П'ятниця, 19.04.2024, 19:10
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Твоя улюблена страва (Дізнайся про себе більше. Краса і здоров'я.)
Твоя улюблена страва
ЛисичкаДата: Середа, 23.07.2008, 15:21 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Хочете дізнатись про себе більше? Тоді обирайте улюблену страву і робіть висновки.

Макарони

Ти людина досить практична, тобі властива обачність і конкретність. Ти намагаєшся особливо не роздумувати і не аналізувати свої вчинки та дії. Що стосується товариськості, життєлюбності і відвертості, то в цьому тобі немає рівних.

М'ясо

Ти людина жива, напориста, завзята, з бажанням заявити про себе і великими амбіціями. Щоб здійснити свої бажання, ти досить часто зловживаєш ситуацією, нехтуючи інтересами інших. Тобі потрібно було б частіше піклуватися про інших, а не думати лише про себе.

Овочі

Ти людина проста, пряма і відкрита, але це не означає, що нудна і поверхнева. В тобі приховано багато цікавих і несподіваних рис. Але щоб зрозуміти тебе, потрібно добре тебе вивчити і довго спілкуватись, а не обмежуватися поверхневим знайомством.

Солодке

Ти людина дуже доброзичлива, проста, весела, товариська і відкрита. Тобі дуже подобається спілкування, ти відчуваєш велику необхідність проявляти до інших і відчувати до себе прихильність і любов інших людей. У тебе емоційний голод, який не можна утамувати.

Делікатеси

Ти вмієш себе контролювати, твоїм смакам важко догодити. Ти сильна особистість, і часто це призводить до того, що ти відчуваєш перевагу над іншими. Насправді таку поведінку приховує певний страх бути ображеним, надзвичайна ранимість та вразливість.

Додаток: 8081787.jpg (36.3 Kb) · 4188554.jpg (50.5 Kb) · 8993168.jpg (46.8 Kb) · 5016621.jpg (45.9 Kb) · 2643714.jpg (31.6 Kb)


Повідомлення відредаговано Лисичка - Середа, 23.07.2008, 15:32
 
ЛисичкаДата: Середа, 23.07.2008, 15:22 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Фрукти

Ти людина тактовна, чутлива, тобі властиві романтизм і тонкість душі. Ти вразливий і завжди трохи побоюєшся бути незрозумілим для суспільства. Тому ти завжди наполягаєш на своїй точці зору, опасаючись, що ти не зовсім ясно виразився і що тебе неправильно зрозуміли.
Додаток: 1009406.jpg (51.0 Kb)


Повідомлення відредаговано Лисичка - Середа, 23.07.2008, 15:32
 
ОйраДата: П'ятниця, 25.07.2008, 21:33 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Лисичка, а от я люблю усе! І овочі, і фрукти, і м"ясні страви, і делікатеси. А улюбленої якоїсь одної страви немає, то що це значить? dont_know
 
ivanovДата: Субота, 23.08.2008, 10:54 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
М"ясо.
Від цукерок тільки пити хочеться. Каш не люблю, от борщ - те що треба. Макарони - варений хліб, краще вже свіжого батона з ковбаскою та сирком. by
Ойра, а ти запам"ятовуй. biggrin
 
minusДата: П'ятниця, 26.09.2008, 15:24 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Їсти - це така насолода! У кожної страви, кожному харчового продукта є щось своє, особливе. Останнім часом для мене їжа стала однією з найбільших радостей ah Я щиро кажу, що не можу обрати улюбленої страви, для мене кожна - номер один first

p.s. набагато важливіше, хто готував, а не що готували ap

 
ОйраДата: П'ятниця, 26.09.2008, 16:53 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Quote (minus)
p.s. набагато важливіше, хто готував, а не що готували

а я думаю, що найважливіше, з КИМ готувати їжу ap

І взагалі, чому це всі думають, що жінка має чоловікові готувати їжу, а хіба не можна удвох готувати? Якраз і поговорити можна, перш ніж чоловік уткнеться в газету чи телевізор sun

 
minusДата: П'ятниця, 26.09.2008, 21:34 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Та не всі так думають. Я останнім часом надто часто натикаюсь на явище, коли жінка/дівчина не вміє готувати і не вважає це за свій обовязок. Емансипація і все таке, то звичайно добре, але я думаю, що принаймні ВМІТИ готувати дівчата повинні. А ідея із спільним "чаклуванням" на кухні мені теж сподобалася.

Повідомлення відредаговано minus - П'ятниця, 26.09.2008, 21:34
 
ОйраДата: Субота, 27.09.2008, 13:16 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (minus)
А ідея із спільним "чаклуванням" на кухні мені теж сподобалася.

Ну от разом і вчитися можна! sun
Те, що не вміють дівчата готувати їжу - не так уже і страшно, а от, коли не хочуть... dada
Та і нащо його готувати, коли можна на таку марудну справу не витрачати час? Накупити усього в магазині і звести приготування їжі до мінімуму, а зекономлений час витратити на те, що дійсно подобається робити.
Якщо хоббі - приготування їжі, то можна займатися улюбленою справою yes
А якщо готувати їжу з любимою людиною, то це може перетворитися на хоббі sun sun sun
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 30.09.2008, 18:03 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Так, зараз менше почали готувати. А навіщо? Якщо той же тертий пиріг можна купити в фуршеті! Я он готувала постійно, а потім пішла в фуршет, купила - а воно таке саме як в мене, навіть смачніше! by
 
olja-90Дата: П'ятниця, 07.11.2008, 13:44 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Люблю готувати і сама і разом!Але разом веселіще!
А от що - це залежить від "шефповара"!!!
 
Форум » Різне » Спілкування » Твоя улюблена страва (Дізнайся про себе більше. Краса і здоров'я.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською