П'ятниця, 19.04.2024, 11:05
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Створення сайта рекламного характеру (Все складне лише здається складним)
Створення сайта рекламного характеру
galanetДата: Неділя, 20.04.2008, 23:56 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Сьогодні мені зателефонувала моя дуже хороша знайома і сказала, що має бажання створити сайт. З її слів я зрозуміла, що сайт потрібен загалом для того, щоб рекламувати певну продукцію клієнтам, тому сайт типу "блог" (щоденник) відпадає. Будемо робити інший.
Як і раніше, я притримуюсь думки, що перш ніж створювати будь-який сайт, необхідно уявити його, спроектувати в уяві, намалювати на папері і т.д.

Етап 1. Визначення мети сайта
Спочатку необхідно визначити, для чого буде призначений сайт. Які цілі і функції він буде виконувати? На яку аудиторію розрахований сайт: вказати приблизний вік відвідувача, стать, його інтереси чи професію і т.д. Чи це буде просто "папірець" в інтернеті з деякими інформаційними даними чи це буде інтерактивний "папірець", з яким можна буде "взаємодіяти" відвідувачам (наприклад, залишати свій коментар чи запитувати щось у авторів сайту чи спілкуватись з іншими відвідувачами і т.д.).

Етап 2. Формулювання назви сайта
Після того, як мета сайта буде сформована, необхідно визначитись з його назвою. Назва сайта зазвичай відображається у верхній частині всіх сторінок і необхідна для того, щоб відвідувач, опинившись на вашому сайті зразу ж зрозумів "куди він попав" і чи потрібно йому далі проглядати сайт. Придумайте таку назву, яка б в повній мірі відображала те, що буде знаходитись на сайті, щоб про неї можна було сказати "назва говорить сама за себе", щоб вона зацікавила відвідувача, примусила (мимоволі звісно :) ) переглянути сайт детальніше.

Етап 3. Визначення розділів сайта (за бажанням)
Якщо є бажання, то можна визначитись з розділами сайта і описати їх вміст.

Наведу приклад:
1. Назва сайта: "Українська казка".
2. Мета сайта (функції): сайт призначений для того, щоб всі бажаючі могли прочитати, зберегти або роздрукувати різні українські казки, які є вільні для перегляду. Інтерактивність (зворотній зв'язок): якщо Ви маєте бажання допомоги авторам сайта поповнити збірку новими казками, то завжди можна залишити відгук в гостьовій книзі або написати безпосередньо автору на e-mail. Сайт простий і зрозумілий, а це є однію з головних умов успіху.
3. Розділи сайта: Книгарня (тут знаходиться всі казки, які можна прочитати, зберегти і роздрукувати), Наш проект (в цьому розділі описується мета, цілі сайту, для чого він призначений), Новини (це розділ відображає останні поповнення збірки казок, остання казка, яка була додана в розділ Книгарня), Відгуки (гостьова книга, в якій кожний бажаючий може залишити коментар), Мапа сайта (відображає загальну структуру сайта), Друзі та співпраця (сторінка із запрошенням до співпраці, а також контактні дані автора сайта), Спонсорам (інформаційні дані для тих, хто хоче підтримати сайт грошовими коштами або іншими способами).
Власне, подивитись цей сайт можна за адресою: http://www.kazka.in.ua/index.html

Пропоную, своїми словами описати свій майбутній сайт і ми перейдемо на наступний етап роботи. by

 
valuchaДата: Середа, 23.04.2008, 16:07 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Привіт, by . Значить, буду максимально точно намагатись виразити свою думку. dada
Сайт повинен називатись "Свято під ключ" тільки англійською я невмію ah
Мета - він має містити відомості про нас(Тамада), наші послуги, телефони, наші обіцянки, контактні дані + зворотній зв"язок. Маємо отримувати повідомлення і давати на них відповідь. Є бажання, щоб сайт "спливав" при запиті на слово:"тамада", сценарій, привітання, "свято",вечірка, ведучі вечора, провести свято причому російською і українською мовами.
Хочеться щоб він був яскравий, наприклад червоно-жовтий, абро голубо-салатовий. були повітряні кульки.
 
valuchaДата: Вівторок, 06.05.2008, 12:34 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Галюся, я зрозумыла Я тормоз ah . Буду виправлятись. flower
 
galanetДата: Вівторок, 06.05.2008, 21:14 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (valucha)
Галюся, я зрозумыла Я тормоз

Не наговорюй на себе, ти розумна дівчинка і в тебе все вийде! Як зробиш все, то відпиши тут, ок? Якщо щось не виходить, то тут же пиши)))
 
valuchaДата: Понеділок, 12.05.2008, 16:50 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Галюся, привіт, з нетерпінням чекаю на другий урок thanks . Хоча я свій сайт задала в пошук і не знайшла
 
galanetДата: П'ятниця, 16.05.2008, 12:09 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (valucha)
Галюся, привіт, з нетерпінням чекаю на другий урок. Хоча я свій сайт задала в пошук і не знайшла

Напиши тут адресу свого сайту.
До речі, щоб посилання на твій сайт з’являвся при пошуку, його необхідно зареєструвати в пошуковій системі, але про це пізніше.

Отже, продовжуємо далі.

Після того, як сайт зареєстровано і e-mail підтверджено, можна переглянути головну сторінку свого сайта. В даному прикладі я зареєструвала сайт з такою адресою: http://test12.at.ua/ . У вас буде зовсім інша адреса.
Відкривши цю сторінку ми побачимо сайт, який ще не має наповнення.

Стосовно двомовності сайта (наприклад, українська і російська), то цю ідею засобами Ucoz'а реалізувати не просто.

Сьогодні ж я хочу розказати про те, як можна українізувати сайт.
Для виконання цього завдання необхідно ввійти в панель управління.

1) Пригадуємо свої реєстраційні дані, які будуть використовуватися для входу. В моєму випадку ці дані такі:

Quote (galanet)
Вхід в панель управління:
Логін: test12 (вкажіть свій логін, який вводився при реєстрації).
Пароль: 0987654321 (вкажіть свій пароль, який вводився при реєстрації).

2) Відкриваємо головну сторінку UcoZ: http://www.ucoz.ru/

3) У верхній правій частині сторінки необхідно знайти форму для входу:

4) Ввести в форму свій логін, вибрати домен (в даному випадку використовувався домен "at.ua") та пароль, після цього натиснути кнопку «Вход».

5) Якщо реєстраційні дані введені правильно – відкриється Панель управління сайтом.

6) Щоб змінити мову сайта необхідно натиснути посилання «Редактор страниц», а в наступному вікні вибрати посилання «Общие настройки».

7) У вікні «Общие настройки» змінити параметр «Язык сайта» на «Українська».

8) Щоб зберегти зміни, необхідно натиснути кнопку «Сохранить», яка знаходиться в нижній частині сторінки.

Тепер необхідно переглянути свій сайт і перевірити чи змінились надписи з російської на українську.
1) У верхній частині всієї сторінки необхідно вибрати в меню «Общее» адресу свого сайту. В даному випадку адреса буде «test12.at.ua».

2) В новому вікні відкриється головна сторінка сайта (вікно панелі управління не закривати, воно буде ще потрібне). На головній сторінці можна побачити, що сайт переведений частково. Всі інші слова потрібно буде змінювати «вручну».

3) Щоб змінити деякі відповідні російські слова на українські, їх необхідно записати окремо на аркуші паперу. Слідкуйте за тим, щоб всі слова були записані без помилок. Зараз я запишу слова, які необхідно змінити на головній сторінці:

Календарь новостей – Календар новин
Форма входа – Форма входу
Приветствую Вас – Вітаю Вас
Наш опрос – Наше опитування
Друзья сайта – Друзі сайту

Примітка: назви пунктів меню сайта (Главная страница, Информация о сайте, Каталог статей і т.д.) будуть змінюватись іншим способом.

4) Після того, як всі слова записані закриваємо головну сторінку сайта, а в панелі управління в меню «Дизайн» вибираємо «Быстрая замена участков шаблонов».

5) Відкриється нова сторінка, на якій потрібно звернути увагу на рядки «Что заменить» та «На что заменить»:

6) В перший рядок «Что заменить» необхідно вписати російською мовою слово, в другий рядок «На что заменить» це ж саме слово українською.
7) Наприклад, замінимо слова «Календарь новостей» на «Календар новин». Повторюю, що всі слова потрібно писати без помилок. Щоб виконати заміну необхідно натиснути кнопку «Произвести замену».

8) Після натиснення кнопки «Произвести замену», з’явиться невелике вікно з надписом «Заменено в 3 шаблонах». В майбутньому при зміні інших слів кількість шаблонів може бути іншою. Наприклад, надпис може бути таким «Заменено в 21 шаблонах».

9) Виконайте операції заміни для інших слів:
Форма входа – Форма входу
Приветствую Вас – Вітаю Вас
Наш опрос – Наше опитування
Друзья сайта – Друзі сайту

В усіх випадках відбудеться заміна в 21 шаблонах.

10) Перейдемо до головної сторінки сайту, щоб перевірити чи відбулись заміни надписів.

11) В червоних прямокутниках вказано назви, які були до заміни, а червона стрілка вказує на назви, які з’явились після заміни.

Таким способом можна змінювати інші подібні назви на сайті.

Зміна назв пунктів меню

Тепер спробуємо змінити назви пунктів меню сайта:
Главная страница – Головна сторінка
О сайте – Про сайт
Гостевая книга – Гостьова книга
Обратная связь – Зворотній зв'язок.

1) Закрийте вікно головної сторінки сайта.

2) В панелі управління потрібно вибрати посилання «Редактор страниц», в наступному вікні - посилання «Управление дизайном модуля».

2) В наступному вікні вибрати посилання «Меню сайта»

3) Відкриється форма для редагування меню сайта, в якій всі назви можна змінити на українські. Намагайтесь змінювати лише назви, не зачіпаючи інших символів.

Форма редагування меню до заміни

Форма редагування меню після заміни

4) Після того, як назви пунктів меню успішно змінені необхідно натиснути кнопку «Сохранить», яка знаходиться нижче форми редагування меню.

5) Переглянемо головну сторінку сайта. Як видно з малюнку, назви в меню сайта змінені.

Завдання: переглянути свій сайт і спробувати за допомогою заміни слів («Дизайн» - «Быстрая замена участков шаблонов») змінити надписи на інших сторінках.

 
valuchaДата: П'ятниця, 16.05.2008, 16:20 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Спасибки продовжу взавтра обовязково flower
 
AtaДата: Неділя, 26.10.2008, 14:49 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Привіт! Можна продовженя.... apl
 
galanetДата: Неділя, 26.10.2008, 17:36 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Ata, можна, але це буде десь через тиждень. Думаю, в суботу-неділю (1-2 листопада) я зроблю далі. sun
 
AtaДата: Понеділок, 27.10.2008, 10:58 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Підкажи, чи можна десь прочитати статтю чи скачати інструкцію до створення сайту. Дякую shuffle
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Створення сайта рекламного характеру (Все складне лише здається складним)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською