Четвер, 28.03.2024, 10:56
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
TetianchukДата: П'ятниця, 06.04.2012, 13:18 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Якби я була учителем,я б залюбки ділилась своїми напрацьованими матеріалами з тими,хто справді хоче учитись та отримувати грунтовні знання з мого предмету.
 
galanetДата: Субота, 07.04.2012, 11:07 | Повідомлення # 52
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Tetianchuk)
Якби я була учителем,я б залюбки ділилась своїми напрацьованими матеріалами з тими,хто справді хоче учитись та отримувати грунтовні знання з мого предмету.

З тими, хто хоче вчитись - це одна справа, а ділитись, наприклад, з іншими вчителями. Наприклад, в школу прийшов молодий вчитель, який не має своїх напрацювань і просить у вас всі ваші матеріали, щоб використовувати їх у своїй роботі. Те, що ви напрацьовували роками, Ви погодитесь одразу все віддати?
 
galanetДата: Субота, 07.04.2012, 11:08 | Повідомлення # 53
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Нонка)
Мені здається, що вчитель повинен ділитись знаннями безкоштовно

Знаннями - так, а своїми наробками? Хтось не хоче розробляти матеріал, а просить його у вас.
 
galanetДата: Субота, 07.04.2012, 11:10 | Повідомлення # 54
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (vanok)
звичайно не кожен вчитель захоче викласти власні напрацювання в інтернет на перегляд будь-кому... він це зробить, коли знайде з цього власну вигоду...

"Власна вигода" звучить якось жорстоко. Чому вигода? Чи згоден вчитель працювати в школі безкоштовно? Чи він захоче отримувати зарплату? Зарплата - це заробітня плата, тобто плата за роботу. Оскільки матеріали вчителя - це теж його робота, то чому її потрібно віддавати безкоштовно?
 
galanetДата: Субота, 07.04.2012, 11:12 | Повідомлення # 55
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (dem4uk)
Так як вчитель має навчати дітей, то повинен і викладатися на повну і ділитися своїм матеріалом із учнями!

Ви, певно, не зовсім зрозуміли теми або не до кінця її прочитали. З учнями ділитись знаннями - це обов'язок вчителя. Але ж мова не про це. Чи згоден вчитель ділитись своїми матеріалами з іншими вчителями, які, наприклад, не хочуть розробляти свої?
 
galanetДата: Субота, 07.04.2012, 11:19 | Повідомлення # 56
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (solomahaoleg)
Дивлячись які ресурси!

Освітні, наприклад, розробки уроків, методичні рекомендації, зразки до виконання тощо?
 
sanyaevsДата: Субота, 21.04.2012, 16:50 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку. Кожен вчитель повинен сам для себе вирішити, чи готовий він ділитись з іншими своїми здобутками, чи ні. Що до мене, то я б поділився.
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською