П'ятниця, 29.03.2024, 00:34
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Проблема віртуального кохання (Ваше відношення до віртуального кохання, чи існує воно?)
Проблема віртуального кохання
lokiДата: Понеділок, 31.03.2008, 19:56 | Повідомлення # 41
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Quote (ivanov)
І ти вважаєш свідчення чатовців доказами???? Говорити можна будь-що, а от доказати зась

якщо люди заради одноготільки побачення їдуть тисячу км, то які тобі треба ще докази?
 
ОйраДата: Вівторок, 01.04.2008, 12:13 | Повідомлення # 42
Група: Видалені





Quote (loki)
якщо люди заради одноготільки побачення їдуть тисячу км, то які тобі треба ще докази?

Повністю погоджуюся! А ще хай Іванов почитає історію кохання Бальзака і Ганської, які не бачили одне одного, але, листуючись, вже покохали і аж потім зустрілися і ще більше закохалися! yes
 
ivanovДата: Вівторок, 01.04.2008, 17:10 | Повідомлення # 43
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (loki)
якщо люди заради одноготільки побачення їдуть тисячу км, то які тобі треба ще докази?

Чесно? Я таких людей не бачив... Та і то вже не віртуальне кохання, тому що вони зустрічаються в реалі і хто зна що там у них буде. А у віртуалі кохання не може бути - може бути захопленість людиною, яка може тривати до тих пір, доки люди не зустрінуться.

Quote (Ойра)
А ще хай Іванов почитає історію кохання Бальзака і Ганської, які не бачили одне одного, але, листуючись, вже покохали і аж потім зустрілися і ще більше закохалися!

Ти хочеш сказати, що вони не бачили один одного, а вже кохали? Добре, що коли вони зустрілись, то все було гаразд і вони дійсно покохали один одного. А якби навпаки??? Тоді б ніхто й не казав, що у них кохання було взагалі. Ще раз кажу, то не кохання, а просто захопленість.

P.S. І якщо в мене нік, ivanov, це не означає, що я Іванов. З таким би успіхом я міг говорити про тебе, що ти Oyra.

 
ОйраДата: Вівторок, 01.04.2008, 17:17 | Повідомлення # 44
Група: Видалені





Quote (ivanov)
P.S. І якщо в мене нік, ivanov, це не означає, що я Іванов. З таким би успіхом я міг говорити про тебе, що ти Oyra.

Якраз не Оура, а Ойра! Я не соромлюся, що українка! Це в тебе агнлійською мовою нік! А я б і почтову скриньку створила на українське ім"я, але не можна!
Quote (ivanov)
Добре, що коли вони зустрілись, то все було гаразд і вони дійсно покохали один одного.

Нічого не гаразд! Коли Ганська побачила Бальзака, то він був уже беззубий і дуже поганий, але коли почав говорити, то вона перестала звертати на його зовнішність увагу! Так що тобі треба спочатку почитати, а тоді говорити! ao ao ao
 
ivanovДата: Вівторок, 01.04.2008, 17:23 | Повідомлення # 45
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Ойра, з тобою дуже важко говорити. Хто сказав, що я соромлюсь своєї нації???? При чому тут англійський нік??? angry angry angry

Quote (Ойра)
Нічого не гаразд!

Ти сама собі перечиш!!!!! Якщо вони зустрілись і Ганська його покохала беззубого і поганого, то значить все було ГАРАЗД!!!!!!!!!
 
lokiДата: Вівторок, 01.04.2008, 19:33 | Повідомлення # 46
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
тільки без сварок)) віртуальне кохання існує..а те що там хтось чогось не бачив - то ще не означає, що те неможливо))
 
galanetДата: Вівторок, 01.04.2008, 23:19 | Повідомлення # 47
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Дійсно, давайте будемо терплячими один до одного. Адже всі ми різні люди і у всіх різні думки. Говорячи про віртуальне кохання, перш за все, потрібно визначити що таке віртуальне кохання. Отже, давайте почнемо саме з цього.

Отже, що таке "віртуальне кохання"?
 
ГКМДата: Середа, 02.04.2008, 10:28 | Повідомлення # 48
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так, коханя складна штучка. flower У теперішній час свою половинку дуже важко знайти???Чи не так sun dada
 
ОйраДата: Середа, 02.04.2008, 13:41 | Повідомлення # 49
Група: Видалені





Quote (galanet)
Отже, що таке "віртуальне кохання"?

Та ніхто толком не знає, що таке реальне кохання, а тут хочуть встановити, що таке віртуальне кохання! Ось на цьому сайті щось трохи є Віртуальне кохання
Ще мені подобається ось це ah
 
ПташеняДата: Середа, 02.04.2008, 14:02 | Повідомлення # 50
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що існує віртуальне захоплення, а не кохання!!!!!! Адже люди не можуть закохатися через просте віртуальне спілкування! Як розпізнати, що це семе та людина яку ти шукав(ла) усе своє життя? Через букви? Прості слова? dada
 
Форум » Різне » Спілкування » Проблема віртуального кохання (Ваше відношення до віртуального кохання, чи існує воно?)
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською