Середа, 15.05.2024, 23:32
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Найкращі ліки від кохання
Найкращі ліки від кохання
ОйраДата: Субота, 10.05.2008, 10:07 | Повідомлення # 51
Група: Видалені





Quote (marty)
Якщо ви дійсно кохаєте людину, ви зможете їй все пробачити і лишити її в спокій якщо вона буде щасливійши з іншим(іншою).

sad Та пробачити то можна, але от як забути? hmm2
 
ivanovДата: Субота, 10.05.2008, 14:34 | Повідомлення # 52
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
Ймовіність того, що ти закохаєшся в того кого тре 0,0000001.І це якщо припустити, що він з України.

Це точно! Як можна обирати кохану людину? Ти просто закохуєшся і все. А лікуватись від цього не треба, саме пройде....
 
martyДата: Понеділок, 12.05.2008, 08:07 | Повідомлення # 53
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Та пробачити то можна, але от як забути?

Пробачити і забути - це майже синоніми :)
Quote (ivanov)
А лікуватись від цього не треба, саме пройде...

Якщо ти по справжньому кохаєш людину, воно так не пройде, ти просто не можеш уявити себе без неї, ти будеш думати про неї 24 години на добу, 7 днів на тиждень і ніколи її не забудеш.
Якщо воно само пройде, хіба це справжнє кохання? Ти просто симпатизуєш тій чи іншій людині.


Повідомлення відредаговано marty - Понеділок, 12.05.2008, 08:09
 
ОйраДата: Понеділок, 12.05.2008, 09:27 | Повідомлення # 54
Група: Видалені





Quote (marty)
Якщо воно само пройде, хіба це справжнє кохання? Ти просто симпатизуєш тій чи іншій людині.

Оце точно! Ти дуже гарно сказав!
А ivanov, то він нікого, крім себе не любить, через те так і каже, бо дуже самовпевнений! :p
Якщо вже по-справжньому покохати, то на все життя! Інша справа, коли немає того, кому ти це життя можеш присвятити yes
Ну, а ліки від кохання, то я не знаю ще які, але думаю, що час то найкращий лікар, або, як каже Доцент, я ще не знаю... hmm2
 
ДоцентДата: Понеділок, 12.05.2008, 14:07 | Повідомлення # 55
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Ну не знаю, які ліки ще є від кохання, але якщо дівчина задирається до хлопця, то це точно, що вона поклала на нього око. ah
 
martyДата: Понеділок, 12.05.2008, 15:26 | Повідомлення # 56
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
Ймовіність того, що ти закохаєшся в того кого тре 0,0000001.

Хіба коли ти закохуєшся, ти можеш закохатись в того кого не тре? o_O
Тому, що:
Quote (Ойра)
серцю не накажеш

якщо ти когось любиш, хіба це не той хто тре? Доцент, поясніть маленькому отроку бо щось я нічого не розумію. dont_know
 
ДоцентДата: Понеділок, 12.05.2008, 17:47 | Повідомлення # 57
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
marty,
Quote (marty)
Доцент, поясніть маленькому отроку бо щось я нічого не розумію.

Пояснюю. В Україні є біля 10 000 000 неодружених хлопців віком від 18 років. Стільки ж дівчат.
І тільки 1 варіант із 10 000 000 для хлопця (дівчини) є ідеальним.
Найти його майже неймовірно. Але можна. Для цього тре більше спілкуватись і шукати.

Quote (marty)
Хіба коли ти закохуєшся, ти можеш закохатись в того кого не тре?

В тому то і проблема, що чіткого визначення кохання не існує. Особливо коли немає досвіду. Важко відрізники діамант від підробки, коли ти його не бачив.
Ти думаєш, що закохався, а згодом зясовується , що це тільки викид гормонів. clear
Після 2 років служби в армії, де бачиш тільки особин чоловічої статі і зеленого кольору, БУДЬ-ЯКА жінка(дівчина) БУДЬ-ЯКОГО віку ну просто красуня. vo


Повідомлення відредаговано Доцент - Понеділок, 12.05.2008, 17:49
 
ivanovДата: Вівторок, 13.05.2008, 00:11 | Повідомлення # 58
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (marty)
Якщо ти по справжньому кохаєш людину, воно так не пройде, ти просто не можеш уявити себе без неї, ти будеш думати про неї 24 години на добу, 7 днів на тиждень і ніколи її не забудеш.Якщо воно само пройде, хіба це справжнє кохання? Ти просто симпатизуєш тій чи іншій людині.

А от щодо справжнього кохання я готовий з тобою подискутувати. От всі кажуть "справжнє кохання", чи означає це, що є "несправжнє кохання"??? Якщо є, то як це? Вважаю, що говорити "справжнє" чи "несправжнє" недоречно. Просто кажіть кохання. Навіщо ці приставки робити? hmm

Додано (13.05.2008, 00:11)
---------------------------------------------

Quote (Доцент)
В тому то і проблема, що чіткого визначення кохання не існує.

Чому ж не існує? Існує... У кожного воно своє.
Я, наприклад, вважаю, що можна назвати і захоплення, і викид гормонів коханням. Тому що кохання - це почуття... Ваші почуття в момент закоханості (захоплення чи викиду гормонів, не важливо). Але справа в тім, що це почуття в когось проходить дуже швидко, в когось дуже довго панує в серці, а хтось проносить це почуття через все життя. Якщо довго панує в серці, проносить через усе життя - це справжнє кохання, якщо дуже швидко минає - це називають захопленням або несправжнім коханням. Але в будь-якому випадку кохання є. Просто через деякий час, коли воно зникає, ми вважаємо, що його не було... Але ж було... yes
 
ОйраДата: Вівторок, 13.05.2008, 14:02 | Повідомлення # 59
Група: Видалені





Quote (Доцент)
ісля 2 років служби в армії, де бачиш тільки особин чоловічої статі і зеленого кольору, БУДЬ-ЯКА жінка(дівчина) БУДЬ-ЯКОГО віку ну просто красуня.

Ну це може і не після армії таке, а вже коли достатньо нахлебтався оковитої, то всі кози в золоті, але ж ми говоримо не про екстремальні ситуації! angry
Quote (ivanov)
Але справа в тім, що це почуття в когось проходить дуже швидко, в когось дуже довго панує в серці, а хтось проносить це почуття через все життя.

Тоді ти вважаеш, що те кохання, яке проходить швидко, не потребує лікування?
Думаю, що ти цілком здоровий! smile50
І Олег тож здоровий!
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:04 | Повідомлення # 60
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Не завжди кохання буває взаємним, але ж серцю не накажеш. Хоча зрозуміло, що у безнадійного кохання нема майбутнього та забути людину, з якою переживала найкращі моменти свого життя дуже важко. Як позбутися кохання?

Зробити пластичну операцію, змінити повністю свій образ і закохати в себе ваше нероздільне кохання. А взагалі, я веду до того, що не потрібно лікуватись, а потрібно боротись за своє кохання! Напевне всі скажуть "а як же горідсть?". Але ж любов і гордість не ходять разом! Добивайтесь своїх коханих будь-який способом і не страждайте!
 
Форум » Різне » Спілкування » Найкращі ліки від кохання
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською