П'ятниця, 19.04.2024, 04:57
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Спілкування » А що ви можете сказати про фільм "Код да Вінчі"? (тільки тим хто дійсно дивився і бажає поділитись враженнями)
А що ви можете сказати про фільм "Код да Вінчі"?
50ctgirlДата: Середа, 03.12.2008, 17:51 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я дуже цікавлюсь такими темами ... і в мене є приблизно дюжина книг, які спростовують Боже слово ...

Чи вірите ви що Біблія - справді Боже слово, чи це просто спосіб правлячої верхівки тримати в руках народи?
Доказів, що спростовують Біблію досить багато...
Постає питання - в що ж тоді вірити, і чи взагалі це потрібно?

 
КошеняДата: Середа, 03.12.2008, 20:15 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (50ctgirl)
Постає питання - в що ж тоді вірити, і чи взагалі це потрібно?

Звісно потрібно.
Кожна людина повина мати віру в щось... не важливо, що саме, хоч це буде віра в Бога, в себе, в якихось богів, але нам буде важко без неї.
Якщо людина намагається знайти докази своєї віри, то насправді віра слабка, або взагалі її немає. Віра - то така "штука", що не вимагає доказів і людина просто вірить... Доказів потребує наука.
50ctgirl, якщо ти шукаєш доказів, то ти знаходишся у пошуку своєї віри. Це моя думка
 
ОдинДата: Четвер, 04.12.2008, 18:59 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Якщо ми говоримо про фільм "Код да Вінчі", то його дивитися, не прочитавши книжку, немає смислу; досить все заплутано. Чесно кажучи, автор книги також дещо вільно трактує багато речей. А головний герой приходить до логічного висновку тоді, коли вже читач сам здогадався, як врішується чергова загадка.
Що ж до віри в існування Бога, то згадаємо фразу "Верить в Бога невозможно, не верить в него - абсурдно. (Вольтер)"
 
Kopytko_Katya_Дата: П'ятниця, 05.12.2008, 15:26 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Якщо чесно, то я не все зрозуміла. А щодо заборони його церквою, то до початку перегляду я про неї не знала. Думаю, що ті люди які справді вірять після його перегляду і далі будуть вірити у Бога.
 
ТупойДата: Четвер, 11.12.2008, 21:46 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Один)
"Верить в Бога невозможно, не верить в него - абсурдно. (Вольтер)"

Вольтер - четкий авторитет в вопросах богословия. Еще бы Ленина или Маркса процитировать.
 
ОдинДата: Неділя, 14.12.2008, 11:58 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Тупой)
Еще бы Ленина или Маркса процитировать.

Для цього треба вивчити і проаналізувати їх праці, а критиканством займатися - це заняття дилетанта yes
 
lebidДата: Неділя, 22.02.2009, 11:26 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
хороший фільм
 
zаdіrаДата: Четвер, 12.03.2009, 14:35 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (50ctgirl)
я дуже цікавлюсь такими темами ...

А в мене є прикольний фільм на цю тему
 
minusДата: П'ятниця, 19.06.2009, 04:56 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
мені фільм (як і книга) свого часу сподобався, хоча я розчарований з того приводу, що том хенкс погодився у ньому зніматися, адже це не його рівень. загалом в сюжеті немає нічого особливого, а ідея не несе в собі нічого нового. просто специфіка обраного антуражу автоматично забезпечила заборону церквою, а значить і найкращу рекламу.
а щодо біблії - то там можна знайти ВЕЛИЧЕЗНУ кількість мудрих та напрочуд корисних речей (більшість із яких для рядового читача, на жаль, залишаються прихованими, навіть при багаторазовому перечитуванні :( ), незалежно від того, християнин (-ка) ви чи ні. тож замість того щоб марнувати життя на пошуки правди, я б порадив пошукати мудрості blink


Повідомлення відредаговано minus - П'ятниця, 19.06.2009, 04:57
 
kirincko2013Дата: П'ятниця, 07.12.2012, 17:04 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
в цілому фільм гарний але місцями не зрозумілий
 
Форум » Різне » Спілкування » А що ви можете сказати про фільм "Код да Вінчі"? (тільки тим хто дійсно дивився і бажає поділитись враженнями)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською