П'ятниця, 19.04.2024, 13:42
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Кольорові моделі RGB, CMYK, HSB, LAB ((Комп'ютерна графіка))
Кольорові моделі RGB, CMYK, HSB, LAB
DrummerockДата: П'ятниця, 14.10.2011, 10:48 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Згодна з цим твердженням. Все просто, підручники пишуть люди, які здобули освіту, які є науковцями і дурниць не понаписують. А в інтернет може будь-хто і будь-що написати, розмістити. Інтернет-ресурси завжди потрібно перевіряти і порівнювати з паперовими.

Мені здається що у підручниках багато води, дуже важко знайти те що вам цикавить, а в мережі можна знайти конкретну и достовірну информацію на конкретну тему.
Звичайно я згоден що в мережі багато недостовірної інформації, просто потрібно знати де брати інформацію.


Повідомлення відредаговано Drummerock - П'ятниця, 14.10.2011, 10:49
 
IvannaДата: Середа, 15.02.2012, 13:12 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Згодна з цим твердженням. Все просто, підручники пишуть люди, які здобули освіту, які є науковцями і дурниць не понаписують. А в інтернет може будь-хто і будь-що написати, розмістити. Інтернет-ресурси завжди потрібно перевіряти і порівнювати з паперовими.
Тут, я з вами не погоджуюсь, тому що в наш час, за певну суму, можна яку хочеш книгу чи журнал випустити.
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Кольорові моделі RGB, CMYK, HSB, LAB ((Комп'ютерна графіка))
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською