Вівторок, 07.01.2025, 03:31
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті
Практичні заняття
Теоретичний матеріал
Статті інших авторів
Друзі сайту
Наше опитування
Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами в мережі?
1. Так
2. Лише окремі матеріали
3. Ні, не готовий
4. Витяги з матеріалів
Всього відповідей: 82
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Характеристика деяких програмних засобів для створення веб-сторінок
Характеристика деяких програмних засобів для створення веб-сторінок

Microsoft FrontPage. Інструментальні засоби цієї програми дають змогу створювати різні веб-сторінки. Завдяки приналежності даної програми до пакету програм MS Office, звичному інтерфейсу та наявністю великої кількості шаблонів програма дає змогу швидко оволодіти навичками роботи будь-якому користувачу, навіть початківцю, який знайомий з основами роботи в MS Word.

Поряд з цим FrontPage не варто називати програмою для простачків, оскільки функціональні можливості цієї програми дають змогу створювати веб-структуру практично будь-якої складності. Створення веб-сторінок не потребує знань мови HTML або JavaScript. Програма має засоби для форматування тексту, створення та перевірки гіперпосилань, використання фреймів, вставки графічних зображень, роботи з формами та інше. Редактор має зручні інструменти для роботи з таблицями, вбудовані засоби для обробки зображень, дозволяє легко розміщувати на сторінках різні мультимедійні об'єкти: малюнки, відеофільми, анімацію, звукові фрагменти. Інтеграція з пакетом MS Office дає змогу подавати на сторінках документи MS Word, таблиці і графіки MS Excel, динамічно отримувати дані з MS Access, використовувати мову VBA, засоби перевірки орфографії і десятки готових шаблонів для оформлення сторінок сайту.

До недоліків редактора FrontРage можна віднести його переважну орієнтацію на веб-оглядач Internet Explorer, тому слід перевіряти роботу створеного сайту в інших оглядачах. А також деяку надмірність готового коду HTML. Редактор відстежує зміни в коді сторінок і наполегливо відновлює теги, видалені користувачем. Пропонується використовувати версію програми – MS FrontPage 2003.

Рис.1. Вікно програми Microsoft FrontPage 2003

Macromedia Dreamweaver – це редактор веб-сторінок, що за своєю функціональністю схожий на MS FrontPage. Редагування веб-сторінок може здійснюватись як у візуальному режимі, так і в режимі HTML-коду. В першому випадку форматування та редагування здійснюється за допомогою інструментарію програми та дає змогу одразу бачити зміни на веб-сторінці. Це дещо нагадує форматування сторінки у програмі MS Word. При цьому знання мови HTML не є обов’язковим. В другому випадку редагування веб-сторінки здійснюється шляхом введення HTML-коду. Недоліком цієї програми є те, що під час створення та збереження веб-сторінок програма автоматично створює додатковий код, що збільшує обсяг сторінки. Пропонується використовувати версію програми – Macromedia Dreamweaver 8.0.1.


Рис.1. Вікно програми Macromedia Dreamweaver 8.0.1.

Microsoft Publisher – це видавнича система, яка місить велику кількість шаблонів. За допомогою цієї програми можна створювати різні веб-сторінки, обираючи різні макети програми. Програма не потребує знань мови HTML, веб-сторінки створюються швидко і легко. Недоліком цієї програми є те, що при збереженні веб-сторінки програма створює додатковий HTML-код. Пропонується використовувати версію програми - Microsoft Publisher 2003.


Рис.1. Вікно програми Microsoft Publisher 2003

Категорія: Мої статті | Додав: galanet (02.02.2010) | Автор: Стеценко Г.В.
Переглядів: 6051 | Коментарі: 1 | Теги: веб-дизайн, веб-сторінка, web-сторінка, створення сайта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
12.05.2015
1. Ілля (ilya_cho) [Матеріал]
Дякую за цікаву інформацію та обгрунтоване поняття. yes

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright Стеценко Г.В. © 2025
Пошук
Статистика

На сайті всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Використовуються технології uCoz

Пишу українською