Вівторок, 23.04.2024, 22:12
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Ким краще бути - хлопцем чи дівчиною? (А що б обрали ви?)
Ким краще бути - хлопцем чи дівчиною?
ivanovДата: Неділя, 27.04.2008, 22:28 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Якби у вас був вибір перед народженням вибрати свою стать, яку б ви обрали - бути хлопцем чи дівчиною?

Повідомлення відредаговано ivanov - Неділя, 27.04.2008, 22:29
 
martyДата: Неділя, 11.05.2008, 22:29 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
От я якраз цього не вмію, тому хочу бути хлопцем, щоб і фізично сильною бути і займатися всякими спортивними багатоборствами, щоб можна було постояти за себе!

Наприклад?
 
ОйраДата: Вівторок, 13.05.2008, 14:34 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





Quote (ivanov)
Дівчата - це окраса нашого сірого буденного життя і якби всі були хлопцями я, мабуть, з ума б зійшов))))

Охотно верю ))))

Quote (marty)
Наприклад?

Ну не знаю я! От хочу бути хлопцем і все! wall
 
martyДата: Вівторок, 13.05.2008, 14:47 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Алеж ми всі такі погані і підступні, однакові і схожі один на одного, інколи робим на ваш погляд зовсім безглузді речі і т.д. :)
 
ОйраДата: Вівторок, 13.05.2008, 15:25 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Quote (marty)
Алеж ми всі такі погані і підступні, однакові і схожі один на одного, інколи робим на ваш погляд зовсім безглузді речі і т.д.

Ну може ж і не зовсім усі!
А крім того, я буду старатися стати кращою, щоб думка дівчат про хлопців помінялася, я дівчат буду жаліти і шанувати sun sun sun
 
martyДата: Вівторок, 13.05.2008, 16:11 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
А крім того, я буду старатися стати кращою, щоб думка дівчат про хлопців помінялася, я дівчат буду жаліти і шанувати


Одного разу важко працюючи на полі, маленький Аскольд запитав у матері:
- Чому ми такі бідні? - засмучено запитав він. - Ми так важко працюєм, але в нас нічого нема, хіба це справедливо?
- В нас дуже жадібний хазяїн, - відповіла мати. - Ми працюєм на нього, а за це ми нічого не маєм.
- Це не чесно! - сказав хлопчик. - Чому не знайдеться герой і не захистить наші права?
- Не знаю синку, - сказала мати. - Напевно ніхто не наважився ще.
- Ось я виросту і стану героєм, вбью пана і захищу права чесних людей!
Аскольд виріс, став сильним і був добрим, але його ніколи не покидала думка про те, що є злий пан. Одного разу Аскольд вирішив податись кудись подалі від цього місця і він втік... Через деякий час він став воіном, навчився володіти мечем і воювати, але його й досі не покидала думка про пана, про матір і про інших рабів які залишились там. Пройшов ще деякий час і Аскольд вирішив повернутись туди звідки прийшов, для того щоб звільнити селян від панства і роздати їм багатство яке було в пана, а багатства у нього було стільки, що навіть і описати було важко. Прибувши додому Аскольд вбив пана і всіх його сторонників. І ось герой зайшов у скарбницю, побачивши всі ті скарби в нього заграло почуття якого вінніколи не відчував, Аскольд не розумів ще, що це жадібність, а коли зрозумів було вже пізно... Він присвоїв собі ім"я пана якого він вбив, заняв його місце, найняв собі прислугу і воінів. З сильного і доброго Аскольд перетворився на жадібного і хитрого пана, яким був його попередник, при цьому забувши про те, що він обіцяв коли був ще маленьким хлопчиком.
Через деякий час працюючи на полі, маленький хлопчик запитав у матері:
- Мамо, а чому ми так важко працюєм?..
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 21:09 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
marty, достойна відповідь. Браво!!! apl apl apl
 
ДеметраДата: Четвер, 15.05.2008, 15:41 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Авжеж дівчиною ,тому що дівчата красивіші, розумніші і сильніші
 
RusalkaДата: Понеділок, 19.05.2008, 12:11 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Мабуть, найкраще не думати про те, ким краще бути і що б було, якби ти був зовсім іншим. Треба сприймати себе і інших такими, як вони є!!!!!!!!!!
 
ЛелекаДата: Середа, 21.05.2008, 08:49 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я - дівчина і горджусь цим. На це є багато причин. По-перше, хоч і кажуть, що чоловіки сильна стать, та це не правда. Адже жінки більш витриваліші, можуть стримувати свій біль на відміну від чоловіків. По- друге...А по -друге дівчата і жінки просто чарівні створіння.
 
КицюнічкаДата: Середа, 21.05.2008, 08:55 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На це питання не можна знайти вірної відповіді до того часу, поки одна людина не побуває в двох тілах: чоловічому і жіночому
 
Форум » Різне » Спілкування » Ким краще бути - хлопцем чи дівчиною? (А що б обрали ви?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською