П'ятниця, 19.04.2024, 19:32
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Зовнішність і почуття
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Часто хлопці (та і дівчата інколи) кажуть, що закохуються з першого погляду. А я от думаю, у що вони закохуються? Очевидно, що у зовнішність! Прикро, але факт, що на виникнення почуттів впливає зовнішність і яким би гарним другом не був хлопець, він через те і друг, що дівчина гарна, а от чому мало друзів має та дівчина, яка не зовсім гарна, але має чудове серце? У мене є дуже хороша подруга, яка завжди прийде мені на допомогу, гарно вчиться, багато читає, не висловлюється, але у неї до цього часу нема хлопця! Як же це так? Мене цей факт обурює до глибини душі, тому що є дівчата, які гарні, але курять і п"ють, але вони мають хлопців і з ними товаришують, жартують, вони користуються популярністю серед хлопців. Отже, зовнішність грає основну роль у виникненні почуттів?
 
galanetДата: П'ятниця, 21.03.2008, 17:45 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Ойро, Ви підняли проблему, яку я мимоволі розкрила у темі про віртуальне кохання. Моя теорія полягала у тому, що красиві зовні люди є успішнішими.
Часто зовнішність є індикатором почуттів, які виникають в людей. Дуже важко розглянути душу людини, котра гарна зовні. Краса перекриває багато недоліків, які має людина... Красивих наділяють всілякими хорошими характеристиками. Очі бачать, а уява домальовує... На красиву дівчину приємніше дивитись, спілкуватись, дружити... Як це не гірко і жорстко звучить, але зовнішня краса має велике значення для більшості людей. :(
Хто спробує опротестувати мої слова?
 
lokiДата: Субота, 22.03.2008, 13:12 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Хто спробує опротестувати мої слова?

Ніхто і не протестує. Ось тільки якщо вас всіх послухати, то значить що якщо некрасива ,то вже все погано. Чому ж тоді чоловіки і натаких одружуються? Успіх і щастя - різні речі.
 
ОйраДата: Середа, 26.03.2008, 19:57 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Я вважаю, що зовнішнісь має важливе значення, тому що навіть спілкування у віртуальному просторі відбувається краще, коли уявляєш перед собою певний образ! А ще знаю, що коли зауваження робить гарна дівчина, то до неї більше прислуховуються yes yes yes
 
olegДата: Четвер, 27.03.2008, 19:32 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Дівчина може бути і не зовсім симпатичною, але її характер та відношення до життя можуть зробити з неї чудову і цікаву співрозмовницю, а згодом ти і не помітиш тих недоліків в її зовнішності. Так що не обов"язково мати зовнішність для почуттів.
 
ОйраДата: Субота, 29.03.2008, 08:46 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Quote (oleg)
Дівчина може бути і не зовсім симпатичною, але її характер та відношення до життя можуть зробити з неї чудову і цікаву співрозмовницю, а згодом ти і не помітиш тих недоліків в її зовнішності. Так що не обов"язково мати зовнішність для почуттів.

Для того, щоб стати гарною співрозмовницею і чудовою людиною, треба витратити купу часу і зусиль, а гарній дівчині все вже й так дано і коли вона гарна, то хто там уже так дуже прислухатися буде до її думок, а ще коли вона мовчатиме, то від неї зовсім нічого більше не треба! Любов з першого погляду! sun sun sun
 
maijДата: Понеділок, 31.03.2008, 11:43 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Для того, щоб стати гарною співрозмовницею і чудовою людиною, треба витратити купу часу і зусиль, а гарній дівчині все вже й так дано і коли вона гарна, то хто там уже так дуже прислухатися буде до її думок, а ще коли вона мовчатиме, то від неї зовсім нічого більше не треба! Любов з першого погляду!

Чому всі завжди думають, якщо гарна то її думки цілком безглузді. Ви цілком помиляєтесь,адже ским можна поспілкуватися якщо тебе нерозуміють. (звертають увагу тільки виключно на зовнішність)Ви замислювались чому гарні дівчата ходять одні , а не з друзями.Тому, що друзя завжди заздрять, а інколи навіть хочуть напакостити.Тому вважаю, найкращий спосіб начати цю тему треба поспілкуватися з такими дівчатами.А писати те що не знаєш не потрібно, адже ви незаміслились цілком , а просто написали те що спало перше в голову.

 
ОйраДата: Понеділок, 31.03.2008, 14:15 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (maij)
А писати те що не знаєш не потрібно, адже ви незаміслились цілком , а просто написали те що спало перше в голову.

Мушу заперечити, але я говорю якраз те, що знаю по собі! Інколи таку дурницю кажу, що аж самій смішно стає, а хлопець слухає з превеликим задоволенням і думає, що то оригінально! ap ap ap
 
девицаДата: Понеділок, 31.03.2008, 14:55 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Що ви тут роздули з мухи слона? я важаю, що не має різниці красива дівчина чи ні, головне її душа і внутрішній світ. А притягувати вона до себе інших людей повина харизмою чи що, відкритістю. Ось це на мій погляд головне. dada
 
махайДата: Понеділок, 31.03.2008, 14:57 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Дуже цікава тема, І про ню можна багато розмовляти, мріяти, навіть сперечатись.А я придержуюсь вислову: "Не родись красивою, а родись щасливою"
 
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською