П'ятниця, 19.04.2024, 11:12
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Найкращі ліки від кохання
Найкращі ліки від кохання
ОйраДата: Середа, 19.11.2008, 18:58 | Повідомлення # 101
Група: Видалені





Quote (Tanya198977)
потрібно боротися за кохання!!!!!

Одного разу сказала внучка бабусі:
- Бабусю, я боротимуся за свою любов. Я не віддам його просто так. Не опущу руки, не здамся без бою!
- Дорога моя внучко, чи знаєш ти таку гру, коли під музику треба бігати навколо стільців, яких на один менше, ніж тих, що грають; а коли закінчиться музика, встигнути зайняти стілець першим? Ти, внучко, зараз граєш саме в цю гру, коли намагаєшся «боротися». Навіщо ж бігати удвох, а то і утрьох навколо одного стільця, намагаючись перехитрити суперниць і зайняти його першим, смішити одних і викликати злість інших, тривожитися і нервувати? Озирнися навколо — біля стінки стоять багато інших незайнятих стільців. Ти ж вже доросла, внучко, пора перестати грати в дитячі ігри. dada
 
LioNДата: Середа, 19.11.2008, 20:41 | Повідомлення # 102
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
:головой об стену: тема якась скучна і сентиментальна, люди які часто падають в дипресію вам сюди. А на мою думку самого кохання не існує, тому ліків немає . це видумка людей, як і релігія
 
ОйраДата: Середа, 19.11.2008, 22:30 | Повідомлення # 103
Група: Видалені





Quote (LioN)
самого кохання не існує, тому ліків немає . це видумка людей, як і релігія

Якщо ти САМ не здатен на кохання, то тоді воно для ТЕБЕ не існує, а для мене - існує dada
 
ЛисичкаДата: Четвер, 20.11.2008, 19:33 | Повідомлення # 104
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Цирк, а якщо я не здатна на зло, значить його не існує для мене?
 
nastushka_soniaДата: П'ятниця, 21.11.2008, 12:22 | Повідомлення # 105
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (loki)
можна сумістити ці способи...а найкращий спосіб - взагалі не закохуватись((

А хіба взагалі можливо не закохатись!!!??? Я в це не вірю! Можливо ти знаєш рецепт - підкажи! Але мені здається, що якщо ти не кохаєш, то ти не здатен реально відчути смак життя!!!
 
ТанюшкаБДата: П'ятниця, 21.11.2008, 12:25 | Повідомлення # 106
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Найкращі ліки від кохання - це саме кохання
 
ЛєраДата: П'ятниця, 21.11.2008, 12:33 | Повідомлення # 107
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Кохання- це найкраще почуття людини. Воно приносить нам неймовірне задоволення, але лише тоді коли воно взаємне. Варто дотримуватися народної мудрості "клин клином вибивають".
 
nastushka_soniaДата: П'ятниця, 21.11.2008, 12:33 | Повідомлення # 108
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
хороші ліки - це виревітись в подушку, а на наступний день знову посміхатись всьому світу, наперекір коханню, наступної ночі - знову в подушку, питання лише в тому наскільки вас вистачить. Якщо вас це не влаштовує, то згадайте вислів: краще хай кохають Вас, а не Ви.
 
nastushka_soniaДата: П'ятниця, 21.11.2008, 14:45 | Повідомлення # 109
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Тому що кажуть: Любов сліпа....
Ліків від кохання ніхто не знайде, бо їх не має

Підтримую! Навіщо шукати те, чого в природі не існує! Краще пошукайти відповіді на питання, накшталт: як знайти справжнє кохання, як не втратити кохання, чи як відшити кохання! dada
 
nastushka_soniaДата: П'ятниця, 21.11.2008, 15:00 | Повідомлення # 110
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (ivanov)
Сонечко, нічого не вічне... Але кінець коханню приходить тільки тоді, якщо його не плекати і берегти... Але ж в даному випадку ми говоримо про небажане кохання, кохання, яке не має відповіді, нещасливе кохання... Хіба таке кохання хочеться плекати і берегти? Відповідно й кажуть, що такому коханню колись все таки має прийти кінець.

А якщо кохання бажане, сильне, взаємне, але так запутане в клубок нещасть, болю та розлуки, що інколи здається, що розплутати його ніколи не вийде. І лише маленький вогник віри та надії глибоко в середині вірить, що клубочок не розірветься! Цьому коханню-стражданню прийде кінець? Таке кохання лікується?
 
Форум » Різне » Спілкування » Найкращі ліки від кохання
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською