Четвер, 28.03.2024, 15:41
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Конкурси, ігри, розіграші, загадки » Розіграші 1 квітня (Давайте ділитися своїми найкращими розіграшами над друзями)
Розіграші 1 квітня
vikavikaДата: Вівторок, 12.05.2015, 14:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Відкрий у собі телепатичні здатностіЯ починаю:
Запропонуй своєму другові задумати число. Нехай він називає його. Запропонуй йому подивитися під телефоном або під вазоюДруг буде здивований: він знайде папірець із загаданим числом і припискою: "Я знаю, що ти задумаєш!"Розгадка проста: потрібно заздалегідь у різних місцях розкласти папірця із числами від 1 до 9 (а можна й більше) і запам'ятати, де що лежитьТвоїм "телепатичним" здатностям немає межі!
 
vikavikaДата: Вівторок, 12.05.2015, 14:44 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Такий прикол зовсім нешкідливий, проте має дуже ефектний вигляд. Підготуйтеся до нього заздалегідь. Візьміть лак для нігтів або тюбик із густим клеєм ПВА і розлийте вміст на вощеному папері. Коли рідина засохне, акуратно відокремте цю пляму від паперу. Таку лакову або клейову наліпку із флаконом можна використовувати не один раз з багатьма вразливими людьми. Вранці підкиньте її на нову сорочку чоловіка, а вдень - на важливі документи шефа...
 
vikavikaДата: Вівторок, 12.05.2015, 14:44 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
1. Над сплячою людиною натягується простирадло, його ласкаво будять зі словами наприклад: “Миколо-о-о… Стеля падає.” У цей час повільно опускайте простирадло над жертвою. Окремі люди дуже лякаються.

2. Можна зателефонувати вночі до свого товариша. Коли той підніме трубку сказати беземоційним голосом: “У Києві третя година двадцять п’ять хвилин!”.

3. На тюбик зубної пасти, у якої ковпачок відкручується і відкидається, разом з ковпачком закрутіть невеликий шматок поліетиленової плівки. Кришка ковпачка відкривається, пасту видно, але чомусь видавити її неможливо.

Важливо пам’ятати, що є люди, які не розуміють жартів та можуть ображатися навіть на найбільш безневинний розіграш. Тому, перш, ніж когось розіграти на 1 квітня, подумайте, як ця людина сприйме ваш жарт. Адже, суть цього дня в тому, щоб підняти настрій друзям, а не когось образити.
 
vikavikaДата: Вівторок, 12.05.2015, 14:45 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Найпростіший, але ефектний розіграш на 1 квітня. Беремо пачку від порошку, добре вимиваємо її, засипаємо туди дитячу суміш. У будь-якому громадському транспорті, сівши зручніше, розпаковуємо пачку й ложкою починаємо їсти вміст.
 
vikavikaДата: Вівторок, 12.05.2015, 14:45 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Існує ще один усім відомий розіграш, а точніше прикол. Та якщо його хтось не знає, нехай користується інформацією.
Для початку знайдіть людину, яке відмінно або добре знає англійську мову і попросіть на англійській сказати наступні слова:

1. Я м'яч один.
2. Я два піца.
3.Блакитна (голуба) вода.

По статистиці, 99,9 % щойно спробували це зробити. Якщо результат видався Вам цікавим, користуйтесь НА ЗДОРОВ'Я!!!
 
Форум » Різне » Конкурси, ігри, розіграші, загадки » Розіграші 1 квітня (Давайте ділитися своїми найкращими розіграшами над друзями)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською