Четвер, 28.03.2024, 12:05
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Портфоліо вчителя » Емоції, що нас оточують (Емоції є невід"ємною складовою нашого життя)
Емоції, що нас оточують
МазункаДата: Середа, 15.10.2008, 14:01 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Емоції, що нас оточують

Я обрала цю тему, томущо емоції ми виражаємо все життя, кожен день, щосекунди...
Ключове питання: Що таке емоції?
Тематичні питання: Які є види емоцій? Яка роль емоцій у нашому житті? Якими бувають прояви емоцій?
Змістові питання: Прояви зивнішніх емоцій? Чи взаємопов"язані емоції та діяльність людини? Що таке емоційне спілкування? Характеристика емоцій. Сприйняття емоцій людиною. Місце емоцій в житті людини.

 
galanetДата: Середа, 29.10.2008, 22:59 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Мазунка)
Ключове питання: Що таке емоції?

Емоції (від латин. emovere — збуджувати, хвилювати) — стани, пов'язані з оцінкою значущості для індивіда чинників, що діють на нього, і що виражаються перш за все у формі безпосередніх переживань задоволення або незадоволення його актуальних потреб.
Так як відповідь на запитання є, то це не є ключовим запитанням. Адже ключове запитання не має точної відповіді.

Quote (Мазунка)
Тематичні питання: Які є види емоцій? Яка роль емоцій у нашому житті? Якими бувають прояви емоцій?

Про роль емоцій у нашому житті можна посперечатись і викликати дискусію, тому це питання дійсно відноситься до тематичних. Всі інші не піходять, тому що мають точну відповідь, їх потрібно віднести до змістових.

Quote (Мазунка)
Змістові питання: Прояви зовнішніх емоцій? Чи взаємопов"язані емоції та діяльність людини? Що таке емоційне спілкування? Характеристика емоцій. Сприйняття емоцій людиною. Місце емоцій в житті людини.

Не всі питання стоять в питальній формі. Наприклад, "Прояви зовнішніх емоцій?" - не є питальним, а якщо "Які бувають прояви зовнішніх емоцій?" - є питальним, а отже побудоване правильно.

Питання: "Чи взаємопов"язані емоції та діяльність людини?", "Місце емоцій в житті людини", "Сприйняття емоцій людиною" поставити в питальну форму і віднести до тематичних.

Узагальнюємо вищесказане:

Ключове питання - не має точної відповіді, охоплює різні галузі знань та торкається вашої дисципліни.
Тематичне питання - не має точної відповіді та торкається вашої дисципліни і теми портфоліо.
Змістове питання - питання, яке має точну відповідь і стосується теми портфоліо.

У відповідності з цим, переформулюйте ключове, змістові і тематичні запитання і запишіть їх в цій темі.

 
valiasemerenkoДата: Середа, 06.10.2010, 10:26 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я обрала цю тему тому що,емоції - це відображення нашого життя, це те як ми сприймаємо навколишній світ.Емоціями можна виразити себе, показати своє внутрішнє ''я"
 
SaenkoДата: Середа, 06.10.2010, 10:40 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я обрала цю тему,тому що я вважаю,що емоції існують в нашому повсякденномужитті.Кожна людина щодня хвилюється,радіє,сумує закохується -ось це і є емоції!!!!!!
 
SabardinaДата: Середа, 06.10.2010, 10:47 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Кожна людина виявляє себе через емоції.По емоціях ми можемо зрозуміти , що у людини на душі,. Чи вна радіє, чи сумує.Яким станом вона живе в певному періоді часу.Кожна людина виявляє всої емоції по-різному:деякі приховують їх, переживають всередині себе,а інші намагаються поділитися з іншими людьми, щобне нести всі емоції в собі.
 
manunyДата: Вівторок, 23.11.2010, 10:48 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я обрала цю тему тому, що емоції важливий аспект нашого життя.Наші емоції залежать
від оточуючого середовища,людей,що нас оточують а також від нашого сприймання світу.емоції відіграють важливу роль у нашому житті адже коли в нас хороший настрій у нас є натхнення і нам хочеться створювати щось світле)))))))
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Портфоліо вчителя » Емоції, що нас оточують (Емоції є невід"ємною складовою нашого життя)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською