П'ятниця, 19.04.2024, 19:14
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Смисл життя (Заради чого ми живемо?)
Смисл життя
olegДата: Середа, 02.04.2008, 13:41 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Та що тут розказувати? Стрекоза вийшла заміж за мурав"я. Вона жила довго і щасливо, тільки в казочці не розказується, як жив зі стрекозою той муравей, що з наю одружився. Чи витримав він таке життя?

А що Стрекози такі вже погані дружини?
Мій смисл життя в тому, щоб жити. Пізнавати щось нове, переживати нові почуття, спілкуватись з друзями. Життя - це велика скринька із загадками, які кожна людина намагається відгадати і дати їй пояснення. В цьому і заключається смисл життя - відгадати якомога більше загадок. yes
 
ОйраДата: Четвер, 03.04.2008, 15:30 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





Quote (oleg)
А що Стрекози такі вже погані дружини?

Про це варто спитати мурав"я yes
Quote (oleg)
В цьому і заключається смисл життя - відгадати якомога більше загадок.

Для цього можна скористатися збірником загадок sun sun sun
 
ЛесюняДата: Вівторок, 22.04.2008, 10:26 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Спецкурсанти
Повідомлень: 9
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що смисл життя повинен бути, кожна людина є гостем на цій планеті, вона повинна залишити слід на цій планеті, я наприклад хочу прожити життя з коханою людиною, провести з ним все життя разом. У Вас мабуть винекне думка, а чи не надоїсь її кохана людина, скажу зразу ,ні, тому що я упевнена у своєму виборі і я зним пройшла стільки випробувань, що нікому такого не побажаю. dd
 
Анна_ШевчукДата: Вівторок, 22.04.2008, 10:46 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Спецкурсанти
Повідомлень: 8
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
смисл життя у власних дітях. Ніколи в житті не вітчуєш себе не щасливим, коли тебе обнімають маленькими рученятками, кличуть мама, і вважають,що найкращої людини немає в житті. І навіть, якщо з дитиною виникають якісь проблеми, то все одно смисл життя в тому, щоб їй допомогти, бо ти ж головне в її житті.
 
ОйраДата: Вівторок, 22.04.2008, 18:47 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Я думаю, що на кожному відрізку життєвого шляху існує свій смисл життя. Особисто я визначити зараз для чого живу, не можу. Живу собі. Хочу здати літню сесію, поїхати на екскурсію, хочу, щоб на мене ніхто не сердився, не сварився, щоб мене любили і поважали. Та багато чого хочу... Може це і є смисл життя, жити так, щоб заслужити повагу і любов? dada
 
Люда_ФенькивДата: Четвер, 24.04.2008, 13:32 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Спецкурсанти
Повідомлень: 3
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Анна_Шевчук)
смисл життя у власних дітях.

Можливо, але на якомусь етапі життя. Якщо у мене їх ще не має, то що я даремно живу, у мене немає смислу в житті? Але це не так. У мене є певна ціль в житті і я прагну її досягти.

Додано (24.04.2008, 13:32)
---------------------------------------------

Quote (Ойра)
на кожному відрізку життєвого шляху існує свій смисл життя

В цьому щось є, але я вважаю, що чим старше ми стаємо тим більше смислів життя у нас з'являється. Адже, в різний час ми ставимо перед собою якісь цілі, досягаємо їх, у нас з'являється кохана людина, заради якої ми живем, потім діти, внуки, у когось робота стоїть на першому плані, для когось це мама і т. д. А хтось все це поєднує і живе заради своєї сім'ї, роботи, друзів та й просто так тому, що життя, хоч і бентежне, але все-таки прекрасне!
 
ivanovДата: Четвер, 24.04.2008, 14:58 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Побудувати хату, посадити дерево, виростити сина! by by by
 
ОйраДата: Четвер, 24.04.2008, 15:21 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





Quote (ivanov)
Побудувати хату, посадити дерево, виростити сина!

Ти ще забув сказати про шлюбний контракт! А раптом сина тобі дружина не народить? Що тоді? Треба обов"язково шлюбний контракт укласти, щоб реалізувався смисл життя! smile222 smile222 smile222
 
ivanovДата: Четвер, 24.04.2008, 19:13 | Повідомлення # 29
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Ти ще забув сказати про шлюбний контракт! А раптом сина тобі дружина не народить? Що тоді? Треба обов"язково шлюбний контракт укласти, щоб реалізувався смисл життя!

Шлюбний контракт - це не смисл життя. by
 
ОйраДата: П'ятниця, 25.04.2008, 12:07 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





Quote (ivanov)
Шлюбний контракт - це не смисл життя.

stop Це частина життя, а в кожну частину життя повинен бути вкладений смисл! prof
 
Форум » Різне » Спілкування » Смисл життя (Заради чого ми живемо?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською