П'ятниця, 19.04.2024, 09:39
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Зовнішність і почуття
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Часто хлопці (та і дівчата інколи) кажуть, що закохуються з першого погляду. А я от думаю, у що вони закохуються? Очевидно, що у зовнішність! Прикро, але факт, що на виникнення почуттів впливає зовнішність і яким би гарним другом не був хлопець, він через те і друг, що дівчина гарна, а от чому мало друзів має та дівчина, яка не зовсім гарна, але має чудове серце? У мене є дуже хороша подруга, яка завжди прийде мені на допомогу, гарно вчиться, багато читає, не висловлюється, але у неї до цього часу нема хлопця! Як же це так? Мене цей факт обурює до глибини душі, тому що є дівчата, які гарні, але курять і п"ють, але вони мають хлопців і з ними товаришують, жартують, вони користуються популярністю серед хлопців. Отже, зовнішність грає основну роль у виникненні почуттів?
 
ivanovДата: Вівторок, 01.04.2008, 17:13 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (loki)
ага, медицина зараз все може

Точно, бачив колись по теліку, як з уродів робили красавіц. Ну вони були уродами через те, що не слідкували за собою. Хоча, признаю, деяких дійсно природа побила.

Додано (01.04.2008, 17:13)
---------------------------------------------

Quote (Ойра)
то це тому, що потомство тоді теж гарне буде, а кожен хоче, щоб у нього народилася гарна дитинка, от так я думаю!

Ти знаєш, коли з дівчиною зустрічаєшся, найменше думаєш про потомство. ap
 
lokiДата: Вівторок, 01.04.2008, 19:28 | Повідомлення # 22
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
починали про зовнішність і почуття, а тепер про потомство)) мені здається, що це вже тема про сенс життя ap
 
galanetДата: Вівторок, 01.04.2008, 23:38 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Отже, зовнішність і почуття. Дуже спірне питання. Що таке зовнішність без оригінальності? Що таке зовнішність без чарівності? Що таке зовнішність без розуму? Гадаю, всі зрозуміють до чого я веду.
І якщо зовнішність так вже впливає на виникнення почуттів, то яких? Кохання? Закоханості? Симпатії? Дружби?
 
ТигрицяДата: Середа, 02.04.2008, 09:07 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote Я повністю тебе підтримую. Якщо дівчина красива та ще до того балакуча, то вона має більші переваги перед скромнішою.
 
ЛедіДата: Середа, 02.04.2008, 10:15 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Звісно зовнішність впливає на почуття. Адже кожна дівчина хоче бути красивою, і вона все робить заради цього. якщо дівчина не красива вона відчуває себе неповноцінною, не хоче виходити гуляти, не хоче спілкуватися з людьми. Їй здається що ніхто її не поважає. Вона соромиться своєї зовнішності. Хіба я не права? ap
 
НереїдаДата: Середа, 02.04.2008, 12:32 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Не зовнішність відіграє важливу роль, а внутрішній світ людини.
 
ОйраДата: Середа, 02.04.2008, 13:17 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Quote (Нереїда)
Не зовнішність відіграє важливу роль, а внутрішній світ людини.

А ти хотіла б зустрічатися з хлопцем, схожим на Квазімодо? Хлопцем, який має прекрасний внутрішній світ, але потворну зовнішність? sad2
 
ДомінікаДата: Середа, 02.04.2008, 13:34 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
А кохання, яке не бачить ні краси ,ні душі?
 
Юля3Дата: Середа, 02.04.2008, 13:52 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Некрасивих дівчат небуває! Кожна дівчина індивідуальність. В кожній зовнішності є щось красиве, просто поряд ще немає людини, яка оцінить цю красу!
 
Манюня15Дата: Середа, 02.04.2008, 14:01 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
flower А, я вважаю, що головне не красота, а яке в тебе серце.
 
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською