П'ятниця, 29.03.2024, 16:00
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Впровадження ІКТ в освіту » Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
olegДата: Понеділок, 28.04.2008, 21:24 | Повідомлення # 31
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
oleg, ти так багато написав, що я нічого не зрозуміла! Давай конкретно на кожне питання відповідь! А то ти тільки запитуєш! А яка твоя позиція?

Запитую через те, що не розумію, що хочуть сказати форумчани тими чи іншими повідомленнями. А на які питання відповіді ти хочеш? Я висловлював свою думку і тільки.
 
ОйраДата: Вівторок, 06.05.2008, 13:39 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





Quote (oleg)
Запитую через те, що не розумію, що хочуть сказати форумчани тими чи іншими повідомленнями. А на які питання відповіді ти хочеш? Я висловлював свою думку і тільки.

Я хочу, щоб ти конкретно відповів: ти за впровадження ІКТ в освіту чи проти? sad
 
ЛисичкаДата: Середа, 07.05.2008, 02:28 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Тут треба гарно все зважити... Звісно, ІКТ - це добре... Але он які наслідки - через компютер людей вбивають... Потрібно їх впроваджувати з розумом. А коли в нас щось робилось з розумом? sad2
 
olegДата: Середа, 07.05.2008, 23:26 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Я хочу, щоб ти конкретно відповів: ти за впровадження ІКТ в освіту чи проти?

Звісно я ЗА! by
 
KonsergДата: Вівторок, 13.05.2008, 16:08 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (problem)
А для чого тоді учитель? нехай спрямовує роботу учня!

Відразу видно не учителя. Мені здається, що впровадження ІКТ -- це державна справа. І тому держава повинна зробити так, щоб учень сам намагався чомусь навчитися. А якщо вчителі будуть заставляти (спрямовувати, спонукати, зацікавлювати і т.д.), то нічого не вийде. Буде як завжди, той хто хоче -- буде вчитися, а хто ні ...
 
olegДата: П'ятниця, 16.05.2008, 07:43 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Konserg)
Мені здається, що впровадження ІКТ -- це державна справа. І тому держава повинна зробити так, щоб учень сам намагався чомусь навчитися. А якщо вчителі будуть заставляти (спрямовувати, спонукати, зацікавлювати і т.д.), то нічого не вийде.

Навпаки вийде!!! Від вчителя теж багато чого залежить і надіятись на державу не завжди кращий випадок. Невже на Вашу думку вчитель не повинен спрямовувати чи спонукати? Що ж це за вчитель такий, який не мотивує і не направляє учня? Не заперечує, що у впровадженні ІКТ значну роль повинна відігравати держава. І як спонсор, і як організатор, але заперечувати роль вчителя не можна. thanks
 
мирДата: Субота, 24.05.2008, 10:27 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
dada Я рада вітати всіх. Хочу поділитись: нове - це добре, але воно приносить з часом дуже багато поганого людству.
 
РусланДата: Субота, 24.05.2008, 10:27 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я проти тому,що ІКТ впливає негативно на здоров'я
 
kiriluk4Дата: Субота, 24.05.2008, 10:28 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
проти тому що атрофує розумову діяльність
 
ЦипочкиДата: Субота, 24.05.2008, 10:32 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Не думаю, що говорячи "За ІКТ - майбутнє" мається на увазі, що будуть лише ІКТ і більше нічого. Швидше ІКТ будуть відігравати значну роль в житті людини але ні в якому разі не зможуть замінити живої людини.
Мені імпонує ваша точка зору і я вважаю, що професія вчителя ніколи не перестане бути актуальною.

Підтримуємо вашу думку і вважаємо, що за будь-яких обставин людина повинна бути понад усе.

Повідомлення відредаговано Ципочки - Субота, 24.05.2008, 10:34
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Впровадження ІКТ в освіту » Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською