Субота, 20.04.2024, 01:06
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Спілкування » Періодика, або що ми читаємо. (На яку пресу варто підписатись.)
Періодика, або що ми читаємо.
ДоцентДата: Вівторок, 09.12.2008, 21:15 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Останнім часом дуже мало людей виписують періодичні видання (газети, журнали) з доставкою додому. Це спричинено як економічним фактором, так і поширенням електронних засобів інформації. Проте я звик виписувати періодику додому і люблю, лежачи на дивані, читати. Біля комп'ютера очі швидко втомлюються, а з газетою чи журналом - ні.
За останні 80 років я виписував самі різні видання, але ніколи менше 3.
Тому хочу поділитись своїм досвідом з цього питання і порекомендувати цікаві видання.

Рекомендую всім щоденну газету "Україна молода". Індекс-60970. По-перше - газета виходить 5 разів на тиждень, по-друге цікава і незаангажована, по-третє не містить "брудних" матеріалів, по-четверте завжди має цікаві пізнавальні статті, по-пяте має різні рубрики, включаючи дотепні і СВІЖІ анекдоти, а також кросворди. І саме гловне - ДЕШЕВА. Всього на 1 міс.- 13,43 грн., на 3 міс. - 40,29 грн.,на 6 міс. - 80,58 грн.,на 12 міс. - 161,16 грн. І це з вартістю підписки і доставки. Мабуть це єдина газета, яку я прочитую повність.

А що ви виписуєте ?

Повідомлення відредаговано Доцент - Середа, 10.12.2008, 20:48
 
Форум » Різне » Спілкування » Періодика, або що ми читаємо. (На яку пресу варто підписатись.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською