Вівторок, 16.04.2024, 16:08
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Чи працюєте Ви за комп"ютером з ручкою і зошитом? (просто розмовляємо)
Чи працюєте Ви за комп"ютером з ручкою і зошитом?
galanetДата: Середа, 11.06.2008, 11:21 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Останнім часом почала помічати за собою, що працюючи на комп"ютері дуже часто використовую зошит та ручку. Дивно, адже для цього можна було б використати той самий блокнот в програмах "Стандартные". Цікаво, чи буде майбутнє покоління використовувати ручку й зошит? А як ви працюєте за комп"ютером? Чи потрібна вам звичайна ручка і навіщо? Адже є комп"ютер. dada
 
ОйраДата: Середа, 11.06.2008, 13:02 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Я писати реферат на комп"ютері можу, а от виправити його можу тільки з роздрукованого тексту, бо інакше у мене виходить"абракадабра" sad2
 
ivanovДата: Середа, 11.06.2008, 15:04 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Ну зараз ще не ті часи, коли ручка і зошит не потрібні. А машина може завжди підвести, тому від ручки і зошита не відмовлюсь. thanks
Комп працює лише тоді, коли є електрика, а буває вимкнуть світло і все. От в нас всі дуже виступають за те, щоб на лекціях не писати, щоб електронний варіант був і з нього вчити. А от вимкнуть в нас світло допустимо на тиждень, так що тоді, не вчитись? Адже паперового немає! Ручка й зошит форева! yes
 
lokiДата: Середа, 11.06.2008, 15:46 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
від ручки і зошити можна відмовитись тільки при наявності другого монітору) бо інколи гратися з вікнами на одному моніторі важкувато. а так можна відкрити блокнот на одному моніторі і туди щось записувати))
 
olegДата: П'ятниця, 13.06.2008, 13:16 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Я вже й забув що таке ручка... by
Думаю, що люди майбутнього більше їх не будуть використовувати, адже незабаром той час, коли в кожної людини буде кпк на руці як годинник і ми все туди будемо записувати! by
 
крапочкаДата: Вівторок, 17.06.2008, 02:11 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
на столі завжди є листок і ручка/олівець, але використовую лише для підрахунку чогось,
а блокнотом рідко, простіше відкрити аську і відправити комусь, а потім найти в історії потрібний текст shy
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 17.06.2008, 10:19 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Блокнот і ручка завжди зі мною, адже дуже часто буває знайшла цікавий сайт, а з комп.класу вже виганяють (то обід, то технічна перерва, то поли миють і т.д. angry ), то я завжди записую адресу, і потім заходжу подивитись знову. Коли пишу реферат, то завжди ходжу в читальний зал, там переписую щось в зошит, а потім на компі набираю. :)
 
KostaДата: Понеділок, 30.06.2008, 22:20 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Вважаю що зошит і ручка можуть скоро перетворитися на КПК і стілус.
Проте при роботі сам часто користуюсь паперовими записами в мене під клавіатурою завжди лежить куча бумажок, їх зрозуміло важко назвати зошитом, проте щось схоже. І зважаючи на сферу своєї роботи складні алгоритми часто спочатку прописую на папері.
 
ОйраДата: Четвер, 03.07.2008, 13:09 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





А я пропоную мати дві флешки, на одній з яких писати все, що для душі, а на другій - все, що для навчання. Бажано тільки не переплутати ap
 
problemДата: Вівторок, 22.07.2008, 23:44 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
На мою думку, якими б досконалими не були сучасні електронні засоби, а без ручки і зошита обійтися ще важко.
 
Форум » Різне » Спілкування » Чи працюєте Ви за комп"ютером з ручкою і зошитом? (просто розмовляємо)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською