П'ятниця, 29.03.2024, 00:21
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Портфоліо вчителя » Видатні люди рідного краю. Черкащина.
Видатні люди рідного краю. Черкащина.
привидДата: Субота, 27.09.2008, 16:40 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Прочитавши вище зазначені пункти я вибрала тему "Видатні люди рідного краю. Черкащина", де хочу розповісти про людей, які народилися і працювали на Черкащині, а також про їх роботи. Як вам ця тема?
 
galanetДата: Вівторок, 30.09.2008, 13:52 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (привид)
Видатні люди рідного краю. Черкащина

привид, тема, без сумніву, дуже хороша і цікава. От тільки назва "суха", не зацікавлює, одноманітна. Давайте подумаємо над цікавим формулюванням цієї теми? Я напишу декілька формулювань у вигляді тверджень і запитань, а ви пізніше доповните їх своїми, або переробите запропоновані:

- Видатні черкащани.
- Ким славиться Черкащина?
- Люди, які прославили Черкащину.
- Гордість Черкащини.
- Черкащина - серце України.
- Черкащина — перлина в серці України.
- В гостях у видатних людей Черкащини.
- Золота підкова Черкащини. (Золота підкова, в даному випадку, - це люди, які прославили Черкащину)
- Мало любити свій рідний край, його треба знати! (заохочувальна назва, яка закликає дітей знати свій рідний край)
- Черкащина: віримо, знаємо, можемо! (заохочувальна назва, яка закликає дітей знати свій рідний край)

Крім того, перегляньте перелік предметів тут: http://galanet.at.ua/forum/44-190-1 і скажіть, до якого предмету відноситься ваша тема?

 
привидДата: Середа, 01.10.2008, 11:16 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Моя тема відноситься до предмету географія, вона вивчається у5-6 класах. Я вирішила вибати "Черкащина: віримо, знаємо, можемо!" Дякую за пораду! biggrin
 
galanetДата: Середа, 01.10.2008, 12:21 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
привид, дуже добре.
Пам'ятайте, якщо в ході роботи над портфоліо виникатимуть питання, ви завжди зможете їх задати на цьому форумі.
Удачі!
thanks
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Портфоліо вчителя » Видатні люди рідного краю. Черкащина.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською