П'ятниця, 19.04.2024, 07:03
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Портфоліо вчителя » Психологія дитинства (Ця тема розкриває розуміння дитинства з погляду психології)
Психологія дитинства
ВікаДата: Середа, 15.10.2008, 14:06 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Психологія дитинства (Ця тема розкриває розуміння дитинства з погляду психології)

Я обрала цю тему, тому що хочу показати що дитинство є особливим етапом онтогенетичного розвитку людського індивіда, який триває від зачаття до підліткового віку, охоплюючи такі періоди, як новонародженість, немовля раннє дитинство, дошкільний вік і молодший шкільний вік. Для мене ця тема цікава щей тому, що стосується моєї професії.

 
galanetДата: Середа, 29.10.2008, 22:30 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Дуже добре, що тема цікава вам, адже те, що робиться із задоволенням виходить завжди найкращим чином.

Чи визначили ви ключове, змістові і тематичні запитання? Якщо вони у вас є, то запишіть їх.

При формулюванні питань, пам'ятайте, що:
Ключове питання - не має точної відповіді, охоплює різні галузі знань та торкається вашої дисципліни.
Тематичне питання - не має точної відповіді та торкається вашої дисципліни і теми портфоліо.
Змістове питання - питання, яке має точну відповідь і стосується теми портфоліо.

 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Портфоліо вчителя » Психологія дитинства (Ця тема розкриває розуміння дитинства з погляду психології)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською