П'ятниця, 29.03.2024, 16:57
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
Зовнішність і почуття
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 16:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Часто хлопці (та і дівчата інколи) кажуть, що закохуються з першого погляду. А я от думаю, у що вони закохуються? Очевидно, що у зовнішність! Прикро, але факт, що на виникнення почуттів впливає зовнішність і яким би гарним другом не був хлопець, він через те і друг, що дівчина гарна, а от чому мало друзів має та дівчина, яка не зовсім гарна, але має чудове серце? У мене є дуже хороша подруга, яка завжди прийде мені на допомогу, гарно вчиться, багато читає, не висловлюється, але у неї до цього часу нема хлопця! Як же це так? Мене цей факт обурює до глибини душі, тому що є дівчата, які гарні, але курять і п"ють, але вони мають хлопців і з ними товаришують, жартують, вони користуються популярністю серед хлопців. Отже, зовнішність грає основну роль у виникненні почуттів?
 
жасмінДата: Понеділок, 31.03.2008, 14:59 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так, звичайно зовнішність грає роль. Та і некрасиві дівчата виходять заміж. Отож це не питання краси і не краси, а доля кожного.
 
махайДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:02 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Бувають такі випадки,що дівчина некрасива,"тихенька мишка" shy , а одружилася із "першим хлопцем на селі" sun
 
ХохотушкаДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:04 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Бувають різні випадки : є гарні дівчата знаходять собі таких хлопців. що потім все життя з ними страждають, а не дуже гарна знайде собі нормального і живе з ним, як вареник в маслі.Не важливо яка ти, потрібно мати вдачу.Наша доля вже вирішена ще з початку нашого народження.Все залежить від самої дівчини, якщо вона навіть не гарна, а слідкує за собою і вміло вміє зробити з простого елементу гарну собі прикрасу, то інше буде не важливо. flower
 
масяДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:06 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
apl Прочитавши щойно цю тему, я зрозуміла ,що в кожного свої смаки та ідеали. Для когось важливо,щоб поруч з ним була красива людина,а для когось,щоб ця людинка була розумною. Я вважаю, що головне це ДУША! Зовнішність може бути оманливою.
 
macelckaДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:14 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що зовнішність має значення, але не значне. Потрібно перш за все любити себе, щоб полюбили інші.
 
ivanovДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:25 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (maij)
Чому всі завжди думають, якщо гарна то її думки цілком безглузді.

maij, я з тобою погоджуюсь, адже не всі гарні дівчата такі вже дурні, як вважає більшість. В них своя ізюминка є. От завжди кажуть, що блондинка, значить тупа. А я знаю дівчат блондинок, які не поступаються брюнеткам і навіть є розумніші за останніх! Я люблю блондинок shy

Додано (31.03.2008, 15:25)
---------------------------------------------

Quote (Хохотушка)
Все залежить від самої дівчини, якщо вона навіть не гарна, а слідкує за собою і вміло вміє зробити з простого елементу гарну собі прикрасу, то інше буде не важливо.

Хохотушка, я з тобою погоджуюсь! Я, наприклад, ненавиджу, коли в дівчини великі і брудні пазурі. Виростити - виростила, а не слідкує за ними. Можна свої зовнішні недоліки затьмарити своїми достоїнствами, виділивши їх. Адже всі засоби для цього є! flower

 
mylkoimДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:26 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Як не прикро це визнавати, але це так. На жаль, особливо для дівчини, краса є визначною у житті, ніхто не дивиться на розум, чи на душу, а тільки сприймають зовнішність. by
 
ivanovДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:28 | Повідомлення # 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
mylkoim, кожна дівчина може стати красивою. flower
 
lokiДата: Понеділок, 31.03.2008, 19:58 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (ivanov)
кожна дівчина може стати красивою.

ага, медицина зараз все може laugh


Повідомлення відредаговано loki - Вівторок, 01.04.2008, 13:20
 
ОйраДата: Вівторок, 01.04.2008, 12:08 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Quote (loki)
ага, медецина зараз все може

Може і може, але ж кожному хочеться бути гарним!
А ще я думаю, чого хлопці хочуть зустрічатися з гарними дівчатами, то це тому, що потомство тоді теж гарне буде, а кожен хоче, щоб у нього народилася гарна дитинка, от так я думаю! ah
 
Форум » Різне » Спілкування » Зовнішність і почуття (Чи впливає зовнішність на виникнення почуттів?)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською