П'ятниця, 29.03.2024, 10:32
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись? (Приймаються поради як від хлопців, так і від дівчат.)
Що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись?
ivanovДата: Понеділок, 12.05.2008, 17:58 | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (marty)
Якщо ти дійсно кохаєш дівчину хіба не правильно було б їй в цьому признатись?

Якраз із цим поспішати не потрібно.

Quote (marty)
Хіба є десь книжка "10 способів як сподобатись дівчині"?

Гадаю, що така книга є і що деякі моменти з такої книги можна використати. Ми не говоримо про конкретну ситуацію, а про життя загалом. Якщо дівчина подобається, то не варто цього одразу ж показувати. І не варто одразу говорити про своє кохання. Знаєте, як кажуть, використовувати прийом "кнута и пряника". Щоб не завжди одне й те ж... Так, дівчатам подобаються гарні слова, але якщо їх говорити занадто часто, то вони стають звичкою і нічого цікавого з себе не являють.
 
problemДата: Понеділок, 12.05.2008, 18:20 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (ivanov)
Так, дівчатам подобаються гарні слова, але якщо їх говорити занадто часто, то вони стають звичкою і нічого цікавого з себе не являють.

Підмічено вірно, але можна не тільки говорити, можна показувати своє відношення до дівчини поглядом, жестом, мімікою...Ви подивіться на гру талановитих акторів! Скільки ніжності, ласки та замилування можна прочитати в погляді!
На жаль, сьогоднішня молодь не вміє ні виражати свої почуття через міміку, ані читати в чужому обличчі...
Я не кажу, що кохання потрібно перетворювати на гру, але навчитися виражати свої почуття, гадаю, нікому б не завадило.
Quote (Ойра)
Я думаю, що хлопцеві у спілкуванні з дівчиною треба думати не за себе в першу чергу, а за дівчину, щоб не образити її, не зганьбити її честь і гідність, а не пропонувати якісь там громадянські шлюби і контракти!

Прекрасні слова! Сказано чудово! Ойра, бажаю Вам знайти такого благородного лицаря.
 
ivanovДата: Вівторок, 13.05.2008, 00:32 | Повідомлення # 33
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (problem)
Підмічено вірно, але можна не тільки говорити, можна показувати своє відношення до дівчини поглядом, жестом, мімікою...

І у тебе вірно підмічено. Однією мімікою можна закохати в себе будь-яку дівчину, але не кожному даний акторський талант, тому шукаємо простіші способи сподобатись дівчині. shy
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 10:02 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
Бо мені здаєть, що все якраз навпаки

А знаєте, в різних випадках може бути по-різному. І дівчата бувають коварними і хлопці. Хто перший закохався - той раб, хто не закохався - той хазяїн. Тому якщо закохався, то не показуй першим, нехай твоя "жертва" спочатку це покаже.

Quote (problem)
благородного лицаря.

Ви гадаєте такі зараз є?

Додано (13.05.2008, 10:02)
---------------------------------------------

Quote (ivanov)
Однією мімікою можна закохати в себе будь-яку дівчину

Якщо він буде стояти і мімікувати, то я подумаю, що йому потрібно на Пушкіна 2 (там у нас психбольниця).
 
martyДата: Вівторок, 13.05.2008, 15:11 | Повідомлення # 35
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
ivanov, я трошка не так висловив свою думку тому, дуже спішив... Цікаво, а що Ви ціните в дівчині або в людині і якій дівчині Ви б хотіли подобатись?

Quote (Лисичка)
Якщо він буде стояти і мімікувати, то я подумаю, що йому потрібно на Пушкіна 2 (там у нас психбольниця).

biggrin biggrin biggrin
 
sergikДата: П'ятниця, 17.10.2008, 21:18 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
А якщо дівчина вдає, що вона тебе не помічає, хоча я роблю все щоб вона звернула на мене увагу, кілька разів навіть квіти їй під дім приносив і вона знає що то від мене, але все марно. І що тоді?
 
galanetДата: Понеділок, 20.10.2008, 16:30 | Повідомлення # 37
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (sergik)
А якщо дівчина вдає, що вона тебе не помічає, хоча я роблю все щоб вона звернула на мене увагу, кілька разів навіть квіти їй під дім приносив і вона знає що то від мене, але все марно. І що тоді?

Примусити її ревнувати. Іноді так буває, що від ревності народжується кохання, хоча не факт. dada
 
comcomДата: Понеділок, 20.10.2008, 19:53 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Треба бути прямолінійним добрим і вірним clap
 
МазункаДата: Вівторок, 28.10.2008, 21:55 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Кожна дівчина хоче відчути себе єдиною, неповторною і комусь потрібною. Будь самим собою,простим, веселим, оригінальним.Дай їй можливість відчути тим ніжним і тендітним створінням, яким вона є насправді! Ніколи не зупиняйся на досягнутому! Будь мужнім і впевненим в собі і в своїх можливостях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я ВІРЮ, ЩО В ТЕБЕ ВСЕ БУДЕ СУПЕР! УДАЧІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ОйраДата: Понеділок, 03.11.2008, 17:37 | Повідомлення # 40
Група: Видалені





Quote (comcom)
Треба бути прямолінійним добрим і вірним

Всі хлопці самі собі такими здаються, а насправді, то далеко не так... not
 
Форум » Різне » Спілкування » Що потрібно дівчині, щоб їй сподобатись? (Приймаються поради як від хлопців, так і від дівчат.)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською