Четвер, 25.04.2024, 22:26
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Зовнішність і почуття
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Часто хлопці (та і дівчата інколи) кажуть, що закохуються з першого погляду. А я от думаю, у що вони закохуються? Очевидно, що у зовнішність! Прикро, але факт, що на виникнення почуттів впливає зовнішність і яким би гарним другом не був хлопець, він через те і друг, що дівчина гарна, а от чому мало друзів має та дівчина, яка не зовсім гарна, але має чудове серце? У мене є дуже хороша подруга, яка завжди прийде мені на допомогу, гарно вчиться, багато читає, не висловлюється, але у неї до цього часу нема хлопця! Як же це так? Мене цей факт обурює до глибини душі, тому що є дівчата, які гарні, але курять і п"ють, але вони мають хлопців і з ними товаришують, жартують, вони користуються популярністю серед хлопців. Отже, зовнішність грає основну роль у виникненні почуттів?
 
ОйраДата: П'ятниця, 04.04.2008, 16:08 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Quote (flame)
Но если постоянно твердить,что я такая не красивая,не умею общатьсяя и зацикливаться на этом,то ничего хорошего не выйдет.

Правильно!!! apl
Треба казати собі, що ти впевнена і все в тебе дуже добре і що ти усе вмієш і все можеш, якщо захочеш! А коли що не дуже виходить, то сказати собі, що це не вийшло, бо не дуже вже так сильно хотілося, щоб воно вийшло!
sun sun sun
 
Клеопатра5Дата: Середа, 16.04.2008, 14:02 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я считаю если парень дествительно и по-настоящему любит девушку, то внешность не будет играть никакой роли. dada
 
ОйраДата: Четвер, 17.04.2008, 13:12 | Повідомлення # 43
Група: Видалені





Quote (Клеопатра5)
Я считаю если парень дествительно и по-настоящему любит девушку, то внешность не будет играть никакой роли.

Перш, ніж полюбити, хлопець має ту дівчину побачити і коли вона виявиться негарною, то він і не буде її любити. yes
 
ВікаДата: Субота, 19.04.2008, 10:32 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
У світі немає некрасивих дівчат.Всі вони красиві по своєму.Хлопці просто не завжди помічають цю красу!!!!!
Вони бачать спочатку Обличчя а потім вже душу!!!!!!!!!!!!!

Додано (19.04.2008, 10:32)
---------------------------------------------
Ойра я з тобою згідна на щот того що хлопець перш ніж полюбити має побачити дівчину.Тому що є дуже багато випадків коли хлопці закохуються в дівчину, наприклад по телефону,(в її голос)а потім при зустрічі просто відвертають голову.

 
ОйраДата: Вівторок, 22.04.2008, 20:17 | Повідомлення # 45
Група: Видалені





Quote (Віка)
а потім при зустрічі просто відвертають голову.

Та для хлопців завжди важливіше було, щоб дівчина була гарною, а душа їх ніколи і не цікавила! cry cry cry teach
 
lokiДата: Середа, 23.04.2008, 10:48 | Повідомлення # 46
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Та для хлопців завжди важливіше було, щоб дівчина була гарною, а душа їх ніколи і не цікавила!

якщо гарна зовнішність, а душею бідна - то кому потрібна така пустишка?
 
ОйраДата: Середа, 23.04.2008, 14:08 | Повідомлення # 47
Група: Видалені





Quote (loki)
якщо гарна зовнішність, а душею бідна - то кому потрібна така пустишка?

Ха! Можна подумати, що ти не спокусився б красотою! А красивій дівчині досить мовчати, щоб подумали, що вона розумна! Тільки для цього їй теж буває розуму бракує! Але ж скікьки видатних людей женяться на гарних повіях! А тоді скаржаться, що їх зраджують! Отакі вони, ці хлопці і чоловіки! Все їм подавай! і красу, і розум! а чи не забагато того всього вкупі буде? >( >( >(
 
lokiДата: Середа, 23.04.2008, 17:57 | Повідомлення # 48
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Можна подумати, що ти не спокусився б красотою!

А ти скажи, яка користь з тієї краси, коли з тією дівчинаю навіть нема про що поговорити? Краса без розуму не має значення...
 
ОйраДата: Середа, 23.04.2008, 19:32 | Повідомлення # 49
Група: Видалені





Та не треба з нею говорити!!!! Її любити треба !!! А ти влюбишся, коли її побачиш і не будеш дивитися на те, що вона не знає теореми Піфагора і де знаходиться Австралія!!! От як! ao ao ao
 
ClubultraДата: Середа, 23.04.2008, 20:41 | Повідомлення # 50
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Майже всі хлопці говорять про те, що не головне в дівчині краса основне щоб було розуміння, але я не згодна із цим твердженням, тому що , зовнішній вигляд кожної людини, а насамперед дівчини має на перший погляд найважливіше значення: як говорять "по зовнішньості людини можна стверджувати про душу" dada by .
 
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською