П'ятниця, 29.03.2024, 16:46
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Колір і настрій. А ви в це вірите?
Колір і настрій. А ви в це вірите?
ЛисичкаДата: Середа, 01.10.2008, 13:41 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
КОЛІР І НАСТРІЙ

Люди ще в давнину вірили, що колір володіє магічною силою. Ми говоримо, що оптиміст на все дивиться крізь рожеві окуляри, а коли сумно, весь світ виглядає в чорному світлі. Виникає питання: а чи здійснюють кольори зворотну дія по відношенню на наші настрій, відчуття, думки?

На це питання відповідає наука:

Кожен колір викликає в мозку людини особливу реакцію. Так, блакитний колір створює відчуття спокою і задоволеності. Темно-блакитний - відчуття безпеки. Таку ж реакцію викликає зеленувато-блакитний колір.

Чи можуть кольори здійснювати пряму дію на організм? Багато досліджень показали, що якщо вкрай збуджену людину поміщали в кімнату, стіни і стеля якої пофарбовані в яскраво-рожевий колір, то вона дуже швидко заспокоювалася і впадала в сонливий стан. Яскраво-рожевий колір діє як транквілізатор і змінює агресивний настрій на пасивний. Були проведені експерименти, які показали, що навіть короткі лози рожевого кольору викликають помітну слабкість в м'язах у людини. В ході досліджень було знайдено і протиотруту - блакитний колір, який за лічені секунди знімає м'язову слабкість, викликану рожевим кольором.

Покоління за поколінням учені вирощували мишей при зеленому або іншому світлі, і виявилось, різні кольори по-різному впливають на розвиток тих або інших органів, а також на характер тварин. Ті, що виросли при зеленому світлі, були менш активні, ніж ті, чиє життя протікало при червоному.

Як з'ясувалося, людина теж схильна до глибокого впливу кольору.
Наприклад, чи знаєте ви, які кольори і форми найбільш всього спонукають людей купити той або інший товар?
Мабуть, не випадково багато етикеток на товарах, які лежать на полицях магазинів, забарвлені в червоні або жовті кольори. Покупець, обходячи магазин, нашвидку охоплюючи поглядом полиці, повинен зупинити свою увагу на товарі, коробка якого викликає позитивні емоції. Червоний і жовтий кольори асоціюються з сонячним світлом і сімейним вогнем, затишком. До того ж при використанні цих кольорів коробка здається трохи більшою, ніж вона є насправді.

Подивіться навколо себе. Яких кольорів у вашій кімнаті найбільше?
Згадайте свій настрій.

Ну як? Ви вірите науці? :)

 
ОйраДата: Середа, 01.10.2008, 13:50 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Quote (Лисичка)
Ну як? Ви вірите науці?

Не вірю! Якби це було так, то в себе у спальні я мала б завжди бути спокійною, мрійливою і врівноваженою! dada , але у мене ніколи немає постійного настрою! Якщо мені весело, то я буду сміятися, якщо сумно - то плакати і ніякий колір на мене не впливає... sad2
 
крапочкаДата: Середа, 01.10.2008, 23:19 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
після того як тобі на голову капає тьотя яка нічо не розуміє в техніці і спостерігає як ти кладеш віндовс на 5 машин то тобі ніякий колір, ніякі гроші не треба, нічого не треба - йдеш щось робиш і не уявляєш що робиш ти десь далеко в хмарах розумом від тіла
 
lokiДата: Четвер, 02.10.2008, 00:06 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
крапочка, тьотя була якогось особливого кольору?) бо інакше я не розумію Вашого коменту в цій темі про кольори :)
 
крапочкаДата: Четвер, 02.10.2008, 00:11 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
не потім я йщов в приміщення з розовими стінами а реакції 0
 
ivanovДата: П'ятниця, 03.10.2008, 11:46 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Бачив сьогодні дівчину в червоній короткій спідниці і червоних чоботях... shy
 
ОйраДата: П'ятниця, 03.10.2008, 13:17 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Quote (ivanov)
Бачив сьогодні дівчину в червоній короткій спідниці і червоних чоботях...

Ну і як? Настрій піднявся? sun
 
galanetДата: Субота, 04.10.2008, 03:12 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Все-таки, колір має значення для психіки людини. Не дарма у лікарні стіни фарбують в блідо-зелений, ближче до білого. Цей колір заспокоює. Планую свою кімнату обклеїти подібними шпалерами.
 
lokiДата: Субота, 04.10.2008, 19:49 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
galanet, не перетворюй кімнату в лікарняну палату :)
 
galanetДата: Субота, 04.10.2008, 22:08 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
loki, та я й не планую в лікарняну палату. Хочеться бути спокійною, врівноваженою, а блідо-зелений колір -саме те що треба. Блідо-зелений колір із зеленими листочками. Ніби як на дні озера, залитого сонячним промінням...
 
Форум » Різне » Спілкування » Колір і настрій. А ви в це вірите?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською