П'ятниця, 19.04.2024, 12:02
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » "Розкрути" свій сайт
"Розкрути" свій сайт
galanetДата: Середа, 13.08.2008, 17:50 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Кожного разу, коли нам потрібно знайти щось в безмежних просторах мережі Інтернет, ми звертаємось до пошукових систем або тематичних каталогів. Вводимо ключові слова і на запит відкривається вікно з посиланнями, за якими можна переглянути всі матеріали, що вас цікавлять. Уявіть собі, що ви власник сайту і вам потрібно, щоб користувачі знаходили ваш сайт за деякими ключовими словами в пошукових системах. Для цього необхідно подати заявку з реєстраційними даними в будь-яку пошукову систему, іншими словами, зареєструвати, розкрутити, зробити популярним свій сайт.
Спробуйте зареєструвати ваш сайт в такій відомій пошуковій системі як Google.

1) На головній сторінці пошукової системи вибрати посилання "Все про Google":

2) На наступній сторінці обрати посилання "Webmaster Central":

3) На новій сторінці знати підрозділ "Submit your content to Google" та натиснути посилання "Learn more":

4) Відкриється нова сторінка, де потрібно вибрати посилання "Add your URL to Google":

5) На останній сторінці необхідно в першому рядку вказати адресу свого сайту, в нижньому рядку додати коментар до сайту, та ввести код безпеки і натиснути кнопку "Добавить URL".

Додаток: 5723228.jpg (40.6 Kb) · 4522061.jpg (40.3 Kb) · 0073942.jpg (52.9 Kb) · 5316622.jpg (42.0 Kb) · 3768050.jpg (37.9 Kb)
 
InternoДата: П'ятниця, 08.09.2017, 17:01 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я думаю що краще звернутись до професіоналів, які якісно просунуть ваш сайт.. Мій сайт розкрутили в https://dziga.agency
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Інтернет - Що? Де? Коли? » "Розкрути" свій сайт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською