Середа, 24.04.2024, 17:41
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Впровадження ІКТ в освіту » Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
problemДата: Субота, 22.03.2008, 10:47 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Татьяна)
Учитель потрібний для того щоб бачити як світяться радістю дитячі очі, а коли вони наповнені сумом і дитина про це не скаже - зуміти допомогти її. Машина цього ніколи не замінить, тому що вона бездушна.

Звичайно! Тільки, якби ви бачили, як світяться радістю очі дитини, коли вона грає в комп"ютерні ігри! blink2 ag ao

Додано (22.03.2008, 10:47)
---------------------------------------------

Quote (Iskrina)
Ось тоді не потрібно буде тримати і велику кількість книг, видавати газети, журнали і т. д. Як Ви вважаєте?

Я вже зараз не читаю газет і журналів, а шукаю всю необхідну інформацію через Інтернет all_good
boast dance dance dance
 
IskrinaДата: Субота, 22.03.2008, 10:50 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
ІКТ - це не тільки Інтернет. А створення педагогічних програмних засобів? Наприклад - презентації в Power Point ?
 
problemДата: Субота, 22.03.2008, 11:04 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (andrei)
ІКТ є вибором найбільш прогресивної та креативної частини людства - молоді і дітей. Є сенс їм опиратися?

Ніякого сенсу опиратися немає! Все нове з"являється, як єресь, а гине, як традиція, але ІКТ ще довго житиме, тому що за ІКТ - майбутнє!
Quote (Iskrina)
ІКТ - це не тільки Інтернет. А створення педагогічних програмних засобів? Наприклад - презентації в Power Point ?

Цілком погоджуюся і це ще раз підтверджує мою думку! yes yes yes sun sun sun
 
ОйраДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:29 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Quote (Татьяна)
При цьому ми починаємо розуміти, що ми жителі не тільки України, а у нас один дім для всіх - Земля.

З цим я точно маю погодитися! sun :sun: sun
 
olegДата: Четвер, 27.03.2008, 18:46 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (svet)
Я проти, тому що втрачається вміння безпосереднього спілкування.

А здається навпаки, коли ми висловлюємо свою думку на форумі наприклад, то спілкування може покращитись набагато. Тому що речення ще треба вміти написати, з розділовими знаками, думати треба. Гадаю, що віртуальне спілкування лише покращить реальне. by

Додано (27.03.2008, 18:30)
---------------------------------------------

Quote (rura)
Система дуже доцільна

Яка саме система? Ви за чи проти?

Додано (27.03.2008, 18:33)
---------------------------------------------

Quote (problem)
так, але учні тоді перестають читати зовсім книги і підручники!

Тому що вони можуть їх читати в електронному варіанті.

Додано (27.03.2008, 18:40)
---------------------------------------------

Quote (problem)
а як от щодо здоров"я учнів?

А що здоров"я? Хто має рідкористалічний монітор - той і має здоров"я. От тільки очам горе... В цьому я з Вами згоден.

Додано (27.03.2008, 18:42)
---------------------------------------------

Quote (Iskrina)
Скоро будуть такі комп'ютери, що можна буде дивитись на екран як на дерево в лісі, як на воду. Це біоекрани. Ось тоді не потрібно буде тримати і велику кількість книг, видавати газети, журнали і т. д. Як Ви вважаєте?

Нам до того ще дуже довго жити треба. laugh

Додано (27.03.2008, 18:44)
---------------------------------------------

Quote (problem)
Звичайно! Тільки, якби ви бачили, як світяться радістю очі дитини, коли вона грає в комп"ютерні ігри!

Так ніхто ж не збирається вчити учнів грати в комп"ютерні ігри biggrin

Додано (27.03.2008, 18:46)
---------------------------------------------

Quote (Iskrina)
А створення педагогічних програмних засобів? Наприклад - презентації в Power Point ?

Це ствердження чи запитання?
 
ОйраДата: Субота, 29.03.2008, 09:45 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





oleg, ти так багато написав, що я нічого не зрозуміла! Давай конкретно на кожне питання відповідь! А то ти тільки запитуєш! А яка твоя позиція? clear
 
filfotДата: Вівторок, 22.04.2008, 14:46 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
надмірне використання ІКТ може привести до замкнення людини в собі, потрібно більше спілкуватися в реальному житті!
 
ОйраДата: Середа, 23.04.2008, 14:44 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





Quote (filfot)
надмірне використання ІКТ може привести до замкнення людини в собі, потрібно більше спілкуватися в реальному житті!

Ніхто не говорить про надмірне! Але за ІКТ - майбутнє! prof prof prof
 
ДоцентДата: Субота, 26.04.2008, 22:01 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Ніхто не говорить про надмірне! Але за ІКТ - майбутнє!

Якщо за ІКТ - майбутнє, тоді для чого вчителі. Ліквідувати їх як клас, а дипломи видавати за кількістю відвідувань чатів і форумів.
У мене досвід спілкування з комп'ютером понад 20 років, але хороша книжка ще не змогла його замінити.
Зрозумійте одне ІТК (компютери, мережі) - тільки кусок заліза керований людиною.
Без людини ІКТ взагалі не може існувати. А якщо зможе, - тоді людству кінець.
ІКТ можна вважати тільки частиною навчального процесу призначеною для зберігання, пошуку та передачі інформації.
 
galanetДата: Понеділок, 28.04.2008, 20:36 | Повідомлення # 30
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Доцент)
Якщо за ІКТ - майбутнє, тоді для чого вчителі. Ліквідувати їх як клас, а дипломи видавати за кількістю відвідувань чатів і форумів.

Не думаю, що говорячи "За ІКТ - майбутнє" мається на увазі, що будуть лише ІКТ і більше нічого. Швидше ІКТ будуть відігравати значну роль в житті людини але ні в якому разі не зможуть замінити живої людини.
Мені імпонує ваша точка зору і я вважаю, що професія вчителя ніколи не перестане бути актуальною.
 
Форум » Інформаційно-комунікаційні технології » Впровадження ІКТ в освіту » Впровадження ІКТ в освіту: ЗА і ПРОТИ
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською