Субота, 20.04.2024, 05:18
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Етикет спілкування в Інтернеті
Етикет спілкування в Інтернеті
DadkoДата: П'ятниця, 20.05.2016, 10:47 | Повідомлення # 521
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Show muts go on
 
nastyabashДата: П'ятниця, 20.05.2016, 10:50 | Повідомлення # 522
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Вы все правильно говорите sun
 
zxcvbnmДата: П'ятниця, 20.05.2016, 11:18 | Повідомлення # 523
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Всем плевать на этикет общения. Никакие правила не заставят тебя что-то делать, если ты в интернете. yes
 
gagatunДата: П'ятниця, 20.05.2016, 11:23 | Повідомлення # 524
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я думаю, що в Інтернеті легко приховати, те якою людиною ви є насправді,
але якщо довго спілкуватися з людиною можна зрозуміти, що вона з себе
являє насправді. Тому я думаю, що слід розпочинати з етикету в реальному
житті, тоді з Інтернет-спілкуванням проблем взагалі не буде))
 
Володимир1123131Дата: П'ятниця, 20.05.2016, 11:29 | Повідомлення # 525
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Цитата HD
Те, що без вагань приймається в одному місці, можуть вважати за грубощі в іншому.

Погоджуюсь
 
AAДата: П'ятниця, 20.05.2016, 11:35 | Повідомлення # 526
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
да,я согласен
 
korotaeva19991Дата: Неділя, 22.05.2016, 17:01 | Повідомлення # 527
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
1. Етикет в Інтернеті 
Основними користувачами мереж Інтернет спочатку були, в основному, працівники державних установ та наукових організацій. Порядок і способи використання Інтернету описувалися в інструкціях. Етикет використання мереж грунтувався на усталених в наукових колах нормахспілкування і обміну інформацією. З розвитком техніки і комунікацій в Інтернеті стало більше користувачів, що не відносяться ні до державних чиновників, ні до вчених мужів. Багато хто з них використовували Інтернет саме в тих цілях, для яких він створювався - для пошуку інформації. Для інших Інтернет став місцем задоволення своєї цікавості і особистих амбіцій. Поступово Інтернет зі спільноти сутоінформаційних мереж перетворюється в один з видів розваги, залишаючись при цьому, в першу чергу, джерелом інформації. З розвитком міжнародної системи «електронних» грошей багато фірм висунули і реалізували концепцію продажу товарів через Інтернет. Тепер клієнт може переглянути і замовити товар, не виходячи з дому. У свою чергу доступність електронної пошти для користувачів дозволила оцінити їїпереваги в порівнянні з традиційними видами пошти. Надісланий лист може опинитися на іншому боці земної кулі за годину. Стало очевидним, що з'явилася необхідність у виробленні своїх норм етикету як для користувачів, так і для тих, хто їх обслуговує. У різних наукових установах, в електронних конференціях користувачів у процесі обговорення з'являються нові норми поведінки - нетікет (netiquette, від англійського net - «мережа» і французького etiquette - «етикет»). Обговорення цих норм продовжується і до цього дня, хоча і з'явилися деякі засадничі правила. Зміст цих правил залежить від виду використання Інтернету.
 
korotaeva19991Дата: Неділя, 22.05.2016, 17:06 | Повідомлення # 528
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Дякую за увагу, допобачення  rose
 
Alinka0Дата: Вівторок, 24.05.2016, 19:44 | Повідомлення # 529
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що мовний  етикет в Інтернеті — це один із найголовніших принципів спілкування в мережі. Давайте дотримуватися правил, встановлених не нами. Удачі всім :)
 
VladLevaДата: Вівторок, 24.05.2016, 21:04 | Повідомлення # 530
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Ваш сайт дуже чудовий
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Етикет спілкування в Інтернеті
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською