Вівторок, 23.04.2024, 22:59
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
1. Так. Вчитель повинен працювати за покликанням, а не за гроші . [ 17 ] [65.38%]
2. Ні. Вчительські матеріали є результатом його праці - як комп'ютерна програма, як газета, як хліб. [ 9 ] [34.62%]
Усього відповідей: 26
edvardopvДата: Четвер, 15.03.2012, 11:30 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
за власним бажанням,але кожна робота повинна якусь винагороду!!!
 
AlenaДата: Четвер, 22.03.2012, 15:03 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Звісно якщо вчителеві подобається його робота то він буде працювати за покликанням)) А якщо він робить Так щоб тільки зарплата нараховувалася то звісно що за гроші.
 
YuliyaДата: Середа, 28.03.2012, 15:20 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
на мою думку, повинен, адже самому вчителеві повинно бути цікава думка аудиторії відповідно до тої чи іншої праці thanks
 
AlbinaДата: Понеділок, 02.04.2012, 13:49 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Ні. Вчительські матеріали є результатом його праці - як комп'ютерна програма, як газета, як хліб. Вчитель повинен бути рівноправним членом суспільства хоча б з середнім соціальним і матеріальним достатком, отримувати достойну оплату за свою працю і не очікувати на подачки учнів.
 
VRepetiyДата: Понеділок, 02.04.2012, 21:53 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я вважаю, що вчитель за своїм бажанням повинен розпоряджаться своїми особистими доробками і ніхто не вправі змушувати його робити це безкоштовно! :) yes
 
PrussiaДата: Середа, 04.04.2012, 20:22 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так. Вчитель повинен працювати за покликанням, а не за гроші .
 
marinka_boltianДата: Середа, 04.04.2012, 22:29 | Повідомлення # 47
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що повинен. Немає нічого поганого в тому, щоб дозволяти користуватися своїми матеріалами безкоштовно. А для більшої справедливості обов'язково вказувати автора.
 
dalekaaelitaДата: Четвер, 12.04.2012, 22:47 | Повідомлення # 48
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так багато сказано попередниками,проте я,не перечитуючи усього того цікавого(прошу мене на тому пробачити) скажу,що це доволі дискусійна тема. Не можна так однозначно видати відповідь. Надто усе позиційне та ситуативне. Випадок на випадок ніц не припадає. Просто справа у сутності тої "інтелектуальної власності". Я першокурсниця,тому уже встигли нам усілякої методичної літератури "спхати". Не дарма останнє слово такого забарвлення,бо знаю викладачів,які із загальнодоступних ресурсів "злизали" інформацію ДОСЛІВНО(без висновків,власних міркувань чи встановлення якихось причинно-наслідкових зв'язків) навіть у своїх колег, у списку рекомендованої літератури вказати ті ж сумнозвісні книжки, а самі вчепили на палітурці гордо своє прізвище та продали під 14 шрифтом, ніби яке ноу-хау,що змінить світ чи переверне свідомість сучасників!
вибачайте,емоції переповлюють,певно я дещо перегарячкувала,однак істина від того імені не змінила...
 
valentynkabubelaДата: Четвер, 19.04.2012, 20:25 | Повідомлення # 49
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так, я вважаю, що повинен. Немає нічого поганого в тому, щоб вчитель просто працював
за покликанням, а не за гроші.


Повідомлення відредаговано valentynkabubela - Четвер, 19.04.2012, 20:35
 
sanyaevsДата: Субота, 21.04.2012, 16:46 | Повідомлення # 50
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
За роботу вчителеві платить держава. Тому він повинен ділитись своїми здобутками якщо вони дійсно цінні.
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською