П'ятниця, 29.03.2024, 14:55
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Спілкування » Хто в домі хазяїн? Я чи мої капці? :)
Хто в домі хазяїн? Я чи мої капці? :)
КошеняДата: Субота, 29.11.2008, 11:06 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Хто у вашому домі хазяїн?
Чоловік? Дружина?
Батько чи мати, у молодих і неодружених?
За українською традицією, я думаю, жінка. Навіть, якщо чоловік робить вигляд хазяїна, на ділі таки жінка всьому голова.
 
ОдинДата: Понеділок, 01.12.2008, 12:25 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Кошеня)
Навіть, якщо чоловік робить вигляд хазяїна, на ділі таки жінка всьому голова.

Увага!
Помилка в тексті. Читати потрібно так: "Навіть, якщо жінка робить вигляд хазяїна, на ділі таки чоловік всьому голова". prof
 
КошеняДата: Понеділок, 01.12.2008, 13:16 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Ти пишеш по своєму досвіду? Просто, в ідеалі чоловік-голова, але на практиці, чомусь, це не завжди так.
 
galanetДата: Понеділок, 01.12.2008, 14:03 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Кошеня)
Хто у вашому домі хазяїн? Чоловік? Дружина? Батько чи мати, у молодих і неодружених? За українською традицією, я думаю, жінка. Навіть, якщо чоловік робить вигляд хазяїна, на ділі таки жінка всьому голова.

Я думаю, що чоловік і жінка повинні один одного доповнювати незалежно від народних традицій і когось ставити на перше місце не варто. happy
А взагалі-то, якщо брати конкретно мою сім"ю, то хазяїн - чоловік, а жінка за мотузочки смикає. yes
 
КошеняДата: Понеділок, 01.12.2008, 18:31 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (galanet)
А взагалі-то, якщо брати конкретно мою сім"ю, то хазяїн - чоловік, а жінка за мотузочки смикає.

Куди шия (жінка) поверне, туди голова (чоловік) і дивиться ap . Я правильно зрозуміла?
 
ОйраДата: Понеділок, 01.12.2008, 22:51 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Я думаю, що хай би у моїй сім"ї був чоловік господар і я б його слухалася. Зараз стільки інфантильних чоловіків, які виснуть у жінок, як ярмо на шиї!
Мені не треба чогось доказувати - за мене доказала природа: я слабша і моє місце "за мужем".
Чоловік повинен захищати і оберігати сім"ю, а жінка - створити затишок і піклуватися про чоловіка і дітей.
 
КошеняДата: Понеділок, 01.12.2008, 23:21 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Я думаю, що хай би у моїй сім"ї був чоловік господар і я б його слухалася. Зараз стільки інфантильних чоловіків, які виснуть у жінок, як ярмо на шиї! Мені не треба чогось доказувати - за мене доказала природа: я слабша і моє місце "за мужем".

Та я б теж слухалась... та де ж знайти такого, щоб керував жінкою (давав поради) з розумом, а не так... лише показати, що він дійсно голова сім'ї?
 
ОйраДата: Вівторок, 02.12.2008, 14:11 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





А у нашій сім"ї так: як тато скажуть, так по-маминому й буде! sun sun sun
 
Kopytko_Katya_Дата: П'ятниця, 05.12.2008, 15:32 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Чоловік і дружина повинні доповнювати одне одного! Чоловік - голова, а жінка - шия. sun
 
ДоцентДата: П'ятниця, 05.12.2008, 16:05 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Споконвіків в Україні повелось і так є по цей час, що керують жінки, smile50 а чловіки hi тільки для прикриття, про-людське око. dont_know
Навіть символом влади в Україні є чисто жіночий інструмент - МАКОГІН, правда стилізований під булаву. Навіть Богдан у Києві його в руках тримає.
Але, звичайно, і сміливці ura серед чоловіків зустрічались, які не боялись жінок, то всі вони тікали на Січ Запоріжську і отам вже точно були господарями в домі. ag
 
Форум » Різне » Спілкування » Хто в домі хазяїн? Я чи мої капці? :)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською