Четвер, 28.03.2024, 15:58
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Проблема віртуального кохання (Ваше відношення до віртуального кохання, чи існує воно?)
Проблема віртуального кохання
ОйраДата: Середа, 19.03.2008, 14:17 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (loki)
в моніторі жива людина...і адмін це розуміє

ну не зовсім у моніторі, бо її звідти достати можна і роздивитися, а так за компом сидить і може списувати різні фрази і вислови з книжок, а ти думаєш, що то вона насправді така розумна і через те поважаєш за розум, може так?
навіть коли ти бачиш її фото, то не те, бо в реалі вона може виявитися або кращою або гіршою і тоді настає розчарування? Та хай і так, але ж кохання було? sorry
 
lokiДата: Середа, 19.03.2008, 14:19 | Повідомлення # 22
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
чого було? і чого розчарування? розчаруватись можна тільки тоді, коли ти хочеш тільки фізичну красу оцінювати... а треба вглиб дивитись..душу бачити.. Бо зовнішня з роками зникне, а внутрішній світ її тільки багатшим стане....
 
galanetДата: Середа, 19.03.2008, 17:43 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (loki)
розчаруватись можна тільки тоді, коли ти хочеш тільки фізичну красу оцінювати...
а треба вглиб дивитись..душу бачити.. Бо зовнішня з роками зникне, а внутрішній світ її тільки багатшим стане....

А Ви гадаєте фізична краса не головне в людині? Невже при зустрічі з людиною Ви не оцінюєте її зовнішність? На сто відсотків впевнена, що люди, які мають зовнішню красу, набагато успішніші люди - а це означає, що зовнішність грає велику роль. Але це вже інша тема для розмови by
Ми ж тут покликані вирішити проблему Ойри!
То що Ойро? Будете давати відповідь на моє запитання?
Quote
Ойра, а яку ти любов мала на увазі? Ти б хотіла зустрічі з цією людиною чи тобі достатньо віртуального спілкування?

by by by

 
ОйраДата: Середа, 19.03.2008, 17:53 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Мені то хочеться зустрітися, але я дуже боюся, чи не розчарується він у мені або я у ньому shuffle
А от поки спілкуємося, то не можу дня прожити, щоб не порозмовляти, через те і страшно, а чи не зникне така ідилія?
Та, на мій погляд, у коханні, навіть коли воно реальне, кожна людина боїться, щоб її коханий не розчарувався в ній, вірно? То віртуальне кохання дуже схоже на реальне, так? yes
 
lokiДата: Середа, 19.03.2008, 22:45 | Повідомлення # 25
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Вовків боятись - в ліс не ходити. Зустріч - то єдине що дозволить тобі зрозуміти ситуацію. І тільки тоді все почнеться, або закінчиться. Тому її не треба боятись. Це краще за невизначеність, краще за сумніви.

Додано (19.03.2008, 22:45)
---------------------------------------------

Quote (galanet)
А Ви гадаєте фізична краса не головне в людині? Невже при зустрічі з людиною Ви не оцінюєте її зовнішність? На сто відсотків впевнена, що люди, які мають зовнішню красу, набагато успішніші люди - а це означає, що зовнішність грає велику роль.

Успішні більше в чому? інколи такі люди якраз і найбільш нещасні в коханні. Можна бути успішним в бізнесі, карьєрі..але в почуттях то не надто від зовнішності залежить.
 
ОйраДата: Четвер, 20.03.2008, 13:29 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





Quote (loki)
Вовків боятись - в ліс не ходити. Зустріч - то єдине що дозволить тобі зрозуміти ситуацію. І тільки тоді все почнеться, або закінчиться. Тому її не треба боятись. Це краще за невизначеність, краще за сумніви.

Та звичайно! А от коли немає можливості зустрітися, тоді як? Ні з ким не зустрічатися в реалі, а жити віртуальним коханням? Але ж це ж може продовжуватися хто зна скільки часу! sad2 dada
 
lokiДата: Четвер, 20.03.2008, 14:07 | Повідомлення # 27
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Та звичайно! А от коли немає можливості зустрітися, тоді як? Ні з ким не зустрічатися в реалі, а жити віртуальним коханням? Але ж це ж може продовжуватися хто зна скільки часу!

Якщо є такі почуття - то спосіб зустрітись завжди можна знайти. Просто інша справа, що багато людей тільки у віртуалі спроможні говорити про високі почуття, гарні слова, а як доходить до дій - то відразу шукають причини. Зустріч - це випробування почуттів. І якщо хтось каже, що є такі причини, що зустрітись не можу, значить і почуття надумані, а все було грою.

 
galanetДата: Четвер, 20.03.2008, 17:43 | Повідомлення # 28
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
А от коли немає можливості зустрітися, тоді як?

Зустрітись завжди є можливість. yes Варто лише того захотіти... А Вам, Ойро, очевидно краще спілкуватись у віртуалі... dada
 
ОйраДата: Четвер, 20.03.2008, 18:00 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Quote (galanet)
Зустрітись завжди є можливість.Варто лише того захотіти... А Вам, Ойро, очевидно краще спілкуватись у віртуалі...

Можливість, може і є, та через скільки часу? Не може ж людина усе кинути і летіти стрімголов? Та ще з дальніх країв, коли це займе, може зо два тижні - це тільки поїздки, а ще ж купу грошей треба витратити! А раптом виявиться, що і сподівання і надії марні?
Quote (loki)
І якщо хтось каже, що є такі причини, що зустрітись не можу, значить і почуття надумані, а все було грою.

Добра собі гра, коли ж людина ночами не спить, в копм очі втупила! :(
 
galanetДата: Четвер, 20.03.2008, 18:43 | Повідомлення # 30
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Добра собі гра, коли ж людина ночами не спить, в копм очі втупила!

Так Ойро, це означає, що гра дуже захоплива biggrin
 
Форум » Різне » Спілкування » Проблема віртуального кохання (Ваше відношення до віртуального кохання, чи існує воно?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською