П'ятниця, 29.03.2024, 09:10
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Редактор презентацій » Обговорення презентації "Сім чудес світу"
Обговорення презентації "Сім чудес світу"
galanetДата: Неділя, 29.03.2009, 12:42 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Пропоную створювати теми, в яких можна було б обговорювати презентації. Подібні обговорення допоможуть уникнути помилок при розробці презентації та захистити свою роботу на кращу оцінку.
Отже, до вашої уваги пропонується обговорення презентації на тему "Сім чудес світу".

Увага! Для перегляду презентації у вашому веб-оглядачі необхідна наявність плагину Flash Player. Якщо цей плагин відсутній (тобто, на цій сторінці не відображається перший слайд презентації), встановити його можна за посиланням: http://get.adobe.com/flashplayer/

Питання для обговорення:
1. Чим приваблює презентація?
2. Які помилки допустив автор при створенні презентації?
3. Яку оцінку (за 5-бальною шкалою) Ви б поставили за презентацію?

P.S. Презентація була створена студенткою Уманського державного педагогічного університету, прізвище якої нехай залишиться в таємниці.

 
galanetДата: Четвер, 02.04.2009, 21:55 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Плюси:
Відповідність кольору тексту та кольору фону - текст на такому фоні добре читається.
Збереження типового оформлення презентації - майже всі заголовки мають однаковий стиль - великі літери світло-зеленого кольору.

Мінуси:
На 9-тому, 11-ому, 13-ому, 15-ому слайдах немає заголовків.
Нечіткі фотографії та малюнки.

Хто ще які зауваження напише?

 
ЛисичкаДата: П'ятниця, 10.04.2009, 21:39 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
1. Чим приваблює презентація?

Приваблює, нормальний дизайн, цікаво почитати. Якби мені показали перший слайд, я б захотіла таку презентацію подивитись. Дуже радує те, що немає помилок в тексті.

Quote (galanet)
2. Які помилки допустив автор при створенні презентації?

На першому слайді, на літері "Д" забули прибрати динамік, який вставляється під час вставки звуку. Ну і трохи хаотичне розташування малюнків і тексту. Там де розповідається про місце розташування непогано було б кинути карту і позначити всі місця червоним (3 слайд). Слайд 9 - малюнок просто жахливий, якщо інші - були так собі, то цей не витримує критики.

Quote (galanet)
3. Яку оцінку (за 5-бальною шкалою) Ви б поставили за презентацію?

Так багато зауважень, що я не знаю, моя думка десь між 3 і 4 балами. shy
 
diana_cvigunДата: Субота, 02.03.2013, 13:07 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Цитата (galanet)
1. Чим приваблює презентація? 2. Які помилки допустив автор при створенні презентації? 3. Яку оцінку (за 5-бальною шкалою) Ви б поставили за презентацію?
1. Подобається сама тема презентації.
2. Гадаю, що можна було б додати більше зображень.
3. 4 бали
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Редактор презентацій » Обговорення презентації "Сім чудес світу"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською