П'ятниця, 26.04.2024, 09:57
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Етикет спілкування в Інтернеті
Етикет спілкування в Інтернеті
morozpasha1207Дата: Середа, 21.12.2016, 07:39 | Повідомлення # 551
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Дуже цікаво знати. Рекомендую yes
 
hagrid0103Дата: Четвер, 19.01.2017, 15:28 | Повідомлення # 552
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я згоден, этикет в інтернеті це важлива річ.
 
obidion_nzДата: Четвер, 19.01.2017, 15:29 | Повідомлення # 553
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Добрий день, прочитав цю статтю я зрозумів, що ця статя дуже корисна для мене, хотів би побачити ще одну таку статтю тіки в новому стилі. Дякую!!!
 
Egorka1337Дата: Четвер, 19.01.2017, 15:32 | Повідомлення # 554
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Добрий день, прочитав цю статтю я зрозумів, що ця статя дуже корисна для мене. Дякую!!!

Повідомлення відредаговано Egorka1337 - Четвер, 19.01.2017, 15:35
 
Nazar44Дата: Четвер, 19.01.2017, 15:36 | Повідомлення # 555
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Етикет-головне в життi
 
AlinaYuliaДата: Понеділок, 30.01.2017, 08:23 | Повідомлення # 556
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Етикет спілкування - найголовніше!!! 
Саме тоді проявляється справжня людина, її виховання.Людина завжди повинна залишатись собою.Люди повинні спілкуватись в соц.мережах без нецензурних слів.Ми повинні завжди поважати співрозмовника і відповідати так,як  ви спілкуєтесь в реальному житті.Я,наприклад спілкуюсь так само з людьми в інтернеті так,як в живу.
Я думаю, що в Інтернеті легко приховати, те якою людиною ви є насправді, але якщо довго спілкуватися з людиною можна зрозуміти, що вона з себе являє насправді. Тому я думаю, що слід розпочинати з етикету в реальному житті, тоді з Інтернет-спілкуванням проблем взагалі не буде))
 
valerchtДата: Понеділок, 30.01.2017, 08:31 | Повідомлення # 557
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
У багатьох організаціях правила поведінки користувача в локальних мережах встановлюються у формі інструкцій або офіційних правил. Чимало організацій, в яких будь-яких правил та інструкцій офіційно не існує, та й далеко не будь-яка інструкція може охопити всі питання етикету. У процесі розвитку локальних мереж вироблені деякі загальні правила (хоча застосування того чи іншого правила залежить від технічного оснащення мережі): 
· Не передавайте нікому ваше ім'я та пароль для входу в мережу: будь-які дії, здійснені в мережі під вашим ім'ям, потім можуть бути співвіднесені безпосередньо з вами; 
· Якщо ви залишаєте комп'ютер більш ніж на 10 хвилин, перед відходом припиніть виконання всіх програм з мережевою підтримкою (або пов'язаних з обміном даних через мережу) і закрийте їх (якщо це неможливо зробити в силу виконуваної задачі, то попередьте про цей факт вашого мережевого адміністратора ); 
· Намагайтеся без необхідності не запускати декілька програм з мережевою підтримкою; 
· Перш ніж почати переміщення великого обсягу даних з іншого комп'ютера на свій або зі свого комп'ютера на інший комп'ютер в мережі, оцініть необхідність цієї дії і можливість розбиття даних на окремі менші за обсягом пакети. Тільки у разі неможливості вирішення питання зазначеним чином вдавайтеся до переміщення всіх даних.
 
Vika_TkachДата: Середа, 01.02.2017, 09:01 | Повідомлення # 558
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
важливо ввічливо відповідати на запитання. для передання емоцій можна використоовувати смайлики
 
baldezhnikДата: Четвер, 16.02.2017, 13:48 | Повідомлення # 559
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Не варто вживати нецензурну лексику
 
baldezhnikДата: Четвер, 16.02.2017, 13:49 | Повідомлення # 560
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Не ображати інших учасників чату
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Етикет спілкування в Інтернеті
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською