П'ятниця, 29.03.2024, 08:18
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Обговорення освітніх сайтів » Навчальне відео на Youtube
Навчальне відео на Youtube
galanetДата: Вівторок, 09.09.2008, 11:12 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
YouTube - це безкоштовна онлайн-служба для роботи з потоковим відео, яка надає можливість всім бажаючим переглядати та надсилати власне відео. Завдяки простоті та зручності використаня YouTube став одним з найпопулярніших сервісів для розміщення відеофайлів.

Детальніше про Youtube...

Хочеться розглянути питання, які повязані з використанням даної служби:

1) Чи варто використовувати службу Youtube для розміщення навчальних відео?

2) Які позитивні і негативні сторони даної проблеми можна відзначити?

Прошу до розгляду.
Коментуйте, пишіть свої зауваження, буду рада всіх вислухати!

 
ivanovДата: Середа, 10.09.2008, 22:50 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Ну думаю, що перша проблема, це те, що на Ютьюбі розміщуються різні матеріали, не тільки освітнього спрямування. А й навіть такі, що можуть негативно вплинути на психіку людини чи то дитини, якщо вже мова йде про освіту. Продивившись декілька роликів помітив, що під ними йдуть не дуже благозвучні коментарі, які супроводжуються ненормативною лексикою, при чому там - це нормальна лексика для всіх, адже коментарі не видаляються. Короче, що я хочу сказати, Ютьюб не зовсім годиться для розміщення саме навчальних роликів. Слід пошукати службу освітнього характеру, але на позитивні пошуки не варто розраховувати. От така моя думка dada
 
kos1993Дата: Середа, 25.05.2011, 16:34 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Не згоден з думкою попередника! На Ютубі стоїть фільтр який обмежує доступ до негативних відео особам, яким не виповнилося 18! А всі інші відео можна сміливо використовувати у своїх цілях!
 
annaberdesДата: Субота, 15.12.2012, 19:35 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (kos1993)
Не згоден з думкою попередника! На Ютубі стоїть фільтр який обмежує доступ до негативних відео особам, яким не виповнилося 18! А всі інші відео можна сміливо використовувати у своїх цілях!

Я не згодна тому, що на Youtube справді є такі ролики, які висвітлюють негативну інформацію, а якщо прочитати коментарі, то там взагалі нічого освітнього нема. Тому краще вибрати систему якою може користуватися навіть дитина. yes
 
klochenkoДата: Понеділок, 25.02.2013, 18:53 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Цитата (annaberdes)
Я не згодна тому, що на Youtube справді є такі ролики, які висвітлюють негативну інформацію, а якщо прочитати коментарі, то там взагалі нічого освітнього нема. Тому краще вибрати систему якою може користуватися навіть дитина.

якщо людину цікавить та чи інша тема, то вона не буде звертати уваги на дурниці, які викладені на сайті, а повністю зосередиться на своїх інтересах.
 
y_krasovskaДата: Вівторок, 26.02.2013, 20:59 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
klochenko, погоджуюсь з тобою. Адже порівняно з тим, що робиться в сучасній мережі, ютуб є досить "пристойним" та корисним на мою думку сайтом. Сервіс дійсно є досить зручним і що не мало важливо швидким для роботи з відеоматеріалами, як з його розміщенням так і з його переглядом. Недоліки знайдуться завжди, проте переваг мені здається значно більше. Тому якщо ти маєш конкретну мету, наприклад чомусь навчитись, то якісь там 
Цитата
ролики, які висвітлюють негативну інформацію
як було сказано вище, не стануть цьому на заваді. Отже, поставленої мети буде досягнуто! А це є найголовнішим. 
Робіть для себе висновки, та правильно розставляйте пріоритети.
 
Vika1994Дата: Четвер, 25.04.2013, 19:30 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я  тільки за  те  щоб  було  навчання в  мережі ютуб..це  дуже  спростить  навчання всіж  учнів   і  студентів..
 
neon345Дата: Неділя, 28.04.2013, 19:11 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
YouTube, являється дуже зручним хостингом для перегляду та розміщенні особистих відео, в часності різноманітних відео уроків.
 
VinogradskiyДата: П'ятниця, 18.04.2014, 11:07 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так,іноді потрібна допомога youtube для навчання.
 
Victorius1999Дата: Субота, 14.05.2016, 20:35 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Youtube - дуже корисний і простий у використанні. На мою думку він дуже зручний для перегляду навчальних відео, не зважаючи на деякий контингент на цьому сайті.
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Обговорення освітніх сайтів » Навчальне відео на Youtube
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською