П'ятниця, 26.04.2024, 22:03
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись? (Приймаються поради як від хлопців, так і від дівчат.)
Що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись?
ОйраДата: Вівторок, 06.05.2008, 18:49 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (oleg)
Хто буде лізти на балкон, щоб заспівати серенаду дівчині, яка стоїть на цьому ж балконі і курить? Чи може хтось буде за таку дівчину дуель влаштовувати?

А що, у нас уже зовсім немає дівчат, які не курять? o_O o_O o_O
Ну якщо ти водишся з вульгарними дівчатами, то це твоя справа. Не про тебе ж мова! cry
Я кажу за хлопців, яким подобаються дівчата, які не курять і дівчат, які гідні справжнього кохання, але немає гідних хлопців, які заслуговували б на велике кохання, бо інфантильні хлопці стали, перевелися, і самі, мабуть, чекають, коли їх яка куряща дівчина підбере, бо вихована дівчина не така нахальна! smile50
 
ЛисичкаДата: Середа, 07.05.2008, 02:15 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Ще така мисля прийшла... Якщо ти будеш постійно прикидатись для того, щоб дівчині сподобатись, то тоді тобі важко буде показати своє реальне обличчя. Тому краще одразу бути самим собою... І щойно прочитала тему - що потрібно дівчині... Тобто ти хочеш вгадати думки дівчині - що їй потрібно? А ти знаєш, це індивідуально для кожної дівчини. Уважніше слідкуй за нею і вгадуй її бажання. Не забувай, що ніякі подарунки і квіти не замінять гарні і милозвучні слова, компліменти, посмішки. І ще... Якщо дівчина дійсно хороша, то повір, за неї варто боротись. Щасти тобі)))))
 
ДоцентДата: П'ятниця, 09.05.2008, 22:25 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
ivanov,
Дівчата хочуть щоб хлопці впадали за ними і виконували їхні забаганки, здогадувались що вони хочуть і це виконували. flower Спочатку їм це подобається і вони вяжуть з хлопця шнурки. А з часом розуміють що такого безхребетного їм зовсім не треба. Їм потрібна опора в житті, а не розмазня.
Тому впадаючи за дівчиною треба пямятати про свою гідність і бути впевненішим в собі.
Я згідний з Лисичка,
Quote (Лисичка)
краще одразу бути самим собою...
 
martyДата: П'ятниця, 09.05.2008, 23:00 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
Дівчата хочуть щоб хлопці впадали за ними і виконували їхні забаганки

Дівчата, ви дійсно закохуєтесь в тих, хто для вас виконує всі ваші забаганки і здатні з ним одружитись? clear
 
ОйраДата: Субота, 10.05.2008, 08:21 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Quote (Доцент)
Дівчата хочуть щоб хлопці впадали за ними і виконували їхні забаганки, здогадувались що вони хочуть і це виконували.

Вся біда в тому, що хлопці дуже хитрі: до весілля вони прикидаються овечками, а після весілля показують свій спрвжній норов! dada
Думаю, що дівчатам треба цю тактику зрозуміти і не дуже вже вірити хлопцям! Все те тільки гра! ao
Я знаю купу прикладів, коли дівчата так помилялися! yes
За себе скажу, що мені подобається, коли хлопець робить сюрпризи і ніби підкоряється, але я дуже добре розумію "ціну" такої "покори" yes
 
ivanovДата: Субота, 10.05.2008, 15:03 | Повідомлення # 26
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Вся біда в тому, що хлопці дуже хитрі: до весілля вони прикидаються овечками, а після весілля показують свій спрвжній норов!

А дівчата типу зразу показують свій характер?
З усіх твоїх слів і думок, які записані на цьому форумі я зрозумів, що на твою думку, в усьому винні хлопці. А де ж правда? Чому тільки хлопці винні???? Ну звісно, краще когось звинуватити, ніж бути винним.
Дівчата теж не пухнасті, бувають такі вампірши, що "похлеще" будь-якого хлопця буде.
 
martyДата: Понеділок, 12.05.2008, 07:52 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Вся біда в тому, що хлопці дуже хитрі

Згоден, але хіба дівчата не хитрі?
Quote (Ойра)
Думаю, що дівчатам треба цю тактику зрозуміти і не дуже вже вірити хлопцям! Все те тільки гра!

Вам ніколи цього не зрозуміти... :)

Всежтаки питання звучало, що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись?

Хіба всі дівчата однакові? Хіба є десь книжка "10 способів як сподобатись дівчині"? Ні напевно, кожна людина це особистість, комусь "це" подобається, хтось вважає "це" образою. Багато з дівчат люблять, коли за них боряться shy . Якщо ти дійсно кохаєш дівчину хіба не правильно було б їй в цьому признатись? ah

Можливо я не правий, я просто виразив свою думку по цьому приводу, я не дівчина, тому, прошу мене виправити якщо я десь помилився ah .

 
ОйраДата: Понеділок, 12.05.2008, 10:42 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





Quote (marty)
Вам ніколи цього не зрозуміти...

Ха! Чого ж це не зрозуміти? Всі хлопці однакові! Якщо дівчина починає показувати, що їй він дуже подобається, і дуже закохалася і йде на все заради хлопця, то тоді він почувається "героєм" і кидає таку дівчину, а шукає іншу "вершину", щоб "підкорити"! cry
Quote (ivanov)
Дівчата теж не пухнасті, бувають такі вампірши, що "похлеще" будь-якого хлопця буде.

Де ж це ти вже таку "вампіршу" найшов? teach
Я думаю, що хлопцеві у спілкуванні з дівчиною треба думати не за себе в першу чергу, а за дівчину, щоб не образити її, не зганьбити її честь і гідність, а не пропонувати якісь там громадянські шлюби і контракти! >(
 
martyДата: Понеділок, 12.05.2008, 15:03 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Ха! Чого ж це не зрозуміти? Всі хлопці однакові! Якщо дівчина починає показувати, що їй він дуже подобається, і дуже закохалася і йде на все заради хлопця, то тоді він почувається "героєм" і кидає таку дівчину, а шукає іншу "вершину", щоб "підкорити"!

Якщо ти дійсно так вважаєш, тоді я вперше з тобою не погоджусь. Не всі такі як ти думаєш і не всі однакові, ми всі однакові тільки тим, що коли ми вітаємось, ми потискаєм один одному руку. Якщо зі мною хтось не згоден, я б хотів вислухати його думку. :)
Quote (Ойра)
Я думаю, що хлопцеві у спілкуванні з дівчиною треба думати не за себе в першу чергу, а за дівчину, щоб не образити її, не зганьбити її честь і гідність, а не пропонувати якісь там громадянські шлюби і контракти!
apl
 
ДоцентДата: Понеділок, 12.05.2008, 17:57 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (marty)
Якщо дівчина починає показувати, що їй він дуже подобається, і дуже закохалася і йде на все заради хлопця, то тоді він почувається "героєм" і кидає таку дівчину, а шукає іншу "вершину", щоб "підкорити"!

Кожен судить по собі. yes boast
Бо мені здаєть, що все якраз навпаки і одна молода панночка припудрює декому голову. smile50
 
Форум » Різне » Спілкування » Що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись? (Приймаються поради як від хлопців, так і від дівчат.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською