Вівторок, 16.04.2024, 23:23
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Правила мережевого етикету
Правила мережевого етикету
uzerДата: Середа, 06.04.2016, 11:44 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Етикет - це порядок поведінки, прийнятий у певних соціальних групах. У мережі Інтернет, яка теж є суспільною групою, також сформувалися свої загальновизнані правила, на базі яких будується спілкування в мережі.Спілкуючись в мережі, не забувайте - Ви маєте справу з живими людьми. Правила хорошого тону для звичайного світу і для віртуального єдині. Не пишіть і не робіть нічого такого, чого не хотіли почути або побачити самі. Навчіться доводити свою позицію, не принижуючи опонента.Пам'ятайте, людина, з якою ви спілкуєтеся за допомогою клавіатури, не бачить ваших емоцій, не чує вашого голосу. Постарайтеся представити себе на місці цієї людини і правильно формуйте свої думки, для того, щоб уникнути невірного трактування вашої думки.Є і ще одна причина, по якій слід уважно стежити за тим, що пишеш в мережі. "Слово не горобець, вилетить - не впіймаєш" - ця приказка особливо справедлива для кіберпростору, адже все що ви пишете, зберігається в мережевих сховищах, а значить, зможе спливти в майбутньому і заподіяти багато неприємностей.Підсумовуючи все вищесказане, можна сказати, що головний і основоположний принцип мережевого етикету - це відношення до віртуальних опонентів, як до реальних людей.Не робіть нічого такого, чого б ви не зробили в реальному житті, де всі ми, усвідомлено чи ні, підкоряємося негласним правилам. Порушники яких караються законами і людьми. У мережевому суспільстві це зробити порівняно складно. Тому люди відчувають безкарність і поводяться неналежним чином, виправдовуючи себе тим, що мережа - це "зовсім не те, що в житті".Як би себе люди не намагалися виправдати, але це у будь-якому випадку буде неправильно. Стандарти поведінки більш менш, відрізняються, але в цілому, вони поблажливіші, ніж в звичайному житті.Прагніть зберігати етику спілкування на належному рівні, ігноруючи думки тих, хто стверджує "тут свобода - хто що хоче, то і говорить". Не вірте цьому. Якщо трапиться побувати в складній етичній ситуації, то поставте себе на це місце в реальному житті і Ви швидко знайдете правильне рішення.
 
vlad______denДата: П'ятниця, 22.04.2016, 07:53 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я повністю згоден з вами
 
vladlox7777Дата: П'ятниця, 22.04.2016, 08:01 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
сагласен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
АнукаДата: Вівторок, 10.05.2016, 12:28 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Не маю права не погодитися з вами!
 
yliaylia12ylylДата: Середа, 14.12.2016, 14:16 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я абсолютно погоджуюся з вами, особливо з цим реченням :Правила хорошого тону для звичайного світу і для віртуального єдині.
 
katyaДата: Середа, 14.12.2016, 14:26 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я повністю з вами згідна,велике дякую за інформацію
 
Anton3224Дата: Четвер, 19.01.2017, 15:28 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я повністю згоден з вами
 
НикитаКривицкийДата: Четвер, 19.01.2017, 15:31 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я абсолютно погоджуюся з вами, особливо з цим реченням :Правила хорошого тону для звичайного світу і для віртуального єдині.
 
SobahckaДата: Понеділок, 30.01.2017, 08:44 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Головне,не вживати не цензурну лексику
 
вадим123Дата: Середа, 01.02.2017, 08:51 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я погоджуюся з вами
 
Форум » Різне » Спілкування » Правила мережевого етикету
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською