Вівторок, 19.03.2024, 04:33
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Що вибрати: почуття чи свободу? (Реальна проблема з життя. Допоможіть!)
Що вибрати: почуття чи свободу?
olegДата: Понеділок, 31.03.2008, 18:41 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Я зустрічаюсь зі своєю дівчиною майже 1,5 років. За ці роки ми так звикли одне до одного, що я не уявляю життя без неї. Проте, настає в житті вибір між почуттям та власною свободою. Якщо я оберу свободу, то в мене не буде дівчини. Якщо я оберу почуття, в мене не буде свободи. А всі знають, як важливо бути вільним.
Мені не потрібні поради, типу, якщо ти хочеш бути з нею - то будь. Я хочу бути з нею і я її кохаю, але це почуття мене обтяжує. Мені здається, що мене ніби зв'язують по рукам і ногам. Допоможіть мені розібратись в собі! Дайте суттєві поради, що ж мені робити? cry
 
lokiДата: Понеділок, 31.03.2008, 20:05 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (oleg)
Я хочу бути з нею і я її кохаю, але це почуття мене обтяжує.

Справжнє кохання не обтяжує. Якщо тобі так важко зараз з нею, то зробіть перерву, відпочиньте одне від одного, тоді точно зрозумієш, що саме тобі потрібно. І ще цікавить, яку свободу ти маєш на увазі? Бо абсолютно вільними ми не буваємо ніколи і завжди від чогось чи від когось залежні.
Quote (oleg)
Мені здається, що мене ніби зв'язують по рукам і ногам.
це тебе одружити хотять на собі чи що? biggrin
 
ОйраДата: Вівторок, 01.04.2008, 11:53 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Quote (oleg)
Я хочу бути з нею і я її кохаю, але це почуття мене обтяжує.

Агов, хлопче!
Я чи кохаєш ти свою дівчину? o_O o_O o_O
Маю щодо цього дуже великі сумніви! sorry sorry sorry
 
ivanovДата: Вівторок, 01.04.2008, 16:57 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (oleg)
Мені не потрібні поради, типу, якщо ти хочеш бути з нею - то будь. Я хочу бути з нею і я її кохаю, але це почуття мене обтяжує. Мені здається, що мене ніби зв'язують по рукам і ногам. Допоможіть мені розібратись в собі! Дайте суттєві поради, що ж мені робити?

Да... Попав ти. ap Це явно вона тебе вже схиляє до шлюбу. Свобода - це харашо, але любима дівчина - краще. Я б вибрав кохання, якщо я дійсно її кохав би. Просто свобода теж може набриднути. Не забувай про те, що життя не вічне. yes
 
galanetДата: Вівторок, 01.04.2008, 23:45 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Якщо ти її кохаєш і впевнений в своїх почуттях, то що тут ще думати? Вільним ніколи не будеш, як би не хотів. yes
 
КотеняткоДата: Середа, 02.04.2008, 09:07 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку, вам потрібно зробит перерву у відношеннях на декілька місяців. І ти повинен з*ясувати що тобі найважливіше?
 
СкарлеттДата: Середа, 02.04.2008, 09:20 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Шановний, ти не цінуєш кохання! Не кожна людина зустрічає і розпізнає свою половинку. ah
 
Танюша2Дата: Середа, 02.04.2008, 10:30 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Олег, як би ти дійсно її любив, то вона тебе б не обтяжувала. Значить - не твоє... Або ти не цінуєш її... подумай добре! shy
 
RusalkaДата: Середа, 02.04.2008, 12:32 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
1,5 роки - досить солідний термін. Думаю, тобі твоя дівчина просто набридла. Тобі залишається зробити простий вибір: або вона, або власні прихоті. А тепер подумай, що для тебе важливіше.........
 
ОйраДата: Середа, 02.04.2008, 13:24 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





oleg, якщо ти вже зараз думаєш, чи не пожертвувати тобі коханням заради свободи, то ще через 1,5 року ця думка переросте у впевненість. Так що не мороч голови своїй дівчині і відпусти її на свободу! Бо тобі лишні роки добавлять досвіду, а їй клопоту, за кого вийти заміж у такому віці. smile50 smile50 smile50
 
Форум » Різне » Спілкування » Що вибрати: почуття чи свободу? (Реальна проблема з життя. Допоможіть!)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською