Вівторок, 23.04.2024, 09:40
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Чого варта дівоча честь? (Наслідки позашлюбних зв'язків)
Чого варта дівоча честь?
minusДата: Четвер, 25.09.2008, 20:11 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
я не вважаю, що збереження дівочою честі робить дівчину менш привабливою. ці слова лише зміцнюють мої переконання
 
ОйраДата: Субота, 27.09.2008, 13:30 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





Quote (minus)
я не вважаю, що збереження дівочою честі робить дівчину менш привабливою. ці слова лише зміцнюють мої переконання

Нічого не зрозуміла! ap
 
ivanovДата: Неділя, 28.09.2008, 13:24 | Повідомлення # 33
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Лисичка)
Вони хочуть бачити біля себе сучасну дівчину без комплексів. А дівоча честь для більшості людей - це комплекс. Ну хто подивиться на сіру мишку? Ну хіба я не права?

Комплекс???? Вперше чую, що це комплекс. ai
Мені так здається, що не в тій компанії ти проводиш час, тому й вважаєш "для більшості людей" чистота - комплекс.
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 30.09.2008, 17:53 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
ivanov, я проводжу час в нормальній компанії і не тобі судити! А те, що я так вважаю, то бачу по сучасній молоді, як вони до цього ставляться і їм не потрібні ніякі чистоти і красивості. От що сумно. А ви тут накинулись на мене, ніби я враг народу. ao
 
ОйраДата: Середа, 01.10.2008, 13:30 | Повідомлення # 35
Група: Видалені





Лисичка, ніхто ні на кого не накинувся! Ти кажеш про сучасну молодь так, ніби сама до неї не належиш! А от хотілося б почути, що для тебе дівоча честь? Як ТИ вважаєш, бо я свою позицію висловлюю чітко і ясно! yes
 
ЛисичкаДата: Середа, 01.10.2008, 13:44 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Ойра, чесно кажучи, я не вважаю чимось жахливим, якщо дівчина і хлопець, маючи серйозні стосунки, вирішують жити разом, не вступаючи в шлюб. Чи є це поганим? І чи йдеться тут про втрату дівочої честі?
 
ОйраДата: П'ятниця, 03.10.2008, 13:26 | Повідомлення # 37
Група: Видалені





Quote (Лисичка)
Ойра, чесно кажучи, я не вважаю чимось жахливим, якщо дівчина і хлопець, маючи серйозні стосунки, вирішують жити разом, не вступаючи в шлюб. Чи є це поганим?

А ти в такому шлюбі уже перебувала чи перебуваєш? Як ти почуваєшся?
 
galanetДата: Субота, 04.10.2008, 03:09 | Повідомлення # 38
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Дівчатам, які хочуть зберегти честь: ніколи не довіряйте хлопцям. Хоч який він буде, добрий, ввічливий, ласкавий, чуйний, наймиліший, найкрасивіший на світі. Шукайте того, який захоче з вами одружитись, який буде не лише говорити приємні і гарні слова, а буде діяти, буде все робити для того, щоб ви були щасливі. Хлопець і чоловік зовсім різні речі, хлопець - кохання, чоловік - сім'я (кохання, любов, довіра, захист, впевненість). Гадаю, що потрібно зважити всі "за" і "проти", перш ніж вирішувати, кому ваша честь більш потрібніша буде.
 
olegДата: Понеділок, 06.10.2008, 17:56 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
ніколи не довіряйте хлопцям.

А взагалі найкраще нікому не довіряти :)
 
ОйраДата: Вівторок, 07.10.2008, 13:16 | Повідомлення # 40
Група: Видалені





Quote (oleg)
А взагалі найкраще нікому не довіряти

ЗОЛОТІ СЛОВА, тільки не для кожного вчасно сказані wall
 
Форум » Різне » Спілкування » Чого варта дівоча честь? (Наслідки позашлюбних зв'язків)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською