П'ятниця, 26.04.2024, 01:28
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Ваше відношення до картинки (аватари) під ніком користувача. (Тут можна проголосувати та написати свою відповідь по темі.)
Ваше відношення до картинки (аватари) під ніком користувача.
Ваше відношення до аватари інших користувачів
1. Не має значення, яке зображення має аватара. [ 0 ] [0.00%]
2. Це всього лише картинка. [ 0 ] [0.00%]
3. Аватара дещо говорить про людину. [ 6 ] [85.71%]
4. Я сприймаю користувачів форуму саме так, як виглядає їх аватара. [ 0 ] [0.00%]
5. Мені важко спілкуватись з користувачем без аватари. [ 1 ] [14.29%]
Усього відповідей: 7
galanetДата: Неділя, 02.03.2008, 22:24 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Деякі замітки для роздумів:

Аватара – це графічне зображення, яке відображується в профілі користувача та супроводжує ім’я (нік) користувача і всі його повідомлення на форумі. В якості аватари може бути фотографія користувача (що зустрічається дуже рідко) або будь-яка картинка. Зазвичай аватара відображає внутрішній світ людини, внутрішнє „Я”, підкреслює індивідуальність користувача і дозволяє створити перше враження про нього. Можна сказати, що аватара це своєрідна електронна душа людини.

Аватара може відображати улюбленого героя фільму або мультфільму, який чимось схожий на вас – поведінкою, зовнішністю, відношенням до життя, або ви б хотіли бути на нього схожим. Аватара може містити будь-які зображення. Ця картинка може відображати ваш внутрішній стан - хтось обирає сумну картинку, хтось – веселу, хтось – серйозну, задумливу і так далі.

Слово „аватара” (саме „аватара” згідно з його походженням) було відоме ще задовго до широкого розповсюдження комп’ютерів та Інтернету.

Історія виникнення аватари охоплена суцільною таємницею. До цього часу невідомо хто перший почав використовувати це поняття і як виникла сама ідея використання. Можна лише констатувати те, що слово „аватара” несе в собі відбиток божественності, а все, що пов’язане з Богом для людини є вічною і великою таємницею.

Слово „аватара” має давньоіндійське походження – в індійській міфології означає перетворення, перевтілення божества в різні форми земного буття. Зокрема, відомо що бог Вішна перевтілювався в земне тіло (це могли бути як тварини так і люди) з метою спасіння світу, торжества божественних законів і чеснот. Кажуть, що відомий всім Кришна був аватарою бога Вішни, крім того у останнього було ще декілька аватар (наприклад, його аватарою була черепаха). Аватари вели в повній мірі самостійне існування, але божественна суть в них була і в певній мірі проявлялась.

Так що вживання слова ”аватара” для позначення „віртуальних особистостей”, в які втілюється їх „реальний” господар - дуже точне і умісне. Отже, аватара це не просто картинка – це фактично Ваше обличчя в Інтернеті, яка характеризує вас як особистість.

Отже, запитання по темі:

Яке Ваше відношення до картинки (аватари) під ніком користувача? Чи має аватара велике значення при спілкуванні з користувачем форуму? Чи є аватара обличчям користувача в форумі? Відповіді на всі ці запитання можна залишати в цій темі. І ще б хотілося почути декілька слів про вибір вашої аватари.

 
problemДата: Понеділок, 03.03.2008, 12:21 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Цілком погоджуюся з тим, що аватара повинна відображати внутрішній стан людини. Я, особисто, люблю спілкуватися з людьми, які вибирають аватара, який близький мені за змістом і відображає людину врівноважену, спокійну, щиросердну та привітну lol lol lol
 
galanetДата: Понеділок, 03.03.2008, 14:14 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (problem)
Цілком погоджуюся з тим, що аватара повинна відображати внутрішній стан людини. Я, особисто, люблю спілкуватися з людьми, які вибирають аватара, який близький мені за змістом і відображає людину врівноважену, спокійну, щиросердну та привітну

Дякую за відповідь, problem! А як щодо Вашої аватари? Чи вона знаходиться на стадії проектування? biggrin

 
RomanelixДата: Понеділок, 17.03.2008, 13:43 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Моє відношення до аватари цілком позитивне і ні в жодному разі не негативне clap . Я обрав собі зображення футболіста з м'ячем, тому що і сам являюсь футболістом.
 
dyachokyura08Дата: Понеділок, 17.03.2008, 13:58 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Аватар частково може відображати характер людини clap
 
polishukbogДата: Понеділок, 17.03.2008, 13:59 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я погоджуюсь, з тим що аватара потрібна у спілкуванні. clap
 
PidrushnyakДата: Понеділок, 17.03.2008, 14:00 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Аватара нам потрібна. clap
 
tulumanswДата: Понеділок, 17.03.2008, 14:01 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так! Я погоджуюсь з тим, що "аватара" потрібна у спілкуванні. Не знаючи людину можна уявити її по "аватарі". yes
 
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:25 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Quote (tulumansw)
Аватара нам потрібна.

Ну і де твоя аватара? dont_know
Quote (polishukbog)
Я погоджуюсь, з тим що аватара потрібна у спілкуванні.

Я хочу з тобою спілкуватися, де твоя аватара? :(
Quote (tulumansw)
Так! Я погоджуюсь з тим, що "аватара" потрібна у спілкуванні. Не знаючи людину можна уявити її по "аватарі".

Я теж тебе хочу уявити! Постав аватару! ah
 
ivanovДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:58 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Я вибрав аватару, бо вона мені сподобалась, але вона не відображає мій внутрішній світ. Тобто, моя аватара це просто картинка, яка мені сподобалась. by
 
Форум » Різне » Спілкування » Ваше відношення до картинки (аватари) під ніком користувача. (Тут можна проголосувати та написати свою відповідь по темі.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською