П'ятниця, 29.03.2024, 12:29
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Зовнішність і почуття
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Часто хлопці (та і дівчата інколи) кажуть, що закохуються з першого погляду. А я от думаю, у що вони закохуються? Очевидно, що у зовнішність! Прикро, але факт, що на виникнення почуттів впливає зовнішність і яким би гарним другом не був хлопець, він через те і друг, що дівчина гарна, а от чому мало друзів має та дівчина, яка не зовсім гарна, але має чудове серце? У мене є дуже хороша подруга, яка завжди прийде мені на допомогу, гарно вчиться, багато читає, не висловлюється, але у неї до цього часу нема хлопця! Як же це так? Мене цей факт обурює до глибини душі, тому що є дівчата, які гарні, але курять і п"ють, але вони мають хлопців і з ними товаришують, жартують, вони користуються популярністю серед хлопців. Отже, зовнішність грає основну роль у виникненні почуттів?
 
ОйраДата: Неділя, 27.04.2008, 18:39 | Повідомлення # 61
Група: Видалені





Quote (Доцент)
Адже коли вибираєш машину , то дивишся не тільки на роботу двигуна, а й на зовнішність авто.

А дівчина - то придаток до гарного авто! sun sun sun
 
Чуднів1Дата: Середа, 07.05.2008, 13:33 | Повідомлення # 62
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, якщо почуття справді сильні, то зовнішність не відіграє ніякої ролі у стосунках.
 
ЗірочкаДата: Четвер, 08.05.2008, 13:41 | Повідомлення # 63
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку, велике значення у нашому житті відіграє зовнішність.Хоча здається, що це тільки те, що можуть бачити інші, а саме прекрасне в середині.Та чомусь все навпаки!!!!!!!
Переважна більшість хлопців хочуть бачити у ролі своєї дівчини блондинку з глянцевого журналу, а решті доводиться страждати.Хоча... І хлопця доводиться терпіти від наших красунь.Але прикро те, що якщо ти не маєш чудової зовнішності, не Брітні Спірс чи не Бред Піт, то практично залишаєшся непомітним.
 
problemДата: Четвер, 08.05.2008, 16:00 | Повідомлення # 64
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Як це не прикро визнавати, зовнішність відіграє важливу роль. Красивій людині багато що прощається...
Людині ж, яка не має природної краси, потрібно дикласти зусиль, щоб її помітили. Звичайно, що справа тут не тільки у майстерно зробленому макіяжі, потрібно виробити вміння спілкуватися, оволодіти відповідним видом діяльності на творчому рівні.
Внутрішня краса природою не закладена, тому людині слід багато працювати над собою, щоб та краса проявилася...
 
ВеснаДата: Понеділок, 19.05.2008, 12:26 | Повідомлення # 65
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Почуття до людини не мають жодного зв'язку із зовнішністю.З цього приводу є гарне англійське прислів'я:"Beauty lies in the lover's eyes".
 
ГалчонокДата: Понеділок, 19.05.2008, 12:41 | Повідомлення # 66
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку зовнішність впливає тільки на перші почуття, а згодом вона відходить на другий план. Головне щоб людина була хороша! dada
 
ОйраДата: Понеділок, 19.05.2008, 16:02 | Повідомлення # 67
Група: Видалені





Quote (Галчонок)
На мою думку зовнішність впливає тільки на перші почуття, а згодом вона відходить на другий план. Головне щоб людина була хороша!

Ну це вже всі знають: "головне, щоб хлопець був хороший і не важливо, якого кольору у нього іномарка" ag
 
Дон-ЖуанДата: Вівторок, 20.05.2008, 12:43 | Повідомлення # 68
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Ойра,
Чому дівчата з ідеальними фізичними даними вважають, що цього достатньо для справжнього кохання ?
 
ОйраДата: Вівторок, 20.05.2008, 16:20 | Повідомлення # 69
Група: Видалені





Quote (Дон-Жуан)
Чому дівчата з ідеальними фізичними даними вважають, що цього достатньо для справжнього кохання ?

stop Мова йде не про справжнє кохання, а про те, що вродлива дівчина завжди має більше варіантів для вибору!
Невже мені хтось може заперечити? smile282
 
galanetДата: Четвер, 22.05.2008, 10:56 | Повідомлення # 70
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Заперечувати ніхто й не збирається, тому що зовнішність при першій зустрічі грає велику роль у виникненні будь-яких почуттів. Але потім, коли спілкуєшся з цією людиною, розумієш, наскільки зовнішність не є важливою.
 
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською