Вівторок, 19.03.2024, 12:10
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Що вибрати: почуття чи свободу? (Реальна проблема з життя. Допоможіть!)
Що вибрати: почуття чи свободу?
Лукава_кицькаДата: Середа, 02.04.2008, 13:51 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю. що якщо ви дійсно кохаєте один одного.ви будете разом.навіщо та свобода. коли поруч не має коханої людини!
 
Чуднів1Дата: Середа, 02.04.2008, 13:58 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Звичайно почуття, але якщо хлопець кохає по справжньому, то він дасть свободу.
 
olegДата: Середа, 02.04.2008, 14:03 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Дуже дякую всім за поради. Спробую відповісти на питання і процитувати деякі відповіді, щоб уникнути непорозумінь.

Quote (loki)
Справжнє кохання не обтяжує.

loki, дуже важко розмізнати справжнє кохання. В тому то й справа, що я кохаю, але чи це є справжнє, те саме...

Quote (loki)
І ще цікавить, яку свободу ти маєш на увазі? Бо абсолютно вільними ми не буваємо ніколи і завжди від чогось чи від когось залежні.

Свободу спілкуватись з іншими дівчатами і не ловити на собі прискіпливий погляд, свободу дій - наприклад, вона хоче, щоб я прийшов, а я не можу в цей день, вона сердиться натомість. І ще багато таких подібних речей є.

Quote (loki)
це тебе одружити хотять на собі чи що?

Та ніби не було таких розмов biggrin

Quote (loki)
Якщо тобі так важко зараз з нею, то зробіть перерву, відпочиньте одне від одного, тоді точно зрозумієш, що саме тобі потрібно.

Я намагався це їй сказати, але вона ображається і каже, що я її не кохаю...

Quote (Ойра)
Я чи кохаєш ти свою дівчину?

Так, кохаю.

Quote (ivanov)
Свобода - це харашо, але любима дівчина - краще.

ivanov, Я над цим подумаю biggrin

Quote (Скарлетт)
Шановний, ти не цінуєш кохання! Не кожна людина зустрічає і розпізнає свою половинку.

Скарлетт, я не можу стверджувати, що вона моя половинка. Щодо цього в мене сумніви, так як в нас іноді бувають дуже різні погляди на життя.

Quote (Танюша2)
Олег, як би ти дійсно її любив, то вона тебе б не обтяжувала. Значить - не твоє...

Танюша2, не знаю, може й не моє, але покинути її не можу, бо кохаю.

Quote (Rusalka)
1,5 роки - досить солідний термін. Думаю, тобі твоя дівчина просто набридла.

Rusalka, не в набридливості діло, ми просто часто сваримось через дрібниці.

Quote (Ойра)
Так що не мороч голови своїй дівчині і відпусти її на свободу!

Ойра, я не хочу її відпускати так само, які і вона мене.

Додано (02.04.2008, 14:03)
---------------------------------------------

Quote (Чуднів1)
Звичайно почуття, але якщо хлопець кохає по справжньому, то він дасть свободу.

Мова не про те. Вона не хоче свободи.
 
ОйраДата: Середа, 02.04.2008, 14:14 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





oleg, та що ти хочеш врешті-решт? Кажеш, що кохаєш, але не знаєш, чи по-справжньому; кажеш, що не можеш жити без неї, а пропонуєш пожити окремо; ото ж бо й біда!
Не можна жити разом до весілля! >( >( >(
 
olegДата: Середа, 02.04.2008, 14:23 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
oleg, та що ти хочеш врешті-решт? Кажеш, що кохаєш, але не знаєш, чи по-справжньому; кажеш, що не можеш жити без неї, а пропонуєш пожити окремо; ото ж бо й біда!Не можна жити разом до весілля!

А ти хіба не мала почуттів, в яких не впевнена??? Хіба це моя помилка??? Я хочу розібратись в собі і це цілком нормально, що я не знаю як діяти і що я невпевнений. І не кричи так, а то форумчан розглякаєш break laugh


Повідомлення відредаговано oleg - Середа, 02.04.2008, 14:23
 
lokiДата: Середа, 02.04.2008, 15:16 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (oleg)
Свободу спілкуватись з іншими дівчатами і не ловити на собі прискіпливий погляд, свободу дій - наприклад, вона хоче, щоб я прийшов, а я не можу в цей день, вона сердиться натомість. І ще багато таких подібних речей є.

А ти їй даєш таку свободу? Тебе не мучить те, що вона спілкується з іншими хлопцями? Ти не сердишся, якщо вона не приходить, коли тобі треба?
 
ОйраДата: Середа, 02.04.2008, 16:35 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Quote (oleg)
Я хочу розібратись в собі і це цілком нормально, що я не знаю як діяти і що я невпевнений.

Якщо невпевнений, то це і значить, що кохання немає! Бо коли кохаеш, то на всі 100% упевнений у своїх почуттях! yes yes yes
 
olegДата: Четвер, 03.04.2008, 21:17 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (loki)
А ти їй даєш таку свободу? Тебе не мучить те, що вона спілкується з іншими хлопцями? Ти не сердишся, якщо вона не приходить, коли тобі треба?

Ну мене то може й мучить, але я не ставлюсь до цього так в штики як вона. І не нагадую кожного разу про це. Вона може спілкуватись з іншими хлопцями, але лише спілкуватись, нічого більше. Так що така свобода в неї є. І я ні на чому не наполягаю... А вона б приймала від мене звіти в письмовій формі, якби я погодився... sad
Погоджусь, що я теж не ангел, але треба ж і міру знати sad2

Додано (03.04.2008, 21:17)
---------------------------------------------

Quote (Ойра)
Якщо невпевнений, то це і значить, що кохання немає! Бо коли кохаеш, то на всі 100% упевнений у своїх почуттях!

Ти помиляєшся. Якщо невпевнений, то це значить, що невпевнений.
 
ОйраДата: Субота, 05.04.2008, 16:11 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





Quote (oleg)
Ти помиляєшся. Якщо невпевнений, то це значить, що невпевнений.

Тоді не тягни кота за хвіст! Одружуйся поскоріше, щоб впевненість переросла у переконання! Не важливо у яку строну, але напевне тоді ти будеш усе вже знати, а не мучитися і нас тут мучити! wall wall wall
 
olegДата: Субота, 05.04.2008, 20:31 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Одружуйся поскоріше, щоб впевненість переросла у переконання!

Так просто ти оце сказала! "Одружуйтесь!" А якщо наше життя не складеться? ЩО тоді? Невже можна одружуватись при такій невпевненості? Навіщо одружуватись? Щоб стати тягарем один для одного? Якщо в нас вже зараз проблеми. Ойра, здається ти не розумієш зовсім проблеми і даєш несуттєві поради.
Quote (Ойра)
а не мучитися і нас тут мучити!

Уявляю, які ти мучення там терпиш через мене. laugh
 
Форум » Різне » Спілкування » Що вибрати: почуття чи свободу? (Реальна проблема з життя. Допоможіть!)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською