Четвер, 25.04.2024, 02:23
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Як створити свій сайт в мережі Інтернет? (Просто і доступно)
Як створити свій сайт в мережі Інтернет?
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 15.03.2008, 21:14 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Шановна galanet.
Якщо Ви зможите, будь-ласка, скажіть як найпростіше створити свій сайт? В Internetі стільки інформації, що не можу зосередитись.

Ви досить цікаво викладаєте лекції. biggrin

 
galanetДата: Неділя, 16.03.2008, 13:28 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Якщо Ви зможите, будь-ласка, скажіть як найпростіше створити свій сайт?

Звісно, я Вам допоможу! biggrin
Але перш ніж створювати сайт, потрібно визначитись з його метою.
Це дуже важливо на початковому етапі!
Подумайте, для чого Вам потрібен сайт в мережі Інтернет? Які фукнції буде виконувати сайт? Які матеріали на цьому сайти Ви будете розміщувати? На яких відвідувачів буде розраховано сайт, кого зацікавить Ваш сайт? Наприклад, людей, які цікавляться математикою швидше за все зацікавить сайт, де розміщені матеріали з математики, для інформатиків - сайт з інформатики і т.д.
Дуже важливо також придумати назву вашого сайту. Чи це буде персональний сайт, чи він буде присвячений певній тематиці?
Після того, як будуть визначені мета і назва сайту, можна буде говорити про його створення.
Чекаю на Вашу відповідь. wink

 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:40 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Перш ніж створювати свій сайт, я хотіла б поцікавитися, скільки це займе у мене часу і чи я зможу його створити, якщо я не навчаюся на фізико-математичному факультеті, а на моєму факультеті не викладається так обширно курс інформатики?
 
galanetДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:54 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Перш ніж створювати свій сайт, я хотіла б поцікавитися, скільки це займе у мене часу і чи я зможу його створити, якщо я не навчаюся на фізико-математичному факультеті, а на моєму факультеті не викладається так обширно курс інформатики?

Простенький сайт, типу блог, можна створити за 5 хвилин. Достатньо базових умінь використання мережі інтернет. by

 
ОйраДата: Середа, 19.03.2008, 13:09 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (galanet)
Простенький сайт, типу блог, можна створити за 5 хвилин. Достатньо базових умінь використання мережі інтернет.

Дякую, я прийду за консультацією thanks
 
galanetДата: Середа, 19.03.2008, 13:17 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Дякую, я прийду за консультацією

Ось дочекаюсь відповіді від zagadkova_dysha_liruka і розкажу тут про те, як створити такий сайт.
 
IskrinaДата: Субота, 22.03.2008, 10:45 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Мене теж зацікавила технологія побудови свого власного сайту. Я теж чекаю.
 
olegДата: Четвер, 27.03.2008, 18:54 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Простенький сайт, типу блог

До речі, цей тип сайтів зараз надзвичайно популярний. Дуже багато людей мають в мережі свій блог. Це ніби як щоденник, куди записуються всі думки, свої вірші, розповіді, новини і т.д.
 
ОйраДата: Субота, 29.03.2008, 09:38 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Quote (oleg)
До речі, цей тип сайтів зараз надзвичайно популярний. Дуже багато людей мають в мережі свій блог. Це ніби як щоденник, куди записуються всі думки, свої вірші, розповіді, новини і т.д.

Маєш свій власний сайт? Дай адресу shuffle
Люблю читати щоденники read
 
galanetДата: Понеділок, 31.03.2008, 10:16 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
zagadkova_dysha_liruka, я вирішила не чекати і створила статтю про створення сайту типу блог на сервері Live Journal, яка розміщена за посиланням: http://galanet.at.ua/publ/1-1-0-20.
Це самий простий спосіб створити власний сайт в мережі Інтернет. Все, що буде незрозуміло - питайте! Завжди рада буду допомогти! biggrin
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Як створити свій сайт в мережі Інтернет? (Просто і доступно)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською