П'ятниця, 03.05.2024, 07:02
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Обговорення освітніх сайтів » Чи потрібні веб-сайти навчальним закладам? (Думка вчителя)
Чи потрібні веб-сайти навчальним закладам?
scherbaylianaДата: Середа, 06.10.2010, 10:36 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що веб-сайт в теперішньому суспільстві дуже важливий тому, що кожна людина може найти собі відповідь на будь яке запитання.Учні старших класів можуть готуватися до ЗНО самостійно за допомогою компютера.Також цей сайт зручний для вчителів.Але я вважаю,що з одної сторони це погано бо учні перестанут читати книги і наукові журнали бо на цей час всі підручники заміняє інтернет.
 
TanuxaДата: Середа, 06.10.2010, 10:38 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Звичайно потрібні!!!Наведу приклад: коли прийшов час вступати у ВУЗ,я знайшла їх web-сайти,і знайшла усю потрібну інформацію,яка мене цікавила і тоді у мне вже склалось уявлення про той чи інший навчальний заклад!!!Тому,я вважаю,що web-сайти потрібні для навчальних закладів,вони навіть можуть привернути увагу майбутніх студентів!!! sun
 
OsitrovaДата: Середа, 06.10.2010, 10:39 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку,вони потрібрі навчальним закладам,тому що в них багато корисної,цікавої інформації..............яка необхідна студенту!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення відредаговано Ositrova - Середа, 06.10.2010, 10:40
 
SASHENKAWENDYKДата: Середа, 06.10.2010, 10:51 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю,що в школі необхідний веб-сайт:
Там учитель може черпати нову інформацію,набиратися досвіду від інших педагогів.
Нехай в кожній школі буде веб-сайт...
 
NatalochkaДата: Середа, 06.10.2010, 10:54 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
так,я вважаю , що у сучасному світі без копютера та інтернету обійтися важко.Адже зайшовши на будб - який сайт ми можемо знайти потрібну для себе інформацію.якщо ти маєш свою сторінку ти в любий час можеш зайти , переглянети потрібну інформацію, не ходячи по бібліотеках і не листаючи книжок . Адже в інтернеті є все , що потрібно студенту, вчителю ,викладачу.
 
LenkaДата: Четвер, 07.10.2010, 15:12 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Веб-сайти потрібні для освітніх закладів .Це вже як говорилось є візитною карточкою того чи іншого навчального закладую
Наприклад така ситуація:дитину батьки хочуть перевести в спеціальний інтернат з посиленним вивченням англійської мови і,щоб не їздити в різні області,не думати про дорогу вони просто можуть знайти цю інформацію в інтернеті.В інтернеті вони знаходять всю ту інформацію,яка їх цікавить.Звичайно,якщо цей навчальний заклад виклав усю можливу і інформацію,щоб заохотити в першу очерідь батьків,навчатись у їхньому закладі.
Також ми знаємо ,що у багатьох школах практикують уроки в інтернеті .Тобто вони створють відповідні освітні сайти,де можуть працювати з учнями не виходячи з дому.Це в одночас зручно,але з іншої сторони відсутній контакт з самим учителем, і учитель не може дізнатись чи сам учень робив це ,чи ні.
Тому освітні форуми загалом мають позитивні риси,але й негативні також присутні!


Повідомлення відредаговано Lenka - Четвер, 07.10.2010, 15:14
 
@RoKeR$Дата: Четвер, 07.10.2010, 15:21 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так тому що це допомагає навчальному процесу і надає можливість користуватися засобами масової інформації з метою подальшого навчання в усіх галузях суспільства.:)
 
olena_nvДата: Четвер, 07.10.2010, 15:25 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Інтернет - це престижно і модно, оскільки ти зможеш знайти там будь-яку інформацію. В ХХІ столітті ти повинен володіти інтеретом, якщо ні то тебе вважають лузером.
 
Alina7754Дата: Четвер, 07.10.2010, 15:29 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку сайти потрібні навчальним закладам,як повітря!! Це не просто престижно і модно, а це засіб обміну інформації з іншими навчальними закладами. Учні чи студенти могли б знайти потрібну інформацію Було б добре якби учні змогли вчитися за допомогою сайтів, на яких розміщувалися вся інформація для них, бо багато дітей сприймають інформацію кращу зорово, ніж на слух, а книги ,інколи купити дорого,краще мати всю інформацію на сайті під рукою. Вчителі б обмінювалися досвідом викладання, молоді вчилися в старших. Якщо є сайт в університета абітурієнти змогли б знайти всю необхідну інформацію для вступу, адже це зручніше ,ніж їхати самому. Особливо це зручно для дітей,що живуть далеко. Батьки ,за допомогою сайтів,дізнавалися б про успішність студентів Таким чином,контролювали дітей на відстані. Саме тому, сайти необхідні нвачальним закладам.
 
ljudmilaДата: Четвер, 07.10.2010, 15:29 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що веб-сайти справді потрібні навчальним закладам, адже:
По-перше:це зручно тому, що на освітніх сайтах ми можемо знайти потрібну нам інформацію для лекції, дисертації, курсової, реферату чи повідомлення на будь-яку тему.
По-друге:це цікаво тому, що працювати в мережі інтернет значно краще, ніж сидіти в бібліотеці і
по- третє:зараз відбувається стрімкий розвиток новітніх технологій і для того, щоб не відставати від загального розвитку навчальним закладам потрібні веб-сайти:))))
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Обговорення освітніх сайтів » Чи потрібні веб-сайти навчальним закладам? (Думка вчителя)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською