П'ятниця, 26.04.2024, 03:33
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Обговорення освітніх сайтів » Чи потрібні веб-сайти навчальним закладам? (Думка вчителя)
Чи потрібні веб-сайти навчальним закладам?
yanalimichДата: Понеділок, 03.10.2011, 08:27 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку, в наш час, час розвитку та зростання ролі інформаційно-комунікаційних технологій, сайт навчального закладу не те що потрібний, а просто необхідний! Чому? Відповідь дуже проста. Насамперед кожен абітурієнт зможе зайти на сайт в зручний для нього час і перглянути всю необхідну інформацію, безпосередньо студент ВНЗ зможе також знайти на сайті цікаві для нього факти, і це стосується не тільки текстових документів, а й фото та відео матеріалів.
 
kristinaДата: Понеділок, 03.10.2011, 08:41 | Повідомлення # 52
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю,що веб-сайти в наш час-дуже важлива і зручна річ,адже наша країна підходить ближче до НТП,а у більш високорозвинених країнах уже майже усе робиться на компах,а тому ми також повинні потроху входити у цю систему.
 
snizhanaДата: Вівторок, 04.10.2011, 08:53 | Повідомлення # 53
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку веб-сайти потрібні. адже за допомогою них ми полекшуємо працю вчителів та учнів.
 
MarunuchДата: Середа, 12.10.2011, 11:50 | Повідомлення # 54
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Hа мою думку веб-сайт обов"язково потрібен мати кожен навчальний заклад.
По-перше це візитка закладу.
По-друге це можливість зацікавити користувачів з інших закладів до обговорення деяких освітніх тем які відбуваються у вас.
Доречі більшість сайтів навчальних закладів мають ознайомчий характер: Головна сторінка - короткі відомості про навчальний заклад, Історія, Адміністрація - директор, завучі, Новини, Фотоальбом. Це дуже допомагає абітурієнтам при виборі навчального закладу!
 
MashaДата: Середа, 12.10.2011, 15:08 | Повідомлення # 55
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Звичайно потрібні !!!!!!!!!!!!!!!! Кожен навчальний заклад, або навіть другі заклади повинні мати свій власний сайт - це ж можна сказати візитка себе !!!!!!!!!!! Це заохочення інших приїжати в навчальні заклади :-)
 
Alex333Дата: Середа, 30.11.2011, 11:31 | Повідомлення # 56
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що сайти потрібні. Ось, наприклад, коли я шукала ВНЗ, у я кий вступатиму, то користувалася пошуком сайтів. Нажаль, не всі ВНЗ, я кі мене ціквили мали свої сайти, і я так і не змогла отримати про них інформацію щодо вступу, яка б мене зацікавила...Але я також згодна з думкою, що такі сайти повинні створювати професіонали.
 
zvu221995Дата: Вівторок, 13.11.2012, 09:55 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку, це найбільш суттєві моменти при створенні освітнього сайту школи. Маючи свій сайт школа має своєрідну візитку, яку можуть переглядати велика кількість людей, серед яких можуть бути і вчителі і учні. :)
 
Ivan_NenovДата: Субота, 17.11.2012, 16:09 | Повідомлення # 58
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я гадаю, що веб-сайти дуже потрібні навчальним закладам!
Атже це спосіб розповсюдити якусь дуже важливу інформацію, у будь який час!


Повідомлення відредаговано Ivan_Nenov - Субота, 17.11.2012, 16:12
 
TaniaKuklinaДата: Понеділок, 19.11.2012, 11:12 | Повідомлення # 59
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так,подрібні,та мати цікаву інформацію щодо студенського життя та новин
 
ksushka5619Дата: Субота, 01.12.2012, 12:08 | Повідомлення # 60
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (ivanov)
В нас дуже багато говориться про створення освітнього середовища в університеті. Гадаю, що для школи - сайт міг би стати ось тим освітнім середовищем, де було б все необхідне для навчання. Це був би своєрідний осередок, джерело, з якого б учні черпали знання.

Повністю с тобою згодна=) read read read
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Обговорення освітніх сайтів » Чи потрібні веб-сайти навчальним закладам? (Думка вчителя)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською