Субота, 20.04.2024, 08:52
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Зовнішність і почуття
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Часто хлопці (та і дівчата інколи) кажуть, що закохуються з першого погляду. А я от думаю, у що вони закохуються? Очевидно, що у зовнішність! Прикро, але факт, що на виникнення почуттів впливає зовнішність і яким би гарним другом не був хлопець, він через те і друг, що дівчина гарна, а от чому мало друзів має та дівчина, яка не зовсім гарна, але має чудове серце? У мене є дуже хороша подруга, яка завжди прийде мені на допомогу, гарно вчиться, багато читає, не висловлюється, але у неї до цього часу нема хлопця! Як же це так? Мене цей факт обурює до глибини душі, тому що є дівчата, які гарні, але курять і п"ють, але вони мають хлопців і з ними товаришують, жартують, вони користуються популярністю серед хлопців. Отже, зовнішність грає основну роль у виникненні почуттів?
 
крапочкаДата: Четвер, 24.04.2008, 01:53 | Повідомлення # 51
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
омана, ширма це все , стереотипи і боязнь ... by
замислюються над такими питаннями тільки ті кому не вистачає уваги ...

якщо подумати чи буде "лялька" колись задумуватись чи її люблять за її розум ?)
зовнішність = приємне доповнення до характеру, якщо проводити багато часу з людиною всі її недостатки здаються прекрасними і навіть не помічаєш їх .... shy

ну скажем так завойовують не красою .... flower

 
galanetДата: Четвер, 24.04.2008, 09:04 | Повідомлення # 52
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (крапочка)
якщо проводити багато часу з людиною всі її недостатки здаються прекрасними і навіть не помічаєш їх

крапочка, абсолютно з Вами погоджуюсь. Для мене фізична краса грає певну роль при знайомстві і спілкуванні, але практика доводить, що для виникнення почуттів зовнішність не є перешкодою, особливо, якщо з цією людиною проводиш багато часу. Не кожен здатен витрачати час для того, щоб пізнати людину і для того, щоб виникли почуття. Зазвичай, хочуть пізнати ту людину, яка зовні приваблює.
 
ivanovДата: Четвер, 24.04.2008, 19:37 | Повідомлення # 53
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Та не треба з нею говорити!!!! Її любити треба !!! А ти влюбишся, коли її побачиш і не будеш дивитися на те, що вона не знає теореми Піфагора і де знаходиться Австралія!!! От як!

Ну якщо справа лише в теоремі Піфагора і Австралії ap ap ap
Quote (Ойра)
Все їм подавай! і красу, і розум! а чи не забагато того всього вкупі буде?

Розум і красива дівчина - це дійсно забагато. Достатньо бути красивою і з ізюминкою. Супер пупер розумною не потрібно ah
 
parasychДата: П'ятниця, 25.04.2008, 08:31 | Повідомлення # 54
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
ivanov,
А що в твоєму розумінні гарні дівчата, які могли б заслугувати на твою увагу? :)
 
ПерепілочкаДата: П'ятниця, 25.04.2008, 08:36 | Повідомлення # 55
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
ivanov,
Ти ще раз довів той факт,що хлопцям впершу чергу звертають увагу на зовнішність.А всі ті розмови про душу-байки!А ти впевнений в своїй зовнішності?Чи ти взагалі самовпевненний?Між іншим, мені також подобаються вродливі хлопці!
 
ivanovДата: Субота, 26.04.2008, 00:14 | Повідомлення # 56
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (parasych)
А що в твоєму розумінні гарні дівчата, які могли б заслугувати на твою увагу?

Для мене гарна дівчина це та, яка мені сподобається, з якою мені хочеться спілкуватись, дивитись на неї, запрошувати на побачення, дарувати квіти і т.д. Я не можу напевне сказати, що мені сподобається будь-яка, яка має голубі очі, довге світле волосся і осину талію.

Додано (26.04.2008, 00:14)
---------------------------------------------

Quote (Перепілочка)
Ти ще раз довів той факт,що хлопцям впершу чергу звертають увагу на зовнішність.А всі ті розмови про душу-байки!А ти впевнений в своїй зовнішності?Чи ти взагалі самовпевненний?Між іншим, мені також подобаються вродливі хлопці!

Ну це й не був секрет. Зовнішність - то великий плюс.
В своїй зовнішності я не впевнений. Всерйоз подумую над пластичною операцією та і третє вухо під десятою ногою заважає...
А насправді я самовпевнений і самовдоволений, а ще наглий і надзвичайно вродливий ap

Перепілочка, це вам rose

 
olegДата: Субота, 26.04.2008, 12:25 | Повідомлення # 57
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Перепілочка)
А всі ті розмови про душу-байки

Ну не зовсім байки, для мене наприклад душа дівчини - загадка і мені завжди цікаво її відгадувати shy
 
ОйраДата: Субота, 26.04.2008, 13:56 | Повідомлення # 58
Група: Видалені





Quote (oleg)
Ну не зовсім байки, для мене наприклад душа дівчини - загадка і мені завжди цікаво її відгадувати

Маючи при цьому гарну зовнішність можна розгадувати довго, аж поки не надокучить і не з"явиться ще хтось з гарною зовнішністю, добре, коли на додачу ще і душа буде, але це не обов"язково. ap
Quote (ivanov)
А насправді я самовпевнений і самовдоволений, а ще наглий

повністю погоджуюся!
 
ДоцентДата: Субота, 26.04.2008, 22:21 | Повідомлення # 59
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Безумовно зовнішність не єдиний чинник почуттів. Проте няврят чи виникнуть почуття у чаті, якщо не бачиш співрозмовника. by
А навіть якщо і виникнуть, то побачивши зовнішність, можуть одразу зникнути.
Адже коли вибираєш машину , то дивишся не тільки на роботу двигуна, а й на зовнішність авто.
Тому треба збалансовувати зовнішність і духовність.


Повідомлення відредаговано Доцент - Субота, 26.04.2008, 22:22
 
крапочкаДата: Неділя, 27.04.2008, 15:56 | Повідомлення # 60
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
почуття у чаті

а мені здавалося що тут про реальні почуття дискусія ....

 
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською