П'ятниця, 29.03.2024, 17:31
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Впровадження ІКТ в освіту » Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
РусланДата: Субота, 24.05.2008, 10:34 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (мир)
Я рада вітати всіх. Хочу проділитись: нове це добре, але воно приносить з часом дуже багато поганого людству.

ТАК нелльзя , потому что нужно идти рядом со времене
 
мирДата: Субота, 24.05.2008, 10:34 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
надмірне використання ІКТ може привести до замкнення людини в собі, потрібно більше спілкуватися в реальному житті

[ dada я з вами деякою мірою згодна, але нові технології приносять користь в других сферах людської діяльності.
 
remboДата: Субота, 24.05.2008, 10:37 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (kiriluk4)
проти тому що атрофує розумову діяльність

Я вважаю навпаки.Тому що розвиває більше наші здібності працювати над ІКТ! thanks
 
мирДата: Субота, 24.05.2008, 10:39 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (легіонер)

[ТАК нелльзя , потому что нужно идти рядом со времене

dada Можливо ви і праві, в залежності від того, яку сферу інновацій ми обговорюємо.
 
uraДата: Субота, 24.05.2008, 10:40 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
бо це круто!Я можу спілкуватися з іншими людьми!
 
galanetДата: Субота, 24.05.2008, 11:11 | Повідомлення # 46
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (ura)
бо це круто!Я можу спілкуватися з іншими людьми!

А в реальному житті Ви не можете спілкуватись? biggrin
 
SergДата: Неділя, 01.06.2008, 21:29 | Повідомлення # 47
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Люди. За розмовами ви, здається, забули, яку тему обговорюєте.
На мою думку, впровадження ІКТ в освіту навіть не потребує обговорення: не може бути і мови, щоб її не впроваджувати. Інакше ми відстанемо не на століття, а назавжди. Інша справа, що як її впроваджувати. Ви знаєте якусь методику чи методологію впровадження? Ні? Може тому, що її не існує? Чи, можливо, Вас заохочують якось на роботі за впровадження на заняттях? Також ні? А яка різниця в зарплаті чи в інших заохоченнях між вами, які намагаються щось зробити і тими, хто тихенько чекає пенсію і не ламає собі голову над проблемами? Ніякої? То чи не здається вам, що ця проблема вирішуватися буде ще довго?
Крім того, ті, від кого залежить ця справа (маю на увазі керівництво) самі чітко не уявляють можливості ПК для навчання. Чому? Може тому, що не бачать істотної різниці між телевізором і ПК? Якось мене попросили надрукувати комп'ютерну програму на принтері, щоб подивитися, як вона працює. Тільки не кажіть, що ця людина хотіла подивитися код програми :)
 
galanetДата: Середа, 11.06.2008, 08:36 | Повідомлення # 48
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Serg)
Якось мене попросили надрукувати комп'ютерну програму на принтері, щоб подивитися, як вона працює. Тільки не кажіть, що ця людина хотіла подивитися код програми

Я цей випадок всім розповідаю - сміються. Заряд позитивної енергії на цілий день! ap

Quote (Serg)
Люди. За розмовами ви, здається, забули, яку тему обговорюєте. На мою думку, впровадження ІКТ в освіту навіть не потребує обговорення: не може бути і мови, щоб її не впроваджувати.

Я з Вами не погоджуюсь, впровадження ІКТ в освіту потребує обговорення. Проаналізувавши всі за і проти ми зможемо знайти золоту середину, намітити шляхи впровадження ІКТ в освіту, зосередити свою увагу на основному. Наприклад, більшість освітян турбує те, що дитина практично не рухається, сидить за комп"ютером, не цікавиться реальним життям і це є дійсно проблема, яка виникла саме з дискусії "за і проти". Отже, при впровадженні ІКТ потрібно цю проблему врахувати і вирішити. А не було б обговорення, можливо про це ніхто й не задумувався б.
Крім того, в такій дискусії можна переконати освітян-консерваторів впроваджувати щось нове, давши відповідь на їхні запитання. yes
 
ospopil93Дата: Понеділок, 11.10.2010, 18:45 | Повідомлення # 49
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
Впровадження ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) спостерігається всюди. Висловіть свою думку щодо доцільності впровадження їх в систему освіти.

Потрібно щоб було все в міру. А міру визначає сама людина, виходячи із досвіду життя
 
hikoДата: Вівторок, 17.05.2011, 23:37 | Повідомлення # 50
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
проти!!! apl
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Впровадження ІКТ в освіту » Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською