П'ятниця, 19.04.2024, 08:50
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Як ви відноситесь до шлюбів у ранньому віці. (Важлива думка і хлопців і дівчат.)
Як ви відноситесь до шлюбів у ранньому віці.
olja-90Дата: П'ятниця, 21.11.2008, 13:53 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Батьківська турбота,гроші,освіта...
Як же тоді кохання??? hmm
 
крапочкаДата: Субота, 22.11.2008, 16:28 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (olja-90)
Як же тоді кохання???

"синку це все фантастика" (с)якийсь рекламний ролик

sun

а взагалі я не знаю якщо чесно. молодому перспективному подружжю з власними амбіціями - а чому б і ні ?

 
Дон-ЖуанДата: Субота, 22.11.2008, 20:55 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Між шлюбом і сім'єю ВЕЛИКА різниця, тому треба виходити з того, чи готові ви створити СІМ'Ю.

А якщо вам здається, що у 15-17 років Ви дорослі і готові приймати виважені рішення і нести за них відповідальність, то згадайте яке ви рішення прийняли, коли батьки вирішили відвести вас у перший клас (садочок). Чи воно співпало з вашим бажанням. І хто в кінці кінців виявився правий ?!

Одного разу я був на шлюбі у католицькій церкві і почув, як священник сказав молодятам "пам'ятайте, католицька церква розлучень НЕ дає".
Тоді зрозумів, яке виважене рішення треба приймати.

p.s.
Цікаво, чи Ромео захотів би одружитись на Джульєті, якщо б їм прийлось жити окремо від батьків на свої доходи, наприклад у хаті-мазанці, обробляти городи, відробляти панщину, рубати дрова, пасти худобу і т.д. І чи захотілось би після цього співати серенади ?

Повідомлення відредаговано Дон-Жуан - Субота, 22.11.2008, 21:01
 
ТупойДата: Субота, 22.11.2008, 21:51 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Дон-Жуан)
Цікаво, чи Ромео захотів би одружитись на Джульєті, якщо б їм прийлось жити окремо від батьків на свої доходи, наприклад у хаті-мазанці, обробляти городи, відробляти панщину, рубати дрова, пасти худобу і т.д. І чи захотілось би після цього співати серенади ?

Шекспир в гробу перевернулся бы от такого сценария.
 
ОйраДата: Неділя, 23.11.2008, 17:06 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





Можна одружуватися тоді, коли сім"я може стати самостійною і ні від кого не залежати. Хоча, зараз люди разом живуть, а справа тільки за штампом у паспорті. То думаю, що треба його чим швидше поставити і не мучитися питанням, коли одружуватися, якщо фактично вже одружилися, бо по-інакшому як назвати таке життя?
 
ОдинДата: Понеділок, 24.11.2008, 09:50 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Ойра, ти вже одружилася? o_O o_O o_O
 
ОйраДата: Вівторок, 25.11.2008, 17:28 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Quote (Один)
Ойра, ти вже одружилася?

Не одружилася я! >(
Висловлюю свою думку, от і все!
Важаю, що кожен сам здатен розібратися, у якому віці йому одружуватися. Головне, не наробити дурниць до одруження, щоб потім не одружуватися з примусу або необхідності!
 
КошеняДата: Середа, 26.11.2008, 19:11 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Дон-Жуан)
Цікаво, чи Ромео захотів би одружитись на Джульєті, якщо б їм прийлось жити окремо від батьків на свої доходи, наприклад у хаті-мазанці, обробляти городи, відробляти панщину, рубати дрова, пасти худобу і т.д. І чи захотілось би після цього співати серенади ?

Цього ніхто не знає ap

Особисто я, нормально ставлюсь до раннього одруження, але сама не збираюсь виходити заміж в свої 18 років (хочеться самій на ноги встати ще до шлюбу), якщо людина кохає, можна пожити і без штампу перевірити стосунки, а потім вже зв'язувати себе з цією людиною шлюбом.

 
ОдинДата: Четвер, 27.11.2008, 08:50 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Кошеня)
можна пожити і без штампу перевірити стосунки, а потім вже зв'язувати себе з цією людиною шлюбом.

Правильно! Давати своє тіло комусь у розпорядження - це нормальне явище, а зв"язувати себе ще і моральними обов"язками - це дуже небезпечно! Штамп на тілі - це як татуювання або сережку у вусі пробити, нічого страшного; а штамп у паспорті - ото вже все! Капец! laugh
 
КошеняДата: Четвер, 27.11.2008, 19:13 | Повідомлення # 20
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Один)
Давати своє тіло комусь у розпорядження - це нормальне явище, а зв"язувати себе ще і моральними обов"язками

Це неправильне розуміння моїх слів o_O
Як це у розпорядженні? Тіло, то не річ, що може бути у розпорядженні...
Один, то якщо я захочу жити з коханою людиною я повинна сказати так: "Ось, бери, моє тіло у твоєму розпорядженні"? Чи як? Правда ж трішки не підходящі слова, як вважаєте?
 
Форум » Різне » Спілкування » Як ви відноситесь до шлюбів у ранньому віці. (Важлива думка і хлопців і дівчат.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською