Вівторок, 23.04.2024, 11:53
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Характер людини творить її долю
Характер людини творить її долю
ivanovДата: Вівторок, 29.04.2008, 13:09 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
"Характер людини творить її долю."

Пропоную обговорити вислів невідомого мені Гераскінта. Хто він я не знаю, пошукова система не дала жодних результатів, але вислів хороший.

З цим висловом важко не погодитись. Звісно, що не все залежить від характера - наприклад, велике значення має ситуація, в якій ти опиняєшся чи люди, які знаходяться поруч з тобою. Але, все ж таки, характер - є основою всього хорошого чи поганого, що відбувається в твоєму житті. А як вважаєте ви?

 
ОйраДата: Вівторок, 29.04.2008, 16:33 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Quote (ivanov)
А як вважаєте ви?

"Посієш вчинок - пожнеш звичку, посієш звичку - пожнеш характер, посієш характер - пожнеш долю" - так нам казали на педагогіці, то я думаю, що правильно казали yes yes yes
 
ЛисичкаДата: Понеділок, 05.05.2008, 01:30 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Гадаю, що тут доречно сказати про такий вислів: "наглость - второе счастье", який також стосується характеру. І так було завжди - якщо в тебе є комплекси - ти невдаха, а якщо ти людина вільна від цих комплексів - чекай на удачу. Шкода, звісно, тих людей, які добрі по натурі, але несміливі і закомплексовані. Проте, тут нічого не поробиш - їм потрібно боротись зі своїми комплексами і тоді все буде гаразд.
 
martyДата: Середа, 07.05.2008, 00:38 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
А ви вірите в те, що характер іншої людини може не тільки вплинути на ваш характер, а й вплинути на вашу долю? ai
 
ЛисичкаДата: Середа, 07.05.2008, 02:04 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
marty, ну звісно! Це вже інший чинник - типу середовище, що нас оточує! На нас впливає все! Все що нас оточує. Ви не повірите, але навіть кольори і розташування меблів у кімнаті.)))))
 
ОйраДата: Середа, 07.05.2008, 14:06 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Quote (Лисичка)
На нас впливає все! Все що нас оточує. Ви не повірите, але навіть кольори і розташування меблів у кімнаті.)))))

Якби так усе впливало, то тоді всіх треба помістити в інтернати, гарно обладнати кімнати, гарно виховувати і ніяких проблем! sun sun sun
 
martyДата: Неділя, 11.05.2008, 22:45 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Якби так усе впливало, то тоді всіх треба помістити в інтернати, гарно обладнати кімнати, гарно виховувати і ніяких проблем!

Тоді ми б мали суспільство вихованих однодумців biggrin , краще б виховати батьків які виховують дітей з яких потом виростають батьки :) в першу чергу за поведінку дітей відповідають їхні батьки, а вже потім оточення prof

Додано (11.05.2008, 22:45)
---------------------------------------------

Quote (ivanov)
"Характер людини творить її долю."

Дійсно, характер людини впливає на її життя, а життя людини малює доля. Ще з самого дитинства в людини виховується її характер, наше місце в суспільстві залежить від характеру, наприклад, наївна людина ніколи не добьється чогось у своєму житті, нагла людина ставить собі пряму дорогу до своєї мети і просто по ній рузається з великою швидкісттю...
На долю багато чого може впливати, як характер так і погода.
 
ОйраДата: Вівторок, 13.05.2008, 14:10 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (marty)
На долю багато чого може впливати, як характер так і погода.

Ну да, можна посковзнутися і поламати ногу, кому ти будеш треба з поламаною ногою? teach
А ще гірше, коли цеглина впаде на голову, тоді взагалі у долі буде крутий поворот, я знаю навіть в яку сторону ap
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 21:49 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Якби так усе впливало, то тоді всіх треба помістити в інтернати, гарно обладнати кімнати, гарно виховувати і ніяких проблем!

Та при чому ж тут інтернат? o_O o_O o_O
Чи ти вважаєш, що ось ті речі, які я назвала не впливають на людину??? Колір, розташування меблів в кімнаті - ліжко, шафа, стіл і т.д. Як ти думаєш? Не впливають?
 
крапочкаДата: Неділя, 18.05.2008, 13:43 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Лисичка)
Колір, розташування меблів в кімнаті - ліжко, шафа, стіл і т.д. Не впливають?

не розумію логіки, як це може впливати на характер, на зручність пересунвання в кімнаті можливо, але не більше ...

 
Форум » Різне » Спілкування » Характер людини творить її долю
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською