П'ятниця, 26.04.2024, 22:23
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Мережевий етикет (Як поводитись в мережі Інтернет?)
Мережевий етикет
galanetДата: Понеділок, 31.03.2008, 19:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
В Інтернеті існує так званий мережевий етикет - неформальний кодекс поведінки, що регулює спілкування користувачів між собою. Згідно з ним, під час електронного листування необхідно керуватись усталеними правилами.

  • Даючи відповідь на повідомлення, доцільно цитувати його найбільш суттєві місця.
  • Лист завжди потрібно закінчувати стислим підписом користувача, в якому крім прізвища та імені можна вказати телефон та адресу електронної пошти.
  • Слід вчасно відповідати на кожне особисте повідомлення. Якщо ви зайняті і не в змозі цього зробити, доцільно написати кілька слів з підтвердженням факту одержання листа та обіцянкою дати більш повну відповідь при першій можливості.
  • Не рекомендується відправляти занадто великі за обсягом листи (понад 50 Кб). Додаткову інформацію доречно приєднувати до листа у вигляді заархівованого файлу.
  • Щоб надати електронному повідомленню емоційного забарвлення, можна включити до його тексту значки, які називаються смайликами ( biggrin yes тощо).
 
крапочкаДата: Неділя, 27.04.2008, 16:26 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
це про електронні листи на скільки я зрозумів, але їх зараз майже не використовують , всі перейшли на інтернет-пейджери, прощай молодість , колись було навіть цікавіше просто листуватися shy
 
galanetДата: Неділя, 27.04.2008, 23:39 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (крапочка)
це про електронні листи на скільки я зрозумів, але їх зараз майже не використовують , всі перейшли на інтернет-пейджери, прощай молодість , колись було навіть цікавіше просто листуватися

Так, це про листування засобами електронної пошти (e-mail). Чому ж цей засіб листування майже не використовують?
Щоб спілкуватись за допомогою інтернет-пейджера бажано постійно або час від часу протягом дня бути на зв'язку. Погодьтесь, що не всі люди мають комп'ютер з постійним підключенням до мережі Інтернет.
Якщо говорити про наших студентів, то з групи знайдеться лише 2-3 людини (іноді жодної не знаходиться), які мають таке підключення і спілкуються засобами ICQ. Інші, в основному спілкуються засобами електронної пошти і то з комп'ютерного класу. Так як ми навчаємо майбутніх вчителів спілкуватись в мережі, то основи такого ось мережевого етикету вони повинні знати. Написати листа колегам, запросити їх до співпраці, обговорити різні проблеми і т.д. і т.п.
Крім того, однією з переваг використання електронної пошти є те, що можна ретельно продумати текст відповіді або нового листа, натомість використання інтренет-пейджера вимагає швидкої відповіді.
На мою думку, саме через цю перевагу електронна пошта буде залишатись актуальною.
 
крапочкаДата: Понеділок, 28.04.2008, 03:30 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Погодьтесь, що не всі люди мають комп'ютер з постійним підключенням до мережі Інтернет.

в цьому випадку важко не погодитись, а в інших випадках мейл не використовується , хіба що для регістрацій різних laugh

у всіх моїх друзів, знайомих стоять анліміти, я навіть незнаю нікого в кого нема підключення до і-нету, можливо тому мої судження настільки поверхневі ... ah

 
galanetДата: Понеділок, 28.04.2008, 15:05 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (крапочка)
у всіх моїх друзів, знайомих стоять анліміти, я навіть незнаю нікого в кого нема підключення до і-нету, можливо тому мої судження настільки поверхневі ...

Ваші судження дуже доречні і мені подобаються. А як вам те, що при написанні листа засобами емейл можна не поспішати і гарно продумати текст листа?

 
olegДата: Понеділок, 28.04.2008, 21:54 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Ну це типу як на форумі. Перш ніж дати відповідь, її можна обдумати і проаналізувати протягом невизначеного часу, тоді як в аські необхідно швидко відповідати.
 
крапочкаДата: Вівторок, 29.04.2008, 00:35 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
galanet, це діло хазяйське, кому як зручніше. Особисто я при написанні листа більше часу витрачаю на виправлення помилок, коли вдається, коли-ні. Тому справа особиста. Але все ж таки реал-тайм спілкування краще, фрі мейл сервіси штука ненадійна, лист захоче - прийде, не захоче - не прийде. by
свободу icq laugh , жарти жартами, але погоджуся що мережевий етикет річ потрібна shy
Можливо я десь пропустив, але мені здається було б доречно написати правила поведінки на форумі, це теж можна віднести до мережвого етикету.


Повідомлення відредаговано крапочка - Вівторок, 29.04.2008, 00:35
 
galanetДата: Вівторок, 29.04.2008, 16:23 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (крапочка)
Можливо я десь пропустив, але мені здається було б доречно написати правила поведінки на форумі, це теж можна віднести до мережвого етикету.

Так, дійсно. Це я упустила. Найближчим часом потрібно буде описати й правила поведінки на форумі.
 
KonsergДата: П'ятниця, 02.05.2008, 20:29 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (крапочка)
мережевий етикет річ потрібна

Ой, як я Вас підтримую. Мабуть у мене були з кимось проблеми. Давайте сформулюємо їх разом.

Додано (02.05.2008, 20:29)
---------------------------------------------
Пропоную почати з такого:

1. Завжди поступайте так, як би ви хотіли, щоб поступили з вами.

 
olegДата: Середа, 07.05.2008, 23:29 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
2. Не вживайте нецензурну лексику.
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Мережевий етикет (Як поводитись в мережі Інтернет?)
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською