Субота, 20.04.2024, 08:52
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Етикет спілкування в Інтернеті
Етикет спілкування в Інтернеті
LiveДата: Середа, 09.12.2015, 08:48 | Повідомлення # 351
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я думаю, що в інтернеті важливо дотримуватись правил цензури. Нехай ви і вступили в дискусію не ображай свого співбесідника. dada
 
BABANKAДата: Середа, 09.12.2015, 08:49 | Повідомлення # 352
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я думаю, що навіть в Інтернеті треба бути грамотною людиною. Виражатися культурно і обдуманно, а не кидати мати через раз)))) yes sun thanks
 
nadiytrokhimenkoДата: Середа, 09.12.2015, 08:52 | Повідомлення # 353
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мій погляд, ми не маємо право спілкуватися цензурними словами. Адже наше спілкування дає перші враження про людину!
 
Summer200027Дата: Середа, 09.12.2015, 08:53 | Повідомлення # 354
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Етикет спілкування ,справді, надзвичайно важливий)Тому давайте його дотримуватесь!)
 
380957523309Дата: Середа, 09.12.2015, 08:55 | Повідомлення # 355
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Думаю никому не нужно объяснять что БОЛЬШИМИ БУКВАМИ НЕ СОВСЕМ УДОБНО ВОСПРИНИМАТЬ ТЕКСТ, что подобный текст расценивается как крик или просто “тупость блондинки”. его основной недостаток как я уже говорил это невозможность адекватно воспринять подобный текст, возможно это связанно с психологией, лично я себя чувствую не комфортно общая с человеком который пишет БОЛЬШИМ шрифтом и как следствие - психологический барьер в общении имеет свое место, думаю не я один ощущаю подобный дискомфорт. yes sun :dada:
 
nastiamalayДата: Середа, 09.12.2015, 09:04 | Повідомлення # 356
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
А зі всім згодна!
 
violafataevaДата: Середа, 09.12.2015, 09:04 | Повідомлення # 357
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Чому людина, яку поважають, яка вважається професіоналом своєї справи і до того ж – доволі приємним співрозмовником у очному спілкуванні, іноді дозволяє собі поводитися зовсім інакше під час взаємодії у Інтернеті? Вочевидь, причиною тут – гіпертрофоване відчуття віртуальності (несправжньості того, що відбувається). Ну ще б пак – адже по-суті, звертаючись у мережу – ми взаємодіємо з монітором та клавіатурою, які не мають жодних емоцій і не можуть ні заперечити, ні (тим більше) звинуватити нас у некомпетентності. Але коли через деякий час ми отримуємо несхвальну реакцію на власні дії – то починаємо розуміти, що іноді інтернет може кусатися. 

Мабуть нікому не потрібно пояснювати, що люди можуть (і часто бувають) вкрай грубими та навіть агресивними, коли спілкуються у віртуальному світі (через блоги, форуми, коментарі, електронну пошту або навіть сервіси миттєвого обміну повідомленнями). І це велика проблема! Адже онлайн-репутація сьогодні для багатьох важить надзвичайно багато. А створюється вона – насамперед через те, що ми говоримо, пишемо і публікуємо. І попри це – майже половина повідомлень, які ми отримуємо, є неввічливими, різкими, а іноді – відверто агресивними. Подібні речі навряд чи були б можливими у «реалі». Але у «віртуальному світі», як то кажуть – все можливо. 

Вочевидь, однією з основних причин, чому так відбувається, є підвищений суб’єктивізм текстів порівняно із «живою» мовою. Коли ми не можемо бачити жести співрозмовника, спостерігати за його мімікою, чути тон та безпосередньо реагувати на його емоції – дуже важко інтерпретувати повідомлення. Адже, як відомо, лише 20% інформації передається через слова. Саме тому інформація, яку ми намагаємося передати через текст, повинна бути дуже чіткою та вивіреною. 
Якщо ми спілкуємося з людьми, які мешкають у різних куточках світу, то тут неабияке значення можуть відігравати культурні відмінності. А про них, відверто кажучи, більшість із нас попросту не замислюється. 

Зрештою, не варто забувати, що кожна людина керується власними принципами та цінностями. Якщо ми дотримуємося однієї точки зору і щиро віримо у її правильність – це ще зовсім не означає, що подібні вподобання притаманні всім людям, з якими доводиться взаємодіяти. 

Як же залишатися адекватним співрозмовником у середовищі Web 2.0: 
насамперед, потрібно намагатись бути позитивними, відкритими та з повагою ставитись до людини, з якою спілкуємось (навіть якщо ми ніколи не зустрінемось із нею в «реалі»); 
зберігати спокій навіть у найскладніших ситуаціях (коли дискусія вже переросла в суперечку, а то – й сварку); 
вміти ставити себе на місце співрозмовника з повагою до його думок, відчуттів та потреб; 
завжди шукати конструктивного виходу з дискусії; 
всіма можливими силами уникати емоційних відповідей та переходу на особистості (тим більше, що навряд чи ми знаємо особистість тієї людини, з якою спілкуємось); 
давати собі час та простір для роздумів (якщо пишете відповідь на агресивний коментар – зачекайте деякий час і перечитайте написане). На щастя, інтернет дає таку можливість – вам зовсім не обов’язково реагувати негайно! 
нарешті, переконатись, що відповідь не має жодної іншої інтерпретації, ніж та, яку ми в неї вкладали. Це дуже важливо – оскільки із двох можливих тлумачень майже завжди буде обрано гірше! 

Людина повинна залишатись собою у всіх випадках. Навіть якщо її справжнє обличчя ховається під маскою «мережевого віртуала».
 
nastiamalayДата: Середа, 09.12.2015, 09:04 | Повідомлення # 358
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я зі всім згодна! yes
 
nastiamalayДата: Середа, 09.12.2015, 09:05 | Повідомлення # 359
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Етикет - це найголовніше!
 
AngelkaДата: Середа, 09.12.2015, 09:08 | Повідомлення # 360
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я думаю, що в інтернеті важливо спілкуватися цензурно і виховано. Етикет- це важливо! sun
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » Етикет спілкування в Інтернеті
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською