П'ятниця, 29.03.2024, 14:44
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Жіноча логіка?
Жіноча логіка?
ДоцентДата: Середа, 07.05.2008, 23:06 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Одного разу я почув вислів, що жіноча логіка - це абсурд всяких логік. biggrin
Я думаю краще до теми підходить поняття чоловічого і жіночого мислення.
 
martyДата: Четвер, 08.05.2008, 18:47 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
Одного разу я почув вислів, що жіноча логіка - це абсурд всяких логік.

Якби всі прислухались на 100% до того, що вони почули одного разу напевно на землі панували б динозаври :) .
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:10 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (marty)
Лисичка, ваше правоможете створити тему "логіка блондинки" якщо ви вважаєте, що логіка блондинки вже настільки смішна

Логіка блондинки смішна (інколи їх навіть шкода, що вони такі тупі). А ви хіба так не вважаєте?
 
крапочкаДата: Неділя, 18.05.2008, 13:58 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Лисичка)
Логіка блондинки смішна (інколи їх навіть шкода, що вони такі тупі). А ви хіба так не вважаєте?

колись вважав що це просто анекдоти і все, а зустрів пару блондинок і анекдоти стали реальністю О.о

 
ГалчонокДата: Понеділок, 19.05.2008, 12:33 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Чоловіки вважають що жіночої логіки не існує, тому часто над нею знущаються. Але чоловіки погодьтесь ви так робите бо не хочете і не можете самим собі зізнатися, що вона дійсно існує! sun
 
galanetДата: Четвер, 22.05.2008, 11:09 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Весь час жити за законами логіки - чи не занадто? Це стосується як чоловіків, так і жінок. Чоловіки теж можуть діяти нелогічно.
Варто поговорити про те, в кого ця логіка спостерігається в більшості випадків. І не завжди це залежить від статі, чи від складу мислення. Хоча б такий приклад: чи може жінка бути розумнішою за чоловіка (мати більш логічне мислення), якщо в неї вічні проблеми - дитина, чоловік, виховання, збереження сімейного вогнища і т.д.
 
ОйраДата: Неділя, 25.05.2008, 23:44 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Quote (galanet)
Хоча б такий приклад: чи може жінка бути розумнішою за чоловіка (мати більш логічне мислення), якщо в неї вічні проблеми - дитина, чоловік, виховання, збереження сімейного вогнища і т.д.

Я думаю, що може, якщо всі ці клопоти перекладе не чоловіка, а сама буде ходити на футбол, дивитися телевізор, накрившись газетою, їздити на рибалку і т.п. ap ap ap
 
martyДата: Четвер, 29.05.2008, 17:48 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
До чого тут хто розумнійший, а хто тупійший?
У щоденній мові, логіка є способом судження що полягає в отриманні висновку із набору припущень.
От чим дійсно відрізняється чоловіча логіка від жіночої, коли ти приймаєш важливе рішення тощо, чи суттєво спитати думку в особи протилежної статі, щоб почути її думку? Мені здається, що всежтаки існують поняття жіночої і чоловічої логіки, але збагнути, що це таке не можу hmm
Чи може чоловік думати як жінка або жінка як чоловік? На це питання відповідь знайти важко, але спробувати це обговорити я думаю, що можна. :)
Вважаю, що це важливе питання тому, що воно деякою мірою зачіпає питання "Гендерної політики".
 
KostaДата: Понеділок, 30.06.2008, 22:27 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Жіноча логіка, напевне, не є логікою взагалі. Це спонтанне мислення, кероване почуттями, тим, що в даний момент на душі, на серці. Таке мислення у більшості жінок. У більшості чоловіків мислення зазвичай ближче до логічного. Вони керуються не лише почуттями, але й тверезим глуздом. Щоправда, ні жінки, ні чоловіки ніяк не можуть зрозуміти мислення один одного.

Погоджусь з таким твердженням і додам що в жінок набагато більше відчуття ситуації і часткове пророкування, як це може звучати і безглуздо.
А що до розуміння мислення чоловіків і жінок то це дуже добре що вони не можуть зрозуміти один одного інакше їм би разом було не цікаво.
 
galanetДата: Середа, 02.07.2008, 13:02 | Повідомлення # 20
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Kosta, дійсно, було б нецікаво, якби знайшлась людина, яка б мислила так само як ти. Й розмови ні про що не можна завести... Йшли б один одному "піддакували". yes
 
Форум » Різне » Спілкування » Жіноча логіка?
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською